Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Ironman1M


Ironman1M

Hráč

5
23.5.2020 08:28

Přezdívka: Ironman1M

Věk: 16

Zkušenosti: Mal som vlastný Sa:Mp a MTA server kde som mal príkazy jako /superman atď... čo sa používa aj u vás takže asi o tom niečo viem ale mohli by ste ma aj priučiť :D

Komunikační dovednosti: Slovenčina l - Výborná l Čeština - Výborná l Angličtina - Pokročilá

Mám čas: Od pondelka do piatka mám čas od 12:00 do 19:00 ak je škola, ak neni tak od 8:00 do 22:00 ( Ano som nolifer :D )

Další informace o mně:

Meno -> Matej Jedlo -> guláš, palačinky, cestoviny, a ďalej nebudem vypisovať ďaľších 100 :D Znalosť jazykov -> Slovenčina je môj hlavný jazyk a češtinu som ovládal dobre už v mojich 10 rokoch. Angličtine som sa priučil hlavne z hier a v triede z nej excelujem. Znalosť počítačov -> Počítačom sa sa venoval od svojich 9 rokov čo je pomerne málo ale rodičom to bolo jedno a často boli v práci, teraz viem vo windowse robiť skoro čokoľvek o čom si pomyslím a je to možné. Mám troška slabší počítač ale dá sa na tom hrať aspoň niečo. Mal som už okolo 20 herných serverov a momentálne jeden Cs:Go server mám ktorý už moc nenavštevujem. Technik som bol väčšinou na MineCraft serveroch a to už okolo 130 serveroch. Dúfam že vám môj "životopis" páčil a príjmete ma do AdminTeamu.

FilipKo

Hráč

6
23.5.2020 09:33, naposledy upraveno 23.5.2020 09:35 uživatelem FilipKo

Nábor do MTA:SA admin tímu zatiaľ neprebieha pokial viem dobre.

Wallysak

Hráč

11
23.5.2020 10:37

Omlouvám se :D

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č.19
23.5.2020 12:37
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.5.2020 13:18

Nábor do MTA:SA admin tímu zatiaľ neprebieha. Zamykám


Powered by LeoSight IFS
LT~48