Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o udělení koncese pro odtah vozidel.


Aldajebuh

Hráč

13
31.12.2022 15:41

Podatel: Nico Senna, Výkonný ředitel, zástupce firmy Kuzněcov Security & Transport

Věc: Žádost o udělení koncese pro odtah vozidel.


 Vážení členové kongresu,
rád bych váz požádal o udělení koncese na odtah vozidel, pro naší firmu Kuzněcov Security & Transport (ičo:435).

Když se projedete po státě, tak uvidíte že spousta firem odtahové vozy má, ale nikdo neplní své povinnosti. Můžeme si všimnout, že po celém státě jsou poházená auta různě po silnici nebo mimo parkovací zóny a to ohrožuje obyvatele San Andreas. Sám jsem před pár dni měl nehodu, kdy jsem jel po dálnici a střetl jsem se s autem pohozeným uprostřed cesty.

 Proto jsme se rozhodli, proti těmto nepříjemným událostem bojovat a začít čistit silnice od těchto vozidel.

 


Záměr: Získání koncese pro odtah vozidel.

 

Předem děkuji.

Pěkné prožití svátků a úspěšný nový rok 2023

    Za firmu Kuzněcov Security & Transport

      Nico Senna

       Výkonný ředitel a zástupce

     - Senna

 

3.1.2023 14:16

Podatel: Nico Senna (( @Aldajebuh ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Senna,

V následujících dnech očekávejte, že se Vám ozve inspektor za účelem provedení inspekce vaší firmy pro udělení koncese, pro odtah vozidel.


S pozdravem a přáním pěkného dne,
kongresmanka Mgr. Elizabeth Hawkins.


 

16.1.2023 15:47

Podatel: Nico Senna ((@Aldajebuh))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Senna,

Dle provedené inspekce inspektorem pověřeného kongresem San Andreas se Kongres San Andreas dne 12.01.2023 na pravidelném zasedání kongresu, rozhodl Vaší žádost o koncesi pro odtah vozidel zamítnout z důvodu, že Váš trestní rejstřík obsahuje jeden zápis v trestním rejstříku a to za neuposlechnutí výzev, maření výkonu úřední osoby. Obraťte se tedy na Soud 2.0 s žádosti o smazání Vašeho trestního rejstříku. Po smazání Vašeho trestního rejstříku si prosím podejte nový podnět, pokud-li Váš zájem o koncesi pro odtah vozidel bude i nadále přetrvávat. 


S pozdravem a přáním pěkného dne,
kongresmanka Mgr. Elizabeth Hawkins.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024