Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadam vysvetlenie

1 2 3



Vladkovic

Hráč

2
2.6.2020 14:20

Pavot,

Kedže som kúpil tie auta lacno preto lebo ich to nebavilo už tak mi ich predal že by ich bolo škoda, o niekoľko dní dostal CK a prestal hrať MTA tak ja pokusiť sa môžem napísať mu .

arciCZ

Hráč

32
4.6.2020 13:19

Jak již zde napsal @neznamy#15 cituji:


"Ahoj @Vladkovic
Můžeš mi sem prosím nahrát logy toho jak se na tom IC domlouváte? Že na tebe přepíšou auta protože nemáš problémy s policií.

Logy najdeš tady:
https://i.gyazo.com/42af529920bfbdeb18e83b206e43260e.png

Pokud jste se o přepisu majetku nikdo IC nebavil máte smůlu protože se jedná o metagaming. Pokud tomu tak doopravdy je můžete být rádi že jste nedostaly větší trest. Pokud vozidla chcete zpět tak ať si původní majitel podá report. (ten kdo to měl předtím než se to prodalo tobě)"


Čímž bych vás požádal o to aby jste zde zaslali logy. Pokuď tak nebude učiněno do 08.06.2020 bude tato stížnost zamítnuta.

Vladkovic

Hráč

2
5.6.2020 17:02

Rád by som ale už to tu budem písať 1256489 krát .... ak ja mám proste pridávať dôkaz pričom Lofanek nemá ani jeden dôkaz opakujem ani jeden !!! tak to je už inak v riti ... A budem len v kúte duše dúfam že nikto z Vás nechce študovať právo xd. Proste nič na mňa nemáte :D a tak proste úplne sračky na mňa vyťahujete tak to pass ľudia . A ak sa A-Team bude chovať takto ku komunite tak verte ľudia budú odchadať a čo už cítiť na servery.  A sami to viete .

A dúfam že aj týmto prídete p 11 ludí čo sme hrali na serveri tak vidno ako Vám ide o komunitu xd.

A ak mi zoberiete majetok poprosím o zrušenie môjho mapingu lebo neprajem si aby niekto býval v tom čo sme si zaplatili .  Kedže ste mi poskytli službu za peniaze, pri čom nemôžete povedať nič lebo je to na msg .Lebo akýsi frajer povedal že akýsi nemenovaný Admin si chce ísť tam bývať . A ak mi nevyhoviete aspoň s týmto tak potom budem potrebovať zmluvu o poskytovaní služieb . S ktorou sme "súhlasilí" a kde bude napísane že nemôžem žiadať o to . :) 

 

5.6.2020 18:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Vladkovic

Hráč

2
5.6.2020 20:08

Dobre tak to poviem tak rieši sa to tu 4 dni .... nie dva týždne a akože ja som to chcel normálne family friendly riešiť ale ako proste pozerám to sa nedá ak mi niekto vysvetlí prečo by som mal ja dávať logy ? Keby to bolo tak že by nás recondovať a videl že metujem áno chápem ale od vtedy prešlo cca 4 týždne a on proste začne vravieť že metujem po 4 týždnoch tvrdí niečo čo nevidel ani nebol pri tom a ani nemá dôkaz . A ja mám dávať moje logy ? Čo ak dnes náhoudou som vyčistil cely pc ? Hm ? Keď bude dôkaz tak mi berte aj účet ale není len sa Vám nepaći že niekto má veľký majetok na servery a je admin tak pod idem ho obviniť z niečoho čo neviem dotvrdiť .... Lebo sa niekomu nezdá že mám auta a majetok ? Že to som nemohol zarobiť a vo svete sa neperú peniaze nerobia sa proste podvody ? Neodrba*a sa štát ? Či žijeme každý na tomto servery s komunizme všetci sme si rovný všetci rovnaký plat atď ? Alebo ja neviem .....

 

Ak bude na mňa dôkaz tak pohode berte ale Vy iba tvrdíte ! 

Prečo si vytiahnete z Vášho servera logy ? Hm ?

Vy A-Team by ste mali byť ako sudcovia proste nemáš dôkaz nemôžeš nič iba tvrdiť a to je na nič . Alebo ja môžem napísať že niekto gluvne si auto na fórum bez fotky a dostane trest ? Tak to tu funguje ? Alebo prídete za tým frajerom čo akože gluvnul že daj sem logy lebo ževraj si gluvnul ? 

OurMatthew

Hráč

26
6.6.2020 18:24

Za tu dobu co píšeš jeden  komentář, tak jsi mohl mít logy poslané už 3krát a neplést do toho OOC důvody :/

misatorcz

Hráč

45
6.6.2020 18:53

@Vladkovic ty si myslíš že když se tu budeš chovat jako arogantní pí*a tak ti výjdou vstříct? Nevýjdou.

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 6 & 10

Vladkovic

Hráč

2
6.6.2020 20:21, naposledy upraveno 6.6.2020 20:23 uživatelem Vladkovic

Čaute kočky,

@OurMatthew @misatorcz Váš názor mi je tak ukradnutý kedže ešte ani nemáte občiansky preukaz :D A mne nejde o nič iné ako spravodlivosť .

A ak si myslíte že keď sa budete tlačiť A-Teamu do riti že vás zoberú do A-Teamu tak to GL ale  tak  to nefunguje :D

Ale inak pohoda 

misatorcz

Hráč

45
6.6.2020 20:33

@Vladkovic vidíš snad v přihlášky do a-t nějakou přihlášku odemně? No jestli ano tak máš velmi dobré oči.

Vladkovic

Hráč

2
6.6.2020 21:04

Kočka čau,

@misatorcz tak lebo asi vieš že 12 ročného nezoberú xD

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 6

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~83

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024