Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor do řad HZS ( PŘIHLÁŠKA )

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



14.6.2020 10:30, naposledy upraveno 19.8.2020 13:12 uživatelem Crazy

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Hasičský Záchranný Sbor, CPS Praha

Vyhlašuje nábor na pozici HASIČ


Požadavky:

  • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru,
  • trestní bezúhonnost,
  • zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost,
  • vhodné i pro absolventy, praxe v technických profesích vítána.

Hlavní náplň služební činnosti:

  • provádění veškerých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech,
  • kontrola a údržba technických a věcných prostředků,
  • provádění pravidelné odborné a fyzické přípravy.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v profesionálním hasičském záchranném sboru, jehož hlavním úkolem je chránit životy a zdraví obyvatel, životní prostředí, zvířata a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi a krizovými situacemi,
  • přátelský kolektiv
  • vysoké platové ohodnocení
  • hodně zážitků z výjezdů
  • pravidelné školení ve výcvikovém zařízení
  • na požádání plnění některých kurzů

VZOR PŘIHLÁŠKY

 

OOC

Přezdívka:

Věk:

 

IC

• os. informace 

> Titul před jménem:
> Jméno:
> Přijmení:
> Titul za jménem:
> Rodné příjmení:

> Kontakt:

> Trvalé bydliště:
> Kontaktní bydliště:

> Datum narození:
> Rodinný stav:

• licence
- zaškrtněte [X] pro vlastnění

> Řidičský průkaz skupiny ( typu ) A: [ ]
> Řidičský průkaz skupiny ( typu ) B: [ ]

> Kurz první pomoci: [ ]

• zdrv. stav
- odpovídejte ano / ne

> Berete léky? :
> Podstoupil/a jste někdy těžší operaci? :
> Máte nějaké alergie? :
> Jste plavec/kyně ? :

> Máte čistý trestní registr? :

 

ŽIVOTOPIS:

Zkušenosti:

 

 

 

Vyplněním tohoto formuláře a podpisem níže, potvrzuji, že informace podané v tomto dotazníku jsou pravdivé a uvědomuji rizik lhaní ve věcném státním dokumentu a jsem si toho vědom/a a beru na sebe veškerou odpovědnost v souladu se zákonem.

podpis žadatele:

 

 

 

(( Přihlášky pište do odpovědi ))

(( Děkuji za zhotovení dotazíku Kaprovi @neznamy#374 ))

 

Po zhodnocení přihlášky s Vámi bude domluven termín pohovoru.

 

Pavel Smith

Hasičský Záchranný Sbor

Wazzeh

Hráč

2
14.6.2020 16:42, naposledy upraveno 14.6.2020 16:56 uživatelem Wazzeh

OOC

Přezdívka: KubičeK

Věk: 16

 

IC

Jméno: Jakub

Příjmení: Pukac

Kontakt: 546725

Vek: 23

Dosažené vzdělání: Technická Univerzita 

Dosažený titul: Bc.

Zkušenosti: Technické služby mesta Praha

Životopis: Som Jakub Pukac a pochádzam zo Slovenska. Pred nedávnom som úspešne doštudoval Technickú Univerzitu. Do Prahy som sa presťahoval predovšetkým kvôli práci a zážitkom ktorých chcem zažiť ešte veľa. Som športovec a rád chodím za hranice svojich možností či fyzických tak psychických. Čo sa týka času mám ho teraz dosť a rád ho vypĺňam vzdelávaním. Mimo mesto nebývam nejako často takže budem k službám kedykoľvek. Taktiež mám aj čistý register trestov. Myslím si že som zodpovedný a spoľahlivý človek a dobrý kolega.

Proč zrovna vy: Tak ako som písal v životopise som spoľahlivý a najme trpezlivý človek a rád skúšam niečo nové a bol by som rád kebyže sa môžem stať Hasičom.

16.6.2020 16:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

simonhrusinski

Hráč

0
16.6.2020 16:59

OOC

Přezdívka: simonhrusinski

Věk: 17

 

IC

Jméno: Simon

Příjmení: Novak

Kontakt: 420561

Věk: 26

Dosažené vzdělání: Integrovaná střední škola automobilní Brno

 

Zkušenosti: Popelář

Životopis: Jsem Simon Novak a jsem z České Republiky.  Do Prahy jsem se přestěhoval výhradně kvůli práci, protože kde jsem žil, tak žádná nebyla.  Školu jsem vystudoval v Brně, přesněji Integrovanou střední školu automobilní. Co jsem tady v Praze, tak mám fůru volného času. Trestní rejstřík mám samozřejmě čistý,ještě řidičák A,B.
Proč zrovna vy: Chtěl bych si vyzkoušet ten adrenalin, který při této profesi je maximální.

Ujoman

Hráč

1
16.6.2020 21:00, naposledy upraveno 16.6.2020 23:27 uživatelem Ujoman

OOC

Přezdívka: Davča

Věk: 17

 

IC

Jméno: David

Příjmení: Zagorsky

Kontakt:436650

věk 37 let

Dosažené vzdělání: vysoké vzdělání 

 

Zkušenosti: řidič dobrovolných hasiču havířov, řidič rzs a řidič dodávky po celé eu

Životopis: Zdravím jsem David Zágorský bydlel jsem od mala ve městě jménem Havířov 
od mala jsem dělal hasičinu pak od 15 dobrovolný hasič studoval jsem střední a vysokou školu ochrana osob a majetku mám řidický průkaz B ale nebyl by problém si dodělat na C , Můj táta i děda byli hasiči a tak chci pokračovat po stopách v Praze bydlím už 5 let a jsem tady nadevše spokojený

Proč zrovna vy: Protože jsem této práci oddaný budu čestný a přisáhám že svou práci budu dělat jak nejlépe umím je to sen který chci splnit budu tady pro všechny pořád a plném nasazení

 

golemakcz

Hráč

34
16.6.2020 22:02

Prosím o doplnění věku pozdravem GM C.Morgen

 

17.6.2020 08:59, naposledy upraveno 17.6.2020 09:01 uživatelem Crazy

Hasičský Záchranný Sbor

Personální oddělení


Po zhodnocení přihlášky na pohovor postupují: David Zagorský, Simon Novák

Prosíme aby jste se nám v nejbližší době ozval/a na telefonní číslo 50 50 49 nebo 804 146

 

 

@Ujoman

@simonhrusinski

peto123

Hráč

2
18.6.2020 14:32, naposledy upraveno 19.6.2020 12:21 uživatelem peto123

OOC

Prezivka: Peto

Vek:19

IIC

Meno: Pablo

Priezvisko: El Chapo

Vek: 30

Tel. kontakt: 521806

Vzdelanie: technická škola s maturitou

Skusenosti: Autobusar

Životopis: Volám sa Pablo El Chapo pochádzam zo Slovenska ale korene mám v Španielsku. Do Prahy som prišiel kvôli štúdiu, práci a lepšiemu životnému štýlu. Bývam v malom domčeku. Doteraz som pracoval ako autobusar ale chcel by som niečo lepšie platené aby som si mohol dovoliť lepšie bývanie preto sa zaujímam o pozíciu hasiča 

Prečo ja: Mam skúsenosti so šoferovaním z predošlej práce, som skúsený, zodpovedný a rýchlo sa učím novým veciam. 

hovnolatka666

Hráč

0
22.6.2020 15:53, naposledy upraveno 22.6.2020 16:19 uživatelem hovnolatka666

OOC

Přezdívka:Hovnolatka666 :DD

Věk:17

 

IC

Jméno:Leonard

Příjmení:Artén

Kontakt:816503

Dosažené vzdělání: stredoškolské

 

Zkušenosti:mam skusenosti ako hasič

Životopis:Zdravim, volám sa Leonard Artén a mam velky zaujem o HZS, som skusený hasič a viem zaručiť rychlosť, bezpečnosť a odolnosť, narodil som sa 15 brezna 1995 a som mlady vyštudovany chlap. Rád pomáham a zaručujem profesionalitu. Narodil som sa na východnom slovensku presnejšie košice, moja rodina pochadza z rakúska. Pojdem ma vyjazd aj keby som mal prisť o prsty, nikdy nesklamem HZS rodinu a stale budem na dosah, prečo? Pretože HZS je jedna velka bezkonfliktna rodina, späť kumne. Som ochotny byť v pracovnom nasadení aj 24/7 zazvoni alarm a ja letim na vyjazd, dufam že tieto informacie postačia


Proč zrovna vy:zaručim odolnosť, bezpečnosť, spolahlivosť, a rychlosť, je to moj sen sa stať znova hasičom a to prave vo vašom meste Praha

23.6.2020 07:53

(( Žádám aby reakce Souhlas x Nesouhlas dávalo jen vedení HZS ))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Powered by LeoSight IFS
LT~93