Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o vymazanie registra trestov


Matejos

Hráč

36
4.12.2022 00:46

Podatel: Matej Marino

Věc: Vymazanie registra trestov

Odůvodnění: Pred nejakou dobou som sa vrátil do mesta, bolo mi povedané že nie je možné register vymazať keďže som sa nepohyboval v SA, tak som si povedal že dalšiu žiadosť si podám keď budem v meste dlhšiu dobu bez záznamu. Tak a je to tu. Dôvod prečo, je jasný nebaví ma byť prehľadávaný skoro pri každom zastavení od PSA, či už náhodnom alebo za nejaký menši priestupok. Chcel by som si vytvoriť čistý štít a dostať druhu šancu na to začať byť férový, nedržať zbraň bez toho aby som mal k tomu povolenie a podobne. Chcel by som rozvíjať svoju firmu. Požiadať o koncesie ktoré mi nemôžu byť schválene s registrom. Budem rád ak mi vyhoviete, štátu by som nemal byť nič dlžný, minimálne som si toho neni vedomí. Ďakujem.

Záměr: Byť očistený za svoju minulosť, dostať druhú šancu a viesť slušný život v súlade so zákonmi SA

Přílohy: **vlastnoručný podpis**

4.12.2022 11:59

Adresát: Matej Marino
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání tohoto podnětu, na jehož základě byl vydán rozsudek v rámci ZSP, jehož kopie Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S přáním pěkného dne

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024