Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žaloba na PSA.


UrciteNeHudec

Hráč

20
1.12.2022 21:01

Podatel: Daniel Hudec

Věc: Žaloba na PSA


Odůvodnění: Dobrý den vážený soude.
Dnes dne 1.12.2022 jsem byl zadržen na osobní svobodě od příslušníka PSA jménem Francis McClarkson.
První věc, Důvod mého zadržení mi nebyl sdělen.
Druhá věc je že mi ani nebyli sdělené mé práva.
Přesto vím za co jsem byl zadržen ale je to naprostá blbost.. 
Dnes pán ve Ford Focusu srazil zaměstnance ZZS, v tu chvíli jsem to okamžitě začal řešit.
na autě byli stopy po sražení.
následně jsme volali na místo ZZS i PSA.
ZZS se dostavilo v čas ale PSA nedorazilo vůbec, pán který byl podezřelý ze sražení pána byl ode mne zpacifikován, asi si říkáte proč to? byl k tomu pádný důvod, snažil se od místa činu utéct a záměrně lhal mě i ostatním o tom že pán který byl sražen prý skočil ze střechy ale kdyby skočil ze střechy následky by byli horší.
Po cca hodince co se PSA neozývalo a nechtělo dojet jsem se rozhodl že pána naložím do firemního vozu (CRN Security) a odvezu na PSA stanici.
Jakmile jsem dovez pána ke stanici zaparkoval jsem a pána jsem vytáhl ven následně jsem ho posadil dovnitř stanice a čekal na příslušníka PSA.
když došel snažil jsem se mu situaci vysvětlit ale marně.. následně mi byli nasazeny služební pouta strážmistrem Francisem McClarksonem s tím že jak už jsem viz. zmiňoval mi nebyli sděleny práva ani důvod mého zadržení. 
U celé situace bylo i pár dalších lidí pro mě jejich jména neznámá ale byli u toho tři členové ZZS jeden z nich byl sražený, jeden ve službě a jeden v civilu a dokáží potvrdit že s člověkem spacifikovaným mnou bylo naloženo humálně a bez újmy na jeho zdraví.
Tímto žádám o smazání věci z mého trestního rejstříku a veřejné omluvy PSA sboru s odškodným 250.000kč 


Záměr: smazání věci z mého trestního rejstříku a veřejná omluva mé osobě a vyhradit odškodné ve výši 250.000kč

4.12.2022 11:42

Adresát: Daniel Hudec
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání tohoto podnětu. Bohužel Vám v tuto chvíli nedokážeme vyhovět, jelikož nesplňujete podmínky stanovené zákonem 4/2020Sb.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~44