Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

stiažnost na Admina GA Dzardys + žiadost o unban.


neznamy#8755

Smazaný účet

4
4.9.2022 20:49, naposledy upraveno 4.9.2022 20:51 uživatelem neznamy#8755

Prajem Pekny večer. dnes som održal ban na 336h od nečakaneho @Dzardys

začnem asi prve z tou stiažnostou.  A potom prejdeme k banu + vyjadrenie. 

 

ako prve som prenasledoval @Dzardys z motorkou. kde višiel vlastne na nejaky kopec pri karavanoch. potom išiel niekde po trave z really autom a ako si ma všimol tak hned v zapetý pricuval k mne dal si Admin Duty  a vedel že porušil pravidlo non rp driving tak sa to snažil obkecat z tym že "proč se snažiš asi tak 5 minut do mne naburat" 

ja som si vtedy povedal že neni to IC vec? ale samozrejme som sa mu to snažil v ooc vysvetlit že prečo takže ma vlastne nabadal k porušeniu pravidla mixing. ale vysvetlil som mu to že prečo. pretože všetci na leosight vedia že pan @Dzardys je schopny všeličoho. teraz vam ukažem par dokazných materialov.

 

screen 1

 

screen 2:

 

 

 

 

 

 

 

Teraz sa chcem vyjadrit k mojmu banu za Opakovaný nonRP driving a nonRP injuries (336 hodin).

 

tak opakovany to sice je musim uznat ale určite mu nedam za pravdu že je to na 100 percent nonrp inj a non rp driving.  non rp inj to uplne neni kedže v banke ma Psa strelila tazerom a snažil som sa zarpit že neje možne ma zakleknut ked mam v sebe 100 wol. Od tazeru. pretože som skakal ako žaba. potom ako ten tazer prestal učinkovat už nadruhykrat sa ma nijak zakleknut nesnažila nemierila na mna pozerala sa na trezory a zaistovala ich. tak som si povedal že fajn tazer prestal učinkovat zdvihnem sa a pojdem. ako nahle som nastupil na motorku višla z trezoru a prestrelila mi koleso. Opakujem nestrelila do mna glockom ale do kolesa. predne koleso som mal down. Rpim profesionalneho motorkara čiže ako nahle som mal down predne koleso tak som sa snažil dvihnut motorku na zadne koleso. ktore bolo uspešne a tak som unikal. neišiel som rychlo išiel som 40 na zadnom kolese čož si myslim že je logicke. potom som nejak uviazol pri vode motorka spadla do vody a ja som stal na kopci. takže ban by som skratil a premenil na nedostatočne RP. ešte raz dakujem za pozornost.

4.9.2022 20:53

Ban jsi dostal za svoji akci u banky, kde jsi záhadně zapomněl, že jsi na RP serveru, a s 35 HP a s /inj jsi ujel na motorce, která neměla ani obě kola. Inj ikonu sis samozřejmě bez RP hnedle sundal a měl jsi hroznou srandu z toho, že tvoje motorka nemá kolo, tak jsi s ní jezdil po trávě. Během toho jsi několikrát upadl, opět bez RP. Tady nejsi na SAMPu, nejsme zvědaví na tvé stunty.

https://cdn.discordapp.com/attachments/862742348710150204/1015995906400718898/unknown.png

Tohle není prostor pro žádosti o unban ani pro stížnosti na adminy, proto topic zamykám a přesouvám do koše. Pokud něco chceš, tak to dej do příslušné sekce.


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024