Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o un-ban


11.10.2022 22:20, naposledy upraveno 11.10.2022 22:25 uživatelem Lakay34

Zdravím,

Dnes o čase 18:11 bol mi udelený ban. Určite bol udelený právom a absolútne s ním súhlasím. 

Čo som porušil:

Porušil som pravidlo č. 19.

Čo sa stalo:

Ako člen PSA som išiel na patrolu a po chvíľke sa začala naháňačka, ja som ich len prenasledoval a nesnažil som sa ani ich nejako vybúrať alebo podobne. Potom vošli do ,,hoodu" a tam jeden z nich zastavil ja som sa postavil s PSA vozidlom priamo za prenasledované vozidlo tak aby mi poskytlo krytie keďže som videl niekoho naproti ako behá po streche. Následne som si zavolal posily, chvíľku počkal, oni dorazili a ja som vyzval vodiča aby vystúpil a ľahol si na zem všetko išlo v poriadku až na to keď som ho už spútaval. Zrazu som počul streľbu ale neskoro som zareagoval a už bolo po mne. Tak som sa teda respawnol pred nemocnicou a bežal som na stanicu. Opýtal som sa do vysielačky čo sa stalo keďže som si nič nepamätal ale nikto sa neozval. Následne vo vysielačke zaznela žiadosť o posily tak ja som si zobral teda druhé vozidlo a šiel som (tu už sa začína to porušenie). Bolo to 2 minúty potom ako som dostal PK a ja som si tam prišiel ako na koni, no to mi došlo už neskoro. 

Ospravedlnenie a žiadosť:

Tak chcel by som sa teda ospravedlniť za vzniknutý problém a žiadam o un-ban keďže už som si odpykal viac ako dve tretiny a o tom hovorí aj moja história že do teraz som nikdy s niečím takým nemal problém. Ban mi bol udelený členom AT @Dzardys a budem rád aj za reakciu nie len od @Dzardys. A týmto vám chcem aj poďakovať že ste si túto žiadosť aspoň prečítali do konca.

Pekný zvyšok dňa všetkým.

 

11.10.2022 22:28

Ahoj Lakayi, děkuji ti za pěkně sepsanou žádost o unban.

Jsem moc rád, že sis uvědomil, co jsi provedl, a že ses k tomu vlastně svým způsobem i sám přiznal. Nicméně od vás coby členů PSA je očekávána bezchybná znalost pravidel, pakliže jsme frakce, která je nejvíce na očích a na níž zde visí docela velká část celé RP úrovně.

Po respawnu, který byl ještě k tomu v důsledku střelby, bys tak měl mít trochu jiné starosti, než se jako Rambo vracet na místo střelby a znovu tam naběhnout a pokoušet se akci zopakovat. To je, myslím si, dost špatný příklad toho, jak hrát RP.

Nejenže bych si během zkrácení tohoto trestu protiřečil, ale taktéž si myslím, že šest hodin byl ještě vcelku mírný trest, a proto ti jej zkracovat nebudu, ty dvě hodinky navíc vydržíš.


Powered by LeoSight IFS
LT~23