Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

stiažnost na Admina GA Dzardys tentokrat v spravnej sekcie no v to dufam.


neznamy#8755

Smazaný účet

4
4.9.2022 20:59

Tak prajem znovu pekny večer. napišem to iste ako som napisal v minulom forum lenže už bez  tej "žiadosti o unban". 

ako prve som prenasledoval @Dzardys z motorkou. kde višiel vlastne na nejaky kopec pri karavanoch. potom išiel niekde po trave z really autom a ako si ma všimol tak hned v zapetý pricuval k mne dal si Admin Duty  a vedel že porušil pravidlo non rp driving tak sa to snažil obkecat z tym že "proč se snažiš asi tak 5 minut do mne naburat" 

ja som si vtedy povedal že neni to IC vec? ale samozrejme som sa mu to snažil v ooc vysvetlit že prečo takže ma vlastne nabadal k porušeniu pravidla mixing. ale vysvetlil som mu to že prečo. pretože všetci na leosight vedia že pan @Dzardys je schopny všeličoho. teraz vam ukažem par dokazných materialov.

 

screen 1

 

screen 2:

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Duplicitní téma (nauč se strukturu fóra, následně se snaž podávat stížnosti znovu)

Powered by LeoSight IFS
LT~17

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024