Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál Dnes uctěme památku našeho bývalého helpera Romuse, který dne 11.10.2022 zemřel. Odpočívej v pokoji.

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vyvlastnění nemovitosti


brbezme

Hráč

25
20.11.2022 14:07

Podatel: Trevor Gryggly

Věc: Žádost o vyvlastnění domu 

Odůvodnění: Nemovitost Č.P. 741 bych chtěl vyvlastnit z důvodu nepodaření odchycení majitele a následné domluvě o koupi domu, z tohoto důvodu bych chtěl dům vyvlastnit

Záměr: Odkoupení nemovitosti

Přílohy: https://imgur.com/a/wqobYia


20.11.2022 19:21

Adresát: Trevor Gryggly
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme Vám za zaslání tohoto podnětu. Bohužel Vám v tuto chvíli nedokážeme vyhovět, jelikož skutečnost, že jste Vy osobně nespatřil majitele onoho objektu, není relevantním důvodem pro vyvlastnění obydlí kteréhokoli z občanů tohoto státu.

S přáním pěkného dne

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ŘÍJEN 2025
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Riqaa (1149Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Caro

52Kč včera v 23:35

tootsao

956Kč včera v 20:46

Matbrok

500Kč včera v 05:21

Nejnovější uživatelé
Misssik

Registrován 10.10.2025

Missik

Registrován 10.10.2025

Davidhauk18

Registrován 7.10.2025