Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Shadery - jejich instalace a nastavení.


Jacko88

Hráč

41
27.11.2022 02:42

Dobrý, 
už se ani nedá říci večer.. spíš noc.

Spousta lidí mi po shlédnutí mých screenů na Leosight discordu v sekci #screeny a na Irisu píše a ptá se mně, jaké shadery přesně používám. Neberu to jako žádnou tajnost, každému to zmíním a rád poradím. 
Pár návodu na shadery tu už určitě je, ale proč to neobnovit a dostat to mezi aktivní témata? Proč ne, že.

Tak dobře, začneme postupně, krásně po bodech. 😅🤠

Bod 1.

Bod 2.

  • 2) Do počítače se stáhne se rar soubor, který po otevření zobrazí několik složek. Vybereme složku pro MTA.
  • Pro MTA jak vidíme je třetí složka. (Vy to ale můžete mít umístěno jinak.)

Bod 3.

  • Po rozkliknutí se nám zobrazí dalších 5 složek.
  • Po zpětné vazbě od několika lidí (I ze své zkušenosti.) doporučuji určitě medium pro výkonnější počítače, (High je zbytečné a kolikrát i přehnané. Od lidí a hráčů tedy low, prý je to nadměrně dostačující. S very low zkušenosti nemám a zpětnou vazbu taktéž ne.
  • Složku nepřetáhneme do GTA-SanAndreas (Může být uloženo maličko jinak.) celou, ale pouze její veškerý obsah.

Bod 4. (Vylepšení)

  • Depth of field  - nemám zkušenosti, takže bohužel neporadím.
  • Optimiser, pomáhá s optimalizací hry (Hra tolik nepadá.). Pro použití toho vylepšení funguje stejný postup jako u samotných shaderů. -> přesun obsahu složky do složky GTA-SanAndreas.
  • (Přetáhneme bez gta_sa, to už samozřejmě musíme mít, jinak nám MTA ani nepůjde.) Tudíž teda pouze tento jeden soubor.

Bod 5. (Závěr)

  • Zapnutí/vypnutí: Shadery se vám ve valné většině zapnou při prvním spuštění hry s nově nainstalovanými shadery samy. Popřípadě při hraní stačí stisknout SHIFT + F12 - kdykoliv vypne a zapne shadery.
  • Úprava shaderů: Stisknutím tlačítek SHIFT + ENTER. (Pro mě jakožto člověka co se v tom moc nevyzná, tak docela nepřehledné, ale věřím že spousta z vás se v tom krásně vyzná a perfektně si shadery donastaví.)

A to je všechno lidičky! Zas tak složité to není ne? (Když jsem to zvládl i já, tak určitě ne. 😅😅) Doufám, že jsem spoustě z vás pomohl.

S pozdravem a přáním příjemného hraní,
Jacko88 ✌

Pechy

Hráč

4
17.6.2023 08:54

Nevíte jak vyřešit problém že když zapnu mta tak mi to padá a hlásí to chybu.

17.6.2023 17:25, odstraněno 27.9.2023 15:28 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~55

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024