Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno žádost o výmaz trestního rejstříku - Chloe Benett


17.10.2022 20:08

Podatel: Chloe Benett

Věc: Žádost o vymazání trestního rejstříku - již bez nezaplacených pokut. 


Odůvodnění: Vážený soude,

tímto dopisem žádám o vymazání mého trestního rejstříku. Pár měsíců zpátky jsem se zapletla do jisté nelegální skupiny lidí, díky které jsem nasbírala pár záznamů do svého trestního rejstříku. Veškerá komunikace a kontakt s již zmíněnou skupinou jsem utnula v můj prospěch ve společnosti, působení na veřejnosti a své pracovní kariéře ve zdravotnické záchranné službě. Ale můj trestní rejstřík mi zůstal. Tudíž bych chtěla požádat o vymazání mého trestního rejstříku abych mohla nadále působit na své pracovní pozici u zdravotnické záchranné služby. Předem děkuji za odpověď.

                                                                                                                                                                                                                                        


 

Záměr: Vymazání trestního rejstříku

Přílohy: *ŽÁDNÉ*

21.10.2022 15:10

Adresát: Chloe Benett
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání tohoto podnětu, na jehož základě byl vydán rozsudek v rámci ZSP, jehož kopie Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S přáním pěkného dne

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024