Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o výmaz z rejstříku trestů


Zdendas

Hráč

20
2.11.2022 02:05

Vážený soude, tímto spisem bych chtěla zažádat o vymazání mého trestního rejstříku na jméno Miriam Parker.

Podatel: Miriam Parker

Věc: Žádost o výmaz z rejstříku trestů dle: Zákon č. 20/2021, Článek 2 - Výmaz záznamu z rejstříku trestů, §5 Trestné činy uvedené v zákoně č. 14/2020 může vymazat na žádost občana prostřednictvím Policie San Andreas pouze Vrchní soud San Andreas, za předpokladu, že občan neporušil po uplynutí 20 dní od zápisu daného trestného činu žádný další trestný čin, včetně těch neuvedených v zákoně č. 14/2020.

Odůvodnění: V mém trestním rejstříku je pouze jeden trest, také je to jeden za celý můj život, za který se stydím a neskutečně mě mrzí, jelikož mi i hnul s budoucností. Jedná se konkrétně o Zákon č. 14/2020, Článek 8 - Trestné činy proti státu San Andreas, §67 Maření úkolu úřední osoby. Za tento čin se velice omlouvám. vzniklo to v situaci odmítnutí o zpětném nastoupení do vozidla, přičemž já, Miriam Parker jsem odporovala, jelikož jsem měla v hlavě, že je to od bývalé kolegyně protizákonné a nehlídala si paragraf šedesát sedm a i přes domněnku musím stále jednat podle instrukcí PSA. A případné řešení věci by se jednalo až po skončení úkonu.

Záměr: Chtěla bych tímto vyhovět a vymazat můj rejstřík, který mi nyní blokuje v postupu v mé kariéře a budoucnosti.

Přílohy:
**Ofocený výpis z rejstříku trestů**

✪ Policie San Andreas ✪
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VÝPIS Z REGISTRU TRESTŮ

Datum a čas vystavení výpisu: 01.11.2022 / 19:15

Žadatel (osobní údaje)

Jméno: Miriam
Příjmení: Parker
Rodné příjmení: Parker
Datum narození: 29.9.1995
Rodné číslo: 950929/2830
Pohlaví: Žena
Místo narození: Californie
Státní občanství: San Andreas

Záznam z registru trestů:

Vykázaný počet záznamů: 1

Záznam #1 - 17.10.2022 - Maření úkolu úřední osoby


Podpis příslušníka: Davies.

*RAZÍTKO POLICEJNÍHO ODDĚLENÍ RED COUNTY*

2.11.2022 18:39

Adresát: Miriam Parker
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání tohoto podnětu, na jehož základě byl vydán rozsudek v rámci ZSP, jehož kopie Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S přáním pěkného dne

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

sobota 16:00

Kdo je online?
Bobek

4Kč včera v 21:56

pa202

900Kč včera v 20:29

golfik34

60Kč včera v 19:59

Nejnovější uživatelé
aSenaV

Registrován 15.4.2024

PetrSmitko

Registrován 15.4.2024

DLOUBAL

Registrován 15.4.2024