Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o vyčistenie trestného rejstríku


Danielicek0

Hráč

7
21.11.2022 19:39

Podateľ: Daniel Sanchez

Vec: Žiadosť o vyčistenie trestného rejstríka

Odvovodenie: Vážení členovia kongresu, Vás žiadam ja Daniel Sanchez o vyčistenie trestného rejstríku. Nakoľko počas pracovnej doby v SJ&B som bol zastavený policajnou hliadkou Praporčík Colbert OEČ 319. Policajná hliadka ma zastavila kvôli: Porušenie rýchlosti nad CCA 80KM+. Nakoľko som sa ponáhlal aby sa majetku nič nestalo. Bola mi udelená pokuta vo výške 30 000kč a odobraní vodický preukaz skupiny B na 5 hodín. Veľmi ľutujem svojich činou, a sľubujem na čestné slovo, že sa to už nikdy nestane. O vyčistenie rejstríka žiadam preto, aby som mohol nastúpiť do jednotky, Dobrovolný Hasičský Zbor. Ak sa takto vykoná a rejstrík sa mi vyčistí pod podmienkou že sa to už nikdy nestane, veľmi si toho budem vážiť na koľko by som rád vstúpil už do spomínaného Dobrovolného Hasičského Zboru.

Ďakujem

Daniel Smith

Zámer: Vyčistenie trestného rejstríka kvôli dôvodu že by som rád nastúpil do Dobrovolných Hasičov.

Prílohy: Žiadne.

DrHell

Hráč

18
22.11.2022 07:08, naposledy upraveno 22.11.2022 07:09 uživatelem DrHell

Podateľ: Daniel Sanchez

Vec: Žiadosť o vyčistenie trestného rejstríka


Vážený pán Sanchez,

Kongres San Andreas nedisponuje s právomocou nariadiť odstránenie trestu z Vášho registra trestu. Žiadam Vás aby ste sa obrátili na Vrchí soud San Andreas a podali si žiadosť cez Soud 2.0. Vašu žiadosť zamietam. Ďakujem za pochopenie.

 

S pozdravom,
kongresman Mgr. Merrick Mason, J.D.


Powered by LeoSight IFS
LT~19