Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Rozlúčenie sa s Romanom Němcom

1 2



F3nixar

Hráč

22
14.10.2022 00:45

Čtení všech topiků, co zde jsou ve mě vyvolali emoce... Je to neuvěřitelné, že mladí lidi mohou umřít. I přes to, že si to nezaslouží. 

Roman byl skvělý člověk, něco málo jsme si spolu pohráli, ovšem nic zásadního. Byl to vždycky člověk, se kterým stejně vždycky se zvrtla konverzace v PMs. Vždycky jsme se bavili o vtipných věcech, vyprávěl mi o své nemoci a jak jí překonal, tsche - pusa mi padla a já nevěřícně četl co psal. Jeho pozitivní nálada vyčnívala a teď je tu zpráva, že tu nemoc nezvládl. Nemohu tomu uvěřit, člověk s pozitivním myšlením, člověk se srdcem na správným místě nemůže dál žít. 

Budiž mu země lehká. Nikomu nikdy nepřeji smrt a doufám, že Roman byl posledním, o kom kdy budu vědět, že to nezvládl.

Odpočívej v pokoji. 

14.10.2022 12:47

Těžko se mi budou hledat slova... Znám tě od svého začátku na Skimu, nějaký čas jsme spolu strávili v jedné firmě a věděli vzájemně o sobě. Během tvého prvního boje s rakovinou jsem věřil, že vše zvládneš. Následně ses vrátil a já věřil, že se vše vrátí do normálu a budeš s námi hrát. Máš můj obdiv za to jakým způsobem si vše zvládal. Upřímnou soustrast tvojí skvělé rodině a především tvé přítelkyni, která s tebou byla až do konce. Odpočívej v pokoji kamaráde. 🖤

Samco69

Hráč

8
14.10.2022 22:40

Tak bráško každý jeden z nás už zažil situaciu kedy sa musel s niekym navždy rozlúčiť,ale nikdy by som nepovedal že v tak mladom veku sa budem musieť lúčiť s človekom ,ktorý pre mňa a aj cely naš DHL team znamenal tak vela.Myslím že môžem hovoriť za cely naš team a poďakovať ti za všetku pomoc ,hodiny strávene vymyšlaním nápadov pre prosperitu našeho teamu a celej firmy.Naučil si nás spolu vychádzať a to si myslím že ti nikto z nas nikdy nezabudne.Nikdy nezabudneme na COVID hodiny plne smiechu a radosti.

Ak mám hovoriť čisto za seba pre mňa si znamenal veľmi vela.Bol si človek s ktorym som bol v častom kontakte a vždy si mi pomohol aj ked som mal problemy v realnom živote a to ti nikdy nezabudnem. Pamätám si ako si sa s nami tešil z toho že si nad touto zakernou chorobou zvítazil. Žial aj sme spolu smutili ked sa ti to vratilo no všetci sme pevne verili že to zvladneš.Bol si silny človek ktorý bojoval do posledneho dňa. Dal si nam toho do života vela a všetci do jedneho sme na teba hrdý.

"Spolu vtedy, keď sa prežívali chvíle krásne,tie nespočetné momenty závidí každý blázen,spolu taktiež aj cez nezhody a prúsery,pomocnú ruku a podporu Bratov nerozdelíš."

 

Ešte raz ti v mene DHL komunity ďakujem za všetko a dufame že si hore štastný a už sa netrápiš.Je to pre naš všetkych velka rana a z vedenia DHL nieje človek čo by neplakal ked sa to dozvedel.

Jedno velké ĎAKUJEM a drž sa tam bráško davaj na nas pozor. 

Vďaka spomienkam pre nás budeš žiť navždy.

Odpočivaj v pokoji🖤

Natka

Hráč

10
14.10.2022 22:56

S Romanom sme si poslednú dobu moc nepísali, ale občasne komunikovali. Spoznali sme sa vďaka DHL-ke, kde prosperoval a ukazoval čo dokáže. Bol to jeden z najlepších a najochotnejších ľudí, ktorých som mala tu česť poznať. Spomínam si na naše RP akcie, ktoré sme spoločne vymyšlali. Taktiež správy na Discorde, videá na ktorých bol šťastný. Hlavne pri jeho octavkach. Čas, ktorý sme spolu strávili. Noci keď bol v nemocnici a nudil sa.

Nepíše sa mi to tu ľahko, ako aj ostatným. Bola veľká rana zistiť, že už s nami nie je. Najdôležitejšie je, že sa už netrápi. Raz sa tam všetci spolu stretneme. 🖤

15.10.2022 12:13

Těžko se mi hledají slova @romus123 pro mě byl vzor v rp dlouho jsem spolu prováděli akce nezapomenu na to  jak jsem ho potkal v DHL to byla sranda  mrzí mě že odešel super člověk toto si nesazloužil posílám upřímnou soustrast jeho rodině a přátelům 🕊🕊

Matus

Hráč

3
17.10.2022 20:08
  • Ťažko sa my hľadajú slová no proste život je jedna veľká sviňa z dňa na deň môžeš prísť o všetko. Nepoznal som tak až tak. Moc ale od ľudí som počul na teba strašne veľa pekných vecí. Pametam si na chvíle kedy sme erpili ja som sa 3 krát vydrbal za 5 min prišiel si ako ZZS strandičky adt.... Bohužiaľ ta skurv*na vyjeba*a choroba vyhrala. Nech ty je zem ľahká ODPOČIVAJ V POKOJI Roman a dúfam že tam hore ty je dobre a že ťa už nič nebolí a pozeráš sa na tvoju rodinu ODPOČIVAJ v pokoji Romanko budeš nám chýbať. 😔🕊️🕊️🕊️🕊️

Nexoys

Hráč

20
17.10.2022 22:46, naposledy upraveno 17.10.2022 23:16 uživatelem Nexoys

Síce to píšem zo slzami v očiach ale napíšem..

Je mi ľúto že sa to dozvedám teraz.. Ach ani si nedokážem predstaviť že som ešte pred nedávnom s Romanom hrával, smial sa s ním spoločne sme sa rozprávali...

Romana som spoznal skoro hneď na začiatku môjho hrania na skime čo som jednému jeho kamarátovi zachránil život on má s ním zoznámil a zamestnal v DHL to malo DHLko sídlo ešte v Montgomery.. Roman bol naozaj dobrý človek a nenachádzam žiadneho ani som nikdy nepovedal žiadne krivé slovo na jeho osobu.. Roman mal zmysel pre humor vedel zabaviť dokonca aj pomôcť keď ti bolo treba.. Roman sa netajil jeho chorobou a bol furt pozitívne naladený chalan ako keby mu absolútne nič nebolo.. Ja čo som mu z ľuďmi ako je Anxii, Martin a ostatný, najväčšie plus je to že nerozprával o svojej chorobe aby ho ľudia ľutovali alebo niečo také chcel sa s nami len podeliť o to čím si prechadza pomáhal rozbiehať FedEx, spolu sme dokonca okradavali plánovali ako si vytvoríme najväčšiu rodinu na serveri ako neviem čo ale všetko raz končí.. Roman bol obrovský bojovník a je mi ľúto že sa nestihol rozlúčiť..

Nech ti je zem ľahká ☹️

 

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~142

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024