Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Podmínečné propuštění z nápravného zařízení Paysadas


neznamy#6016

Smazaný účet

20
23.9.2022 22:45

Podatel: Marco Morcetti
Věc: žádost o propuštění z věznice Payadas.


Odůvodnění: Dobrý den, vážený soude požaduji o podmínečné propuštění z důvodu toho že jsem si odseděl své. Mám dojem že jsem si odseděl většinu svého trestu v CPZ nechci tu lhát ale mám dojem že přibližně 30-60 dní jsem strávil v CPZ a momentálně jsem si svůj trest odseděl ve věznici Payadas. nevím kolik dní přesně jsem strávil ve věznici a kolik v CPZ ale v CPZ jsem si odseděl cca třetinu svého trestu a svůj momentální trest jsem ukončil ve věznici Payadas.

Jsem připraven začít novou éru svého života a začít tak na novém čistém stole a být hodnějším člověkem na naše město a na občany.
Ze své minulosti jsem se dostatečně poučil a jsem připraven žít nový život. Přeji hezký zbytek dne.
*podpis Morcetti*


Záměr: propuštění z věznice Payadas
Přílohy: *Dokument ZSP*

6.10.2022 17:02

Adresát: Marco Morcetti
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání tohoto podnětu. Rozhodli jsme se Vaši žádost schválit a nařídili jsme Vaše propuštění z nápravného zařízení v Las Payasadas.

S přáním pěkného dne

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~33