Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor do řad HZS ( PŘIHLÁŠKA )

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



jark0man

Hráč

2
23.6.2020 18:14

OOC 

přezdívka : jark0man

věk           : 14

 

IC

Jméno : Ilja

příjmení : Muradov

Kontakt : 613255

Věk : 27

Dosažené vzdělání : Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany, Frýdek Místek

Kurzy , školení : devítihodinoví kurz první pomoci pro veřejnost - certifikát o absolvování kurzu první pomoci

Zkušenosti :  Rok práce v hasičském záchranném sboru hlavního města Prahy , odstoupení z pozice Kapitána z důvodů že jsem se už neměl kam posouvat . Zkušenosti v Odtahové asistenční službě v Praze . Krátkodobá zkušenost v České televizi . Ovládám pokročile český jazyk , dokážu se orientovat ve Windowsech od sedmiček do nejnovějších , dále se umím pohybovat v Microsoft 365 . Vlastím též řidičský průkaz typu A, B . 

Životopis : Jmenuju se Ilja a mám jméno po svém dědečkovi , narodil jsem se 3.8. 1993 v Brně . Rád se učím novým věcem a čerpám informace kde se dá , rád bych se proto znovu vrátil do HZS a zkusil se vypracovat výš , nebo načerpat nové informace . K ''hasičině'' mě vedli od mala a proto žádám o tuto práci , dá se říct že je to můj koníček od mala . 

Proč zrovna vy : Jsem odhodlaný a vytrvalý u věcí které mě zajímají . Budu se snažit vykonávat svojí práci tak jak nejlépe budu umět . Můžete se na mě spolehnout .

 

24.6.2020 10:50

Prezývka: fiery222

Vek:18

Ako často môžem byť na serveri: Skoro celej den

 

[IC]

Celé meno: Fierry Johnson

Vek: 25

Dátum narodenia: 12.09.1994

Kontakt:431063

Volám sa Fierry Johnson mám 25 rokov. Mám vyštudovanú strednú školu v odbore hasičskej techniky..Pochádzaam z malej dedinky pri Bratislave. Logicky som sa narodil v Bratislave potom. Som síce čierny ale myslím, že to nebudeme problém, mám vela skúseností a poznám pojmy hasičských potrieb, postupy a hlavne výzbroj

Moje pracovné skúsenosti sú : Vodič OAS, Pracoval som u MpP a v tomto meste som už pracoval aj u ZZS kým neprišla iná práca

Dalej som pracoval aj ako HZS

Pre viac info treba volať.

domcanik

Hráč

6
24.6.2020 11:23, naposledy upraveno 24.6.2020 11:27 uživatelem domcanik

OOC

Přezdívka: Domcanik

Věk: 16

 

IC

Jméno: Ted

Příjmení: Harris

Kontakt:335309

Dosažené vzdělání:  3 letý obor Autolakýrník + 2 letý nástavbový obor provozní technika s maturitni zkouškou

 

Zkušenosti: Popelář

Životopis: Ahoj jmenuju se Ted Harris , pocházím z vesnice nedaleko Prahy, studoval jsem na Integrované střední škole technické kde jsem se vyučil Autolakýrníkem následně jsem si udělal nástavbu kvůli maturitě.  Narodil jsem se 6.února 1998. Do Prahy jsem se přestěhoval před rokem, od té doby pracuji jako popelář. 

Proč zrovna já? Sice bych potřeboval zaučit v oboru Hasiče. Ale mužu vám zaručit spolehlivost, maximální pracovní vytíženost, trpělivost, a hlavně chuť se přiučit novým věcím.

24.6.2020 11:42, odstraněno 20.7.2020 17:22 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
24.6.2020 11:50, naposledy upraveno 13.7.2020 12:44 uživatelem Crazy

Žádám osoby které mají schválené přihlášky aby mě kontaktoval na číslo 50 50 49

bandis1

Hráč

1
25.6.2020 16:36

occ

přezdívka: Božena

věk: 18 let

jak často můžu být na serveru: jsem tam skoro celý den

ic

celé jméno: Bohuslav Tomasino

vek: 18 

datum narození : 3.7.2002

kontakt:423518

životopis: Dobrý den, jmenuji se Bohuslav Tomasino a je mi 18let. Původe jsem Ital ale ve svých 8 letech jsme se s rodinnou přestěhovaly do České Republiky. Ovládám 4 jazyky, češtinu, italštinu , angličtinu a němčinu.  Vstudoval jsem střední školu školu zdravotnickou v Českých Budějovicích obor zdravotní sestra. Po střední skole jsem studoval vyšší zdravotnickou školu v Praze kterou jsem úspěšně vystudoval. Mám rád adrenalin a rád pomáhám ostatním. Mám rád komunikaci s lidmi a s okolím. Jsem přátelský a nápomocný. Mám řidičský průkaz typu A i B.

Proč se chci přidat k Hzs :

Myslím si že bych byl na tento post dobrý. Obdivuju práci hasičů. Umím jednat rychle a jsem pohotový. Rád se přiučím novým věcem a rád někomu pomohu.

Moorty

Hráč

1
5.7.2020 00:14

OOC

Přezdívka: Moorty, Masky

Věk: 19

 

IC

Jméno: Moorty

Příjmení: Masek

Kontakt: 709157

Dosažené vzdělání: SŠ s maturitním vysvědčením v oboru Mechanik Seřizovač + výuční list

 

Zkušenosti: Práce s lidmi v protidrogovým (lidi co byli na odvykání, pomoc dětem co ztratily rodiče), jako mladý jsem běhal závody. Jak kvízy tak "útoky" (běhal jsem "béčko" a poté rozdvojku na "céčka")

Životopis: Pracoval jsem jako řidič Autobusu a dřevorubec. Dosud mé zaměstnání je stále řízení autobusu. Moje nejvyšší vzdělaní bylo vyšší, kde jsem nabral zkušenosti, bohužel, kvůli rodinným důvodům jsem musel přestat.

Základní info o mně: Můj věk je 24, a pocházím z elitního města Most. Jak jsem naznačil, jako mladší kluk jsem běhal závody u Hasičského Dobrovolného Svazu Hora Sv. Kateřiny, která se nachází na severu Čech. Poté jsem šel studovat na SŠ, což bylo programování CNC strojů. Když jsem skončil studium, tak jsem se rozhodl, že půjdu studovat vyšší školu (ne vysokou!) a to Práva. Jelikož mě toto studium celkem zaujalo. Probírali jsme základní práva, jakož to rodinné práva, lidská práva atp. Kvůli rodinným důvod a vzdálenosti od Domova jsem musel bohužel studium ukončit. Proto bych chtěl stále nějak pomáhat lidem.  
Proč zrovna vy: Jsem člověk co ve stresových situacích dokáže zanechat čistou a chladnou hlavu, a dokáže vymyslet chytřejší a lepší plán jak obejít nějaký problém. Myslím si, že moje kreativita a mé malé, ale stále dobré zkušenosti z dětství by mohli pomoci nejen mně, ale i Vám!

Děkuji za přečtení a popřípadě, za jakoukoliv vaší odpověd.

Přeji hezký zbytek dne

S pozdravem

Moorty Masek

6.7.2020 10:06, naposledy upraveno 6.7.2020 10:07 uživatelem Crazy

Hasičský Záchranný Sbor                              PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Centrální Požární Stanice Praha


Žádám osoby které mají schválené přihlášky aby mě kontaktoval na číslo 50 50 49

případně na email smith@hzspraha.cz (( discord - crazy#3142 ))

(( @Moorty ))

 

kpt. Pavel Smith

Velitel stanice

 

6.7.2020 16:48, odstraněno 6.7.2020 16:52 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.7.2020 12:12

Centrální Požární Stanice 
Praha


Vážení uchazeči,

Tímto dnem se znovu otevírají nábory přes internet ((tento topic))

Žádosti nyní můžete posílat.


plk. Pavel Smith

Velitel stanice

tel. kontakt: 50 50 49

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Powered by LeoSight IFS
LT~71