Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor do řad HZS ( PŘIHLÁŠKA )

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



21.7.2020 20:07, odstraněno 26.7.2020 15:07 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

dandymenbro

Hráč

8
22.7.2020 00:06

OOC

Přezdívka : dandy16_winner#0791

Věk : 18

Zkušenosti : Žádné

IC

Jméno : Sára

Příjmení : Rychlá

Kontakt : 412031

Dosažené vzdělání  : Středoškolské nyní studium na gymnáziu

Životopis : Zdravím jmenuji se Sára Rychlá je mi 20 let a přistěhovala jsem se sem z olomouce z důvodu lepší dostupnosti prace. Jako malá jsem si hrála s hasičkými auty a vždy jsem chtěla být jednou z nich co každý den nasazují životy abychom byli všichni v bezpečí. Ráda bych tuto práci získala abych poznala fajn lidi.

Proč zrovna vy : Tohle chci zkusit už dlouho chci pocítit ten pocit jak mi v žilách koluje adrenalin.

RomanVasa

Hráč

1
23.7.2020 13:13

OOC

Přezdívka: Phantomczsk

Věk:14

Zkušenosti: Mam velike skušenosti protože chodim na kroužek hasiču

 

 

IC

Jméno: Michal

Příjmení: Houska

Kontakt: 371104 

Věk: 37

Dosažené vzdělání: Hasičska škola,Vysoka

 

Zkušenosti: mam zkušenosti protože sem byl na hasičske škole

Životopis: Vyrustal sem v libereckem kraji už od malička sem chtěl byt hasičem tak sem začal chodit na hasičkskou školu pak sem šelna vysokou,a pak už sem nemněl plany tak si davam přihlašku sem k hzs 


Proč zrovna vy: Tak si myslim že když mně přijmete tak nebudete litovat že ste mně přijmuli sem pracovití a umim dělat to co mi každy řekne!

23.7.2020 18:27, odstraněno 23.7.2020 18:27 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

andreas

Hráč

1
23.7.2020 18:44, naposledy upraveno 24.7.2020 11:53 uživatelem andreas

OOC

Příjmení:andreas

Věk:13

zkušenosti: moj otec je hasič a viem vela veci o haseni

IC

Jméno:Martin

Příjmení:Bang

Věk:27 Kontakt:813431

hasicka vysoka škola viem dobre riadit auto

Zkušenosti:moj otec je hasič a ja viem vela veci a ktomu som chodil na kružok malych hasičou

Životopis:od mala som slovak s topolčan ked som bol dospely šiel som do česka od mala chcem byt hasičom robil som sukromnu vysoku školu a tatko ma doučoval niektoré hasické páky atd. a mam rad hasičou 

preto som podal prihlašku na hzs.

Proč zrovna vy: viem velmi dobre riadit auta rychlo som trpezlivy a viem robit chlapske veci ako sila atd... 

 

Kolombo

Hráč

1
26.7.2020 12:00

OOC

Přezdívka: Kolombo

Věk: 20

IC

Jméno: Christofer

Příjmení: Frank

Kontakt: 635 209

Dosažené vzdělání: Střední s maturitou, výuční list

Zkušenosti: Řidičské oprávnění sk. B, C, T, 5 let u SDH z toho první 3 roky jako řadový hasič, poté strojník/řidič, dále jsem úspěšně splnil kurz základní přípravy, kurz nositele dýchací techniky, kurz pro strojníky a kurz pro velitele jednotek SDH a vedoucí kroužku malých hasičů. Dále hovořím plynule německy.

Životopis: Jmenuji se Christofer Frank, narodil jsem se 9.11.2000 v Salzburku. Studoval jsem na střední škole Kinematografii a žurnalistiku, ze které jsem pak úspěšně maturoval, dále mám výuční list v oboru Mechanik a opravář motorových vozidel. Jak jsem výše uvedl, před přestěhováním do města jsem byl 5 let dobrovolný hasič a úspěšně jsem ukončil několik kurzů zaměřené na záchranu osob a zvířat, řízení vozidel a jejich obsluhu, řízení provozu a v neposlední řadě hlavně na vedení jednotky a družstva SDH při zásahu. mám za sebou více než 300 zásahů a jsem držitel ocenění za záchranu života. Dále jsem pracoval s mládeží a vzdělávám je na poli požární bezpečnosti a občas pomáhám s přednáškami ve vzdělávacím zařízení pro hasiče.

Proč zrovna vy: Věřím, že mám zkušenosti, pro to abych mohl pracovat pro HZS. Rád pomáhám lidem i zvířatům, nebojím se nebezpečí a vždy se snažím pomoct i za cenu vlastního života.

Podpis: Frank Ch.

26.7.2020 14:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.7.2020 17:12

Ooc:

Přezdívka: Xayoo_

 

Věk: 15

 

Kontakt: ( Discord: Tulipan#9726 )

 

 

IC:

 

Meno: Filip

 

Priezvisko: Soltes

 

Datum narodenia: 9. Brezen 1995

 

Vek: 25

 

Kontakt: 779519

 

Životopis: Dobrý deň volám sa Filip Soltes, Pochádzam zo Slovenska. Vo voľnom čase chodím športovať. Venoval som sa futbalu  10 rokov.  Som pohodová a rešpektujúca povaha a všetko riešim chladnou hlavou. Mám vyštudovanú strednú a vysokú školu. Mám absolvované kurzy v sebeobrany. Som pracovítý + Zdravotne sposobilí Rád pomáham a chráním ľudí. Ovládam angličtinu, Slovenčinu, Ruštinu. 

 

Pracovné skusenosti: Pracoval ako strojník v inom meste 

 

Řidičské oprávnění: sk.B

 

Prečo práve ja?: verím ze mam veľa skúseností pracovať pre HZS. Rád pomáham ľuďom, nebojím sa pomôcť hocikomu v núdzi.

 

Ďakujem. 

 

-Filip Soltes 

Tulen4762

Hráč

10
29.7.2020 11:43

OOC

přezdivka:lukas

věk:15

ic

jmeno:veronika

přimeni:kocarova

vek:23
 

dosaženo vzdelani: vysoke v zdelani

kontakt:320782

zkušeni řidič popelařskeho auta a byla sem jednou i hzs jako řidička 

životopis:dobrej den jmenuju se Veronika Kocaova  narodila sem se v usti nad labem je mi 23 let umim krasne řidit a řidila sem i 2 živote limuzinu a byla sem kurir takže sem s dadavkou přejela cele eu a sem na to hrda a praci delam na 100procent budu se snažit jak to bude moje mama a tata a bracha byli hasiči. 

proč si vybrat me sem holka umim perfektne řidit a byla sem asičkou udelam vše na 100procent budu se snažit sem hodne hodna vtipna a posloucham na slovo

2.8.2020 08:44, odstraněno 2.8.2020 23:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Powered by LeoSight IFS
LT~63

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024