Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-438] Vyhlášení voleb do Kongresu - listopad 2022

1 2



DrHell

Hráč

18
31.10.2022 15:05, naposledy upraveno 31.10.2022 15:06 uživatelem DrHell

Adresát:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Odesílatel:

Celé meno: Merrick Mason
Datum narození: 12.4.1965
Bydliště: Fort Carson 3216



Vážení členovia vlády San Andreas, vážení občania San Andreas, vážení kandidáti, milí priatelia a kamaráti.

Ukázalo sa, že riadiť štát San Andreas znamená veľa práce, veľa trpezlivosti a najmä skúseností. S procesmi, s plánovaním, s rozpočtovaním a aj s dohliadaním na priebeh.

Som povolaním právnik a celý svoj profesionálny život som strávil v právnom a v komunálnom zameraní. Pracoval som ako právnik v občiansko-právnom odbore a neskôr ako sudca Vrchného sudu San Andreas. Momentálne pôsobím ako člen Kongresu San Andreas a som starosta obce Dillimore. 

Môj program je jednoduchý a zároveň plný obsahu. Chcem sa zamerať na rozvoj v obci aj celkovo v štáte San Andreas. Chcem sa zamerať aby ľudia mali prístupné bývanie. Chcem sa zamerať na bezpečnosť na sociálnych sieťach ktoré sú dlhodobo zanedbávané. Chcem vytvoriť nové zásady ktoré rázne pohnú fungovanie v štáte.

Za tieto roky som sa naučil, že podstatné nie sú reči a vizualizácie, ale výsledky. Po určitých rokoch v manažérskych funkciách verím, že som pripravený aj na funkciu vo vedení obce.

Komunikácia medzi občanmi je základný aspekt, preto budem klásť najväčší dôraz na návrhy ktoré navrhli občania San Andreas.

#Spolutodáme #VOTE4MASON

Forma kontaktu:  
Iris @mason
Post merrick.mason@post.ic
 

S pozdravom,

asistent predsedu vrchného sudu San Andreas,
člen kongresu a starosta obce Dillimore
a kandidát na volební obvod Dillimore, 

Mgr. Merrick Mason, J.D.

 

Cosmmo

Hráč

21
31.10.2022 16:30

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Marco Boswell
Datum narození - 8.8.1995

Volební obvod: Fort Carson


Vážený soude, vážení spoluobčané,

Tímto já, Marco Boswell oznamuji svou kandidaturu na starostu obce Fort Carson.  

Mnozí z vás mě nejspíš neznají, dovolte mi, abych se v krátkosti představil. V San Andreas žiji již pár let. Mé příjmení nejspíš můžete znát od mého bratra - Bruce Boswell, byl to starosta Blueberry a nadporučík v PSA. Chtěl bych pokračovat v jeho stopách a zajistit co největší bezpečí pro občany státu San Andreas. Bezpečí a zdraví občanů je mojí prioritou. Pro tuto kandidaturu jsem rozhodl, jelikož se ve mně probudil zájem v podílení se na rozvoji obce a vytváření lepšího prostředí pro občany.

Přísahám že vždy budu jednat v zájmu obce a zachování jejího dobrého jména.


Tímto dopisem také stahuji svojí předešlou kandidaturu.

Dne 31.10.2022 ve Fort Carson

Zeintar

Hráč

49
31.10.2022 17:45
Odesílatel:
Yukimura Torio
Pobočka pošty, Montgomery
Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 

 

 


Vážený soude, vážení spoluobčané,

jsem Yukimura Torio a tímto dopisem oznamuji svoji kandidaturu na starostu obce Montgomery. Již dříve jsem byl kongresmanem, kde jsme společně s ostatními kongresmany prosadili několik užitečných zákonů a vyhlášek. 

Co mohu slíbit a dodržím?

- Zruším vyhlášku [1/2020-M] Zákaz stání mimo vyznačená parkovací místa na úsecích vyznačených žlutou čárou u chodníku - kvůli které nelze pořádat společenské akce v Montgomery! Denně se spousty občanů schází u benzínky, chtějí se bavit, poznávat. Poté jsou pod neuvěřitelnou pokutou 100.000 Kč nuceni odjet! Pojďme toto společně zrušit a buďme zase o trochu volnější. 

- Budu chodit na zasedání kongresu

- Dohlídnu na správné fungování San Andreas

VajkoChlpko

Hráč

57
31.10.2022 18:08

📤Odesílatel:
JUDr. Dušan Badinský
Palomino Creek 4-5
📥Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 


Vážený súd, vážení občania a voliči. Týmto dopisom, by som vám chcel oznámiť svoju kandidatúru za volebný obvod Fort Carson.


V prvom rade, by som sa vám chcel hrozne poďakovať za prejavenú obrovskú podporu v posledných voľbách, ktoré sa konali minulý mesiac. Vyjadrili ste mi obrovskú podporu, ako samozrejme aj iné volebné obdobia, som za to nesmierne vďačný !

Predstavenie

A pre tých, ktorí ešte nevedia, volám sa Dušan Badinský, vyštudoval som stredná odbornú školu agrotechnickú, odbor ochrana osôb a súkromného majetku, s úspešne ukončenou maturitnou skúškou. Neskôr som sa rozhodol nastúpiť na Univerzitu Komenského v Bratislave, ako právnická fakulta. Po úspešnej bakalárskej skúške, som získal titul bakalára. 👨‍🎓 Ako šli roky, tak som doštudoval v obore práva, a dosiahol titul doktora práv - JUDr.

Moja prvá kandidatúra vznikla už pred rokom, pre nejaký čas som totižto musel odcestovať, a stalo sa mi zopár problémov v živote, počas tohto obdobia. V budúcnosti, by som mal opäť pokračovať v mojich plánoch, konkrétne s infraštruktúrou mesta a skvalitniť úroveň života, ako to bolo aj v Fort Carson predtým, Dillimore, Blueberry a Montgomery v predchádzajúcich volebných obdobiach. 

V komunálnych voľbách, ktoré nás čakajú už o chvíľu, sa budem opäť uchádzať o Vaše hlasy ako kandidát na starostu mesta Fort Carson. Témy môjho volebného programu vznikali pri stretnutiach s občanmi a týkajú sa väčšiny občanov.

Aby to nebolo mesiac čo mesiac to iné, tak by som sa vám chcel ako občanom trochu viac priblížiť. Veľa ľudí ide do kongresu za cieľom obohatenia seba o nejaké malé kongresmanské bonusy, prípadne o nejaké interné informácie. Ja som sa však za rok svojho pôsobenia naučil veciam, ktoré nemá takmer žiadny človek v tomto štáte, čo sa týka postu kongresmana. Ako najdlhšie pôsobiaci kongresman v štáte si dovolím povedať, že som nazbieral skúseností toľko, že je pre mňa málo vecí prekážkou, ktorá by sa nedala preraziť. Dokázal som z predošlého mandátu vykopnúť Sherwooda, ktorý mal iba veľké reči, ale žiadne činy. Okrem toho sa vyhýbal aj našim zasadnutiam a komunikácii na vládnej aplikácii. Okrem iného sme prešli viacerými zmenami, ako takmer každý iný prospešný mandát kongresmanov. Aby sme však nezaspali na vavrínoch, tak chystáme zopár noviel zákonov, ktoré sú viac ako potrebné. Podrobnejšie inšpekcie neziskoviek a koncesovaných firiem, ktoré sú nazvyš. Vaša obrovská podpora v každých voľbách je pre mňa ako raketové palivo, ktoré mi dodáva energiu. Ďakujem vám prevelice. 🙏


Informace o kandidátovi:
Jméno: Dušan Badinský
Datum narození: 14.7.1985
Věk: 37 let
Trvalé bydliště: Palomino Creek 4-5
Dosažené vzdělání včetně titulů: Univerzita Komenského v Bratislave, Právnická fakulta - JUDr. 


Toto bude z mojej strany zatiaľ všetko, ale hlavne občania, nezabudnite využiť svoje volebné právo, a ísť k volebnej urne.

📆 Dňa 31.10.2022 v Palomino Creek

1.11.2022 00:20

Seznam kandidátů


Pokud jste starší 18 let, nezapomeňte jít k volbám, volit můžete na níže uvedených místech.

Celkem máte pět hlasů a můžete je odevzdat těmto kandidátům v jednotlivých obvodech:

Volební obvod Blueberry:
Juliett Wright
Jurij Sergejevic
Matthew McCarthy
(volí se v obecním úřadě Blueberry)

Volební obvod Montgomery:
James Mason
Yukimura Torio
(volí se na obvodním oddělení Policie San Andreas v Montgomery)

Volební obvod Palomino Creek:
Hanz Caser
Giuseppe Falco

(volí se na pobočce národní banky San Andreas v Palomino Creek)

Volební obvod Dillimore:
Zoryana Serdyukova
Merrick Mason

(volí se na čerpací stanici v Dillimore)

Volební obvod Fort Carson:
Dimitri Losevsky
Marco Boswell
Dusan Badinsky

(volí se na pobočce národní banky San Andreas ve Fort Carson)


Arnold Cornell, J.D.
předseda vrchního soudu San Andreas.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~64