Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-465] Vyhlášení voleb do Kongresu - prosinec 2022


21.11.2022 17:18

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS :: KONGRES SAN ANDREAS :: VLÁDA SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas Kongres San Andreas


Rozhodnutí vrchního soudu San Andreas

o vyhlášení voleb do Kongresu San Andreas


Vyhlašujeme volby do Kongresu San Andreas na volební období prosinec 2022 ve volebních obvodech Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson. Volby probíhají od 1. 12. 2022 do 3. 12. 2022.

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje volby do Kongresu San Andreas a volby na starostu obce Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat právě do jednoho volebního obvodu.

Kandidaturu oznamte nejpozději do 30. 11. 2022 dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 1. 12. 2022 do 3. 12. 2022. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů v daném volebním obvodu se stává vítězem voleb, novým starostou příšlušné obce a členem Kongresu s mandátem platným od 4. 12. 2022 do 4. 1. 2023.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou v každé obci (pět hlasů dohromady).

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery
volební obvod Palomino Creek - pobočka národní banky San Andreas v Palomino Creek
volební obvod Dillimore - čerpací stanice Dillimore
volební obvod Fort Carson - pobočka národní banky San Andreas ve Fort Carson


 

 


21.11.2022 18:52

Odesílatel:
Giuseppe Falco

Palomino Creek 1-1

Adresát:
Vrchní soud San Andreas

 Las Venturas 1154

 


Giuseppe Falco
narozen: 25.11. 1972
volební obvod: Palomino Creek


Vážený soude, vážení spoluobčané

Tímto dopisem oznamuji svoji kandidaturu na starostu obce Palomino Creek.
Nalijme si čistého vína, předešlé volební období nepřineslo žádnou změnu, Kongres nebyl schopen nic schválit. Já byl přítomný na každém zasedání, bohužel i tak bylo zasedání nesčetněkrát zrušeno kvůli nízké účasti. 
Pevně doufám, že v novém období se situace zlepší a já budu moci být opět součástí a posunout tento stát dále.


V Palomino Creek 21.11. 2022

marekvoe

Hráč

10
25.11.2022 09:37

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))


Odesílatel: 
Francis ElMuertos

Club Las Farmacias, Prickle Pine

Adresát:
Vrchní soud San Andreas
Las Venturas 1154


Osobní informace:

Jméno a příjmení: Francis ElMuertos
Datum a místo narození:
12.4.1970, La Pesca, Spojené státy mexické
Volební obvod: Fort Carson


Vážený soude a občané San Andreas, 

Tímto dopisem oznamuji svojí kandidaturu na starostu města Fort Carson. V tomto městě sám bydlím již několik měsíců a i přes to, že je to nádherné pouští městečko se mi zdá, že je dost zanedbávané. Chci do tohoto města přinést řád a mír. Myslím si, že moje životní zkušenosti ze života v Mexiku mi v tom dost pomohou. Co se týče vyhlášek ve Fort Carsonu, je jich minimum a díky tomu je bezpečnost města na bodu mrazu. Chci toto své oblíbené městečko zachránit, hlavně před kandidaturou ostatních pochybných lidí, kteří na sociálních sítích svojí kandidaturu hlásají. Abych řekl pravdu, je to můj hlavní důvod pro kandidaturu. Jsem připraven pro toto město udělat vše na co mi síly stačí.

 

 

 


Odesláno z pošty Montgomery dne 25.11.2022

25.11.2022 10:42

Odesílatel:
James Mason
Pošta Montgomery, San Andreas

Adresát:
Vrchní soud San Andreas
Las Venturas 1154


Jméno a příjmení: MUDr. James Mason
Datum narození: 1.10.1979
Národnost: San Andreas
Volební obvod: Montgomery


Vážení spoluobčané a vážený soude,
jmenuji se James Mason. Už několik měsíců působím na pozici ředitele Zdravotnické záchranné služby. V říjnu a listopadu jsem obsadil místo starosty v Montgomery. Taktéž jsem ve volebním období listopad působil na místě předsedy kongresu. V listopadu jsme toho my kongresmani tolik nestihli, protože jsme se nedokázali všichni sejít.

Rád bych opět toto volební období kandidoval na starostu v obci Montgomery. Do této obce chci opět kandidovat, protože občané na mě jsou zvyklí. V listopadu jsem úspěšně dokázal vyřešit naší přeplněnou podzemní garáž a odtáhnout špatně parkující vozidla. Také jsem v kongresu dokázal prosadit naší novou podzemní garáž na záchrance a tímto krokem se odpojujeme z Výjezdového stanoviště a stěhujeme se do nemocnice.


Nezapomeňte jít všichni k volbám a volit svého favorita do kongresu!

 

Dne 25.11.2022
MUDr. James Mason
ředitel Zdravotnické záchranné služby a kandidát na starostu v obci Montgomery

VajkoChlpko

Hráč

32
25.11.2022 11:40

📤Odesílatel:
JUDr. Dušan Badinský
Palomino Creek 4-5
📥Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 


Vážený súd, vážení občania a voliči. Týmto dopisom, by som vám chcel oznámiť svoju kandidatúru za volebný obvod Fort Carson.


V prvom rade, by som sa vám chcel hrozne poďakovať za prejavenú obrovskú podporu v posledných voľbách, ktoré sa konali minulý mesiac. Vyjadrili ste mi obrovskú podporu, ako samozrejme aj iné volebné obdobia, som za to nesmierne vďačný !

Predstavenie

A pre tých, ktorí ešte nevedia, volám sa Dušan Badinský, vyštudoval som stredná odbornú školu agrotechnickú, odbor ochrana osôb a súkromného majetku, s úspešne ukončenou maturitnou skúškou. Neskôr som sa rozhodol nastúpiť na Univerzitu Komenského v Bratislave, ako právnická fakulta. Po úspešnej bakalárskej skúške, som získal titul bakalára. 👨‍🎓 Ako šli roky, tak som doštudoval v obore práva, a dosiahol titul doktora práv - JUDr.

Moja prvá kandidatúra vznikla už pred rokom, pre nejaký čas som totižto musel odcestovať, a stalo sa mi zopár problémov v živote, počas tohto obdobia. V budúcnosti, by som mal opäť pokračovať v mojich plánoch, konkrétne s infraštruktúrou mesta a skvalitniť úroveň života, ako to bolo aj v Fort Carson predtým, Dillimore, Blueberry a Montgomery v predchádzajúcich volebných obdobiach. 

V komunálnych voľbách, ktoré nás čakajú už o chvíľu, sa budem opäť uchádzať o Vaše hlasy ako kandidát na starostu mesta Fort Carson. Témy môjho volebného programu vznikali pri stretnutiach s občanmi a týkajú sa väčšiny občanov.

Ďakujem vám prevelice za podporu. 🙏


Informace o kandidátovi:
Jméno: Dušan Badinský
Datum narození: 14.7.1985
Věk: 37 let
Trvalé bydliště: Palomino Creek 4-5
Dosažené vzdělání včetně titulů: Univerzita Komenského v Bratislave, Právnická fakulta - JUDr. 


Toto bude z mojej strany zatiaľ všetko, ale hlavne občania, nezabudnite využiť svoje volebné právo, a ísť k volebnej urne.

📆 Dňa 25.11.2022 v Palomino Creek

Holub

Hráč

16
25.11.2022 18:35, naposledy upraveno 25.11.2022 18:39 uživatelem Holub


Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Raymond Brantley
Datum narození - 21.6.1983

Volební obvod: Fort Carson, okres Bone County


Vážený soude,

chtěl bych oznámit svou kandidaturu do voleb pro volební obvod: Fort Carson. Chci svou aktivitou a jednáním v krajském zastupitelstvu přispět k lepšímu životu nejenom obyvatel Fort Carsonu a okresu Bone County, ale i obyvatelům státu San Andreas jako takového.


Vážení spoluobčané,

věřím tomu, že mnozí z vás mě již znají. Jsem člověk, který není pro politiku státu San Andreas nikým neznámým. Stojím s kolegy kupříkladu za projekty parkovišť, které máte možnost užívat každým dnem zdarma v Palomino Creek a Montgomery. Během mé administrativy a funkci starosty došlo k výstavbě podélných parkovacích míst a posezení se zelení v centru Palomino Creek, obojí známé z projektu "Za lepší Palomino" (viz kandidatura za červenec 2021). Zasadil jsem se o formu některých vyhlášek, které znáte dodnes. A ačkoliv mám stále vizi ohledně toho, co lze a nelze zlepšit v Palomino Creek, tuto pozici přenechávám jinému z kandidátů, kterému tato vize bezesporu nechybí a ví jakým směrem chce svou lokální politiku směrovat.

Mé plány v rámci této kandidatury jsou prosté. Chci se zasadit o revizi některých vyhlášek v obci Fort Carson za účelem zvýšení kvality života obyvatel Fort Carsonu a také místních podnikatelů. V souvislosti s tím se chci zasadit o pročištění veřejného parkoviště, které momentálně spíš připomíná odkladiště vozidel, která měsíce z daného parkoviště nevyjela. Do toho všeho se chci zasadit o klidný průběh nadcházejících svátků a akce zakončené rozsvícením vánočního stromečku nebo, v případě Fort Carson víc hodící se, vánočního kaktusu.
Nechci se vzdát své iniciativy z mého posledního období na postu starosty. Do dnešních dní chci realizovat znovuotevření místní pobočky Národní banky San Andreas. Této snahy se nevzdám a to bez ohledu na to jaké obtíže a komplikace to přináší. 

Nesnažím se během své kandidatury přijít s nereálnými cíly, pouze se snažím o zlepšení kvality života v dané lokalitě. Vím, že některé z mých plánů či konceptů jsou snáze realizovatelné nežli ty druhé, ale to nutně neznamená, že musí skončit v propadlišti dějin s mým nástupcem, nebo v možném dalším volebním období. 
 


Raymond Brantley                                                                  
Kandidát za Fort Carson

 

   

DrHell

Hráč

13
25.11.2022 21:02, naposledy upraveno 25.11.2022 21:03 uživatelem DrHell

Adresát:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Odesílatel:

Celé meno: Merrick Mason
Datum narození: 12.4.1965
Bydliště: Fort Carson 3216Vážení členovia vlády San Andreas, vážení občania San Andreas, vážení kandidáti, milí priatelia a kamaráti.

Ukázalo sa, že riadiť štát San Andreas znamená veľa práce, veľa trpezlivosti a najmä skúseností. S procesmi, s plánovaním, s rozpočtovaním a aj s dohliadaním na priebeh.

Som povolaním právnik a celý svoj profesionálny život som strávil v právnom a v komunálnom zameraní. Pracoval som ako právnik v občiansko-právnom odbore a neskôr ako sudca Vrchného sudu San Andreas. Momentálne pôsobím ako člen Kongresu San Andreas a som starosta obce Dillimore. 

Môj program je jednoduchý a zároveň plný obsahu. Chcem sa zamerať na rozvoj v obci aj celkovo v štáte San Andreas. Chcem sa zamerať aby ľudia mali prístupné bývanie. Chcem sa zamerať na bezpečnosť na sociálnych sieťach ktoré sú dlhodobo zanedbávané. Chcem vytvoriť nové zásady ktoré rázne pohnú fungovanie v štáte.

V poslednom volebnom období sme toho nevedeli veľa dosiahnuť aj z dôvodu zanedbávania pravidelných chôdzí zo strany niektorých kongresmanov. Preto po mojom zvolení budem dbať na schválenie noviel a iných uznesení.

Komunikácia medzi občanmi je základný aspekt, preto budem klásť najväčší dôraz na návrhy ktoré navrhli občania San Andreas.

#Spolutodáme #VOTE4MASON

Forma kontaktu:  
Iris @mason
Post merrick.mason@post.ic
 

S pozdravom,

asistent predsedu vrchného sudu San Andreas,
člen kongresu a starosta obce Dillimore
a kandidát na volební obvod Dillimore, 

Mgr. Merrick Mason, J.D.

27.11.2022 19:40


Kandidatura - Mgr. Elizabeth Hawkins


Jméno a příjmení: Mgr. Elizabeth Hawkins
Datum narození: 10.05.1998
Místo narození: San Fierro
Národnost: San Andreas
Volební obvod: Blueberry
Email: elizabeth.hawkins@post.ic


Vzdělání:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru práv ukončeno s dosažením magisterského titulu.
Oprávnění:
Řidičské oprávnění - B/C
Jazyková znalost:
- Ovládám plynule Češtinu, Angličtinu a Ruštinu.


Vážení spoluobčané San Andreas,
Po delší přestávce jsem se rozhodla znovu kandidovat do velmi překrásné obce Blueberry, kde jsem již v minulosti působila jakožto starostka. Minulí starostové se o obec Blueberry starali nadmíru dobře, takže není potřeba dělat mnoho změn. Nicméně, kdysi jsem chtěla pojmenovat nějaké oblasti v Blueberry, čímž by došlo k ulehčení práce IZS v hledání dopravní nehody a tomu podobné. V tomto nadcházejícím volebním období, bych to chtěla konečně zrealizovat. Byla bych všem vděčná, pokud by jste mne znovu zvolili starostkou obce Blueberry. 


Odesláno z pošty Montgomery - Mgr. Elizabeth Hawkins
Adresováno na: Vrchní soud San Andreas, Las Venturas 1154


Powered by LeoSight IFS
LT~120

Přihlášení
Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

LISTOPAD 2022
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Killer14 (7224Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
mesani

149Kč včera v 21:37

MarcusAnderson

18Kč včera v 15:28

MarcusAnderson

171Kč včera v 15:25

Nejnovější uživatelé
Narocny

Registrován 29.11.2022

margecany89

Registrován 29.11.2022

MadBex

Registrován 29.11.2022