Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadam vysvetlenie

1 2 3



Lofanek

Hráč

32
6.6.2020 21:26, naposledy upraveno 6.6.2020 21:32 uživatelem Lofanek

Ahoj, 

vedel by si si nájsť niekedy čas popri tých tvojich sústredeniach, dvojfázových tréningoch a neviem popri čom ešte na taký menší rozhovor na tsku?

Nemám náladu sa s tebou doťahovať cez písmenká na fóre.

P.S. Pokiaľ si chceš zachovať úroveň a dokázať ostatným, že si rozumný človek, tak sa vyhni poznámkam typu "@misatorcz tak lebo asi vieš že 12 ročného nezoberú xD." Tak ako ja, alebo hocikto iný sme sa nenarodili 15 roční s prehľadom na všetky strany a s trojciferným IQ.

 

Vladkovic

Hráč

2
6.6.2020 22:09

Čauko,

 

Jasne nájdem si čas na napíš mi niekde do PM alebo niekde a dohodneme sa .

A ako som to chcel v chille ale tak týto chlapci má vždy vytočia .xd

misatorcz

Hráč

45
6.6.2020 22:35

@Vladkovic aspoň si ověřuj věk 🤫, díky  👌

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 10

Lofanek

Hráč

32
7.6.2020 00:21

Posledný možný termín dodania logov sa presúva na neurčitý deň.

Zároveň poprosím, aby sa sem nevyjadrovali ludia, ktorí s touto vecou nemajú NIČ spoločné. Vyriešme túto vec v kľude a ako rozumní ľudia.

bit

Hráč

49
10.6.2020 10:06, naposledy upraveno 10.6.2020 10:06 uživatelem bit

Bráško ty si jinej týpek.. podle mě logy neposílá protože ví že u toho nepadlo ani IC slovo.. + to že se chováš jak debil a děláš machry ničemu moc nepomáhá. Určitě bude mít výmluvu jako např. "VoLe tY NeMአaNi ObČaNkU! cO Se NaVáŽíŠ mOrEčKu!?".. No ne nemám ještě občanku ale s chováním a inteligencí to nemá nic společnýho takže docela výmluva na hovno bráško. :)

 

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 9 & 10

Vladkovic

Hráč

2
10.6.2020 12:22

Serus @XirexCZE,

 

"Bráško" no vies už bolo písane budem citovať "Zároveň poprosím, aby sa sem nevyjadrovali ludia, ktorí s touto vecou nemajú NIČ spoločné. Vyriešme túto vec v kľude a ako rozumní ľudia." Asi nevieš čo to znamená .

Budem ťa informovať o tom čo sa stalo .... Prišiel som na TSKO a ako normálny ľudia sme sa dohodli žiadne kričanie,hádanie ..... Proste dali sme každý svoju verziu a zhodli sme sa ,kedže musím uznať že Lofanek je úplne pohode borec..... 

Ale potom sú tu borci ako @XirexCZE @misatorcz @OurMatthew ktorý majú balls na to písať na forume ale pri tom nemajú nič s tým spoločné . A chcel som ich týmto vyzvať borci kedže ste sa pripojili k tejto téme chcel by som aby sme sa ako normálny ľudia stretli na TSku a povedali Váš názor . Posielam Vám žiadosť a keď potom pošlem PM  a dohodneme sa na termíne kde sa dohodneme keďže ste to začali riešit aj Vy .

A ak budete chcieť myslím že ani @Lofanek by prišiel 

Teraz ukažte balls Borci ;) Nie len písanim .

misatorcz

Hráč

45
10.6.2020 13:22

Klidně nejspíš budu mít čas zítra/pozítří, ale upozorňuji na hádky nemám náladu 😄

 

@Vladkovic

Kdyžtak pm na discordu.

Lofanek

Hráč

32
10.6.2020 16:18

Môžete sa prosím prestať zbytočne vyjadrovať k tomuto topicu?

Riešime tu niečo, čo je medzi jedným hráčom admin teamom

 

bandis1

Hráč

1
13.6.2020 21:50

S kamarádem Adamem Buchtou jsme vezly auto do opravny a dostaly jsme vězení na 45 minut za zneužívání /glue. Prosím o sprostění trestu. Z pozdravem Bohuslav Tomasino

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 19

misatorcz

Hráč

45
13.6.2020 22:26

????? Wtf.

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 19

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~80