Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Daniel2002

Hráč

6
19.10.2022 13:19

Ban jsem dostal neprávem a chci vrátit peníze které jsem do toho investoval! Nebo ro předám pčr protože podle zákonna mám nárok na vrácení peněz zakoupené digitální věcy během 14 dní a to ještě neuběhlo! Takže buď unban ještě dnes a pokud to nebude 19.Října 2022 tak vrátit peníze…mám i screeny ohledně toho že mě zabanoval za něco úplně jiného debil Džárdys nebo jak se jmenuje ta močka

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Duplicitní téma, nevhodné vyjadřování
19.10.2022 13:31

Nejsem právník jo, ale jakožto uživatel tohoto portálu souhlasíš s podmínkami užití.

No a k těm tvejm refundům.

Takže na "pčr" ti přeju mnoho štěstí, dál tě požádám, abys nespamoval fórum svým přiznáním neznalosti podmínek užití tohoto portálu včetně jeho pravidel. V případě potřeby Policii milerád poskytnu veškeré potřebné informace včetně screenů z naší konverzace, kde mi bylo vyhrožováno (40/2009 Sb., část druhá, hlava X, díl 5, §353 - (1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.)

S přáním pěkného dne

debil Džárdys


Powered by LeoSight IFS
LT~42

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024