Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolání - Donato Ortiz


neznamy#6563

Smazaný účet

41
29.11.2022 22:36

Podatel: Donato Ortiz

Věc: Odvolání proti neoprávněnému zatčení.


Odůvodnění: Vážený soude, dnes, tj. 29.11. 2022, jsem byl zatčen na 2 hodiny a taktéž jsem byl nucen zaplatit odškodné ve výši 25 tisíc Korun českých. Byl jsem zadržen z mne neznámých důvodů. Osoba která mne zatýkala, OEČ 335, mi řekla, že to je z důvodu neuposlechnutí výzvy, pak se u cel objevil nějaký rotný, který mu řekl ať mi tam přidá i zavlečení a únos a další neuposlechnutí výzvy. Důkazy samozřejmě nepředložil. Celá situace se měla tak, že jsem si circa 20 minutpřed zadržením vypůjčil vozidlo značky Subaru z půjčovny aut v Blueberry, k tomu mám i svědka mimochodem, a z té jsem jel přímo do baru Poison Bite Bar v Las Colinas, kam jsem si zašel do kuchyně udělat si jídlo a najíst se. Poté co jsem se najedl jsem vyšel na střechu baru, ze které jsem uviděl policejní vozidlo a jednoho policistu. Šel jsem tedy dolů vyzvídat co se stalo, kde jsem slyšel jak pan policista s OEČ 335 volá odtahovku k baru. Jelikož debata předtím byla o právě půjčeném vozidle, tak jsem mu řekl, že to asi jako ne a odešel jsem (podle slov pana policisty jsem UTÍKAL, no...budiž). Ano, určitě to nebylo vhodné chování, ovšem jak píši, vozidlo bylo zapůjčené a pokud by jej PSA odtáhli a zabavili, tak bych se asi nedoplatil, kdyby mě majitelka půjčovny zažalovala, proto jsem se choval tak jak jsem se choval. Po pár minutách jsem vychladl a vrátil se zpět k baru, kdy mi pan policista s OEČ 335 řekl, ať si stoupnu ke zdi a nasadil mi pouta, zde jsem spolupracoval. Všechny osoby okolo mne říkali, že jsem nic neudělal, ale pán si stále stál za svým. Poté mě naložil do auta, kde mě uzamkl a zavřel mi okénka a šel se vybavovat ven, zde nevím co tam probírali, neboť jsem je neslyšel. Poté co jsem byl převezen na stanici jsem se dožadoval právníka, mezitím přišel již zmíněný rotný a začal mě obviňovat z dalších věcí, že prý údajně přesně sedím na popis nějaké osoby, která někoho unesla...zde bych rád připomněl na případ slečny Corrnet. Úsměvné. Poté jsem se začal dožadovat právníka, Frederika Benetta, kterého mi sice povolili, ale nenechali mě s ním 10 minut. Taktéž mi oznámil, že na vozidlo je údajně vydané APB, toho si nejsem vědom, jak píši výše, vozidlo jsem si půjčil pár minut před samotným zatčením. Poté jej vyhodili ven a mě šoupli do cely. Nebyl mi předložen jeden jediný důkaz, pořádně mi ani nebylo řečeno za co jsem byl zadržen a policisté si mě ani nevyslechli.


Záměr: Vymazání trestu z rejstříku trestů.

Přílohy: N/A

8.12.2022 21:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~25