Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o podmienečné prepustenie, či skrátenie trestu.


Poison

Hráč

17
1.2.2023 19:37, naposledy upraveno 1.2.2023 19:38 uživatelem Poison

Podatel: Arlo Ortega

Věc: Žiadosť o podmienečné prepustenie na kauciu, či skrátenie trestu v nápravnom zariadení Las Payasadas.

Odůvodnění: Cieľ mojej žiadosti je prepustenie z dôvodu dobrého chovania a uvedomenia svojich chýb. Veľmi hlboko ma mrzia moje trestné činy a škody, ktoré som spôsobil. Môj momentálne odsedený trest do dnešného dňa - t. j. 1.2.2023 je 95dní (slovom "deväťdesiatpäť") a za tento čas som si uvedomil kopu chýb. Zároveň ma tento trest dostatočne napravil a poznačil, pri prípadnom prepustení by som zaviedol svôj život do normálu a nevykonal žiadnú trestnú činnosť. Hlavný dôvod tejto žiadosti je úzkosť, ktorú mi spôsobuje väzenská cela a život v nej. Doposiaľ som si lekársku pomoc, či psychológa nežiadal no stále sa môj psychický stav zhoršuje. Bol by som rád, ak by ste pristúpili aj na domáce väzenie. Moja osoba je ochotná zaplatiť kauciu vo výške určenej súdom. 

Záměr: Podmienečné prepustenie z nápravného zariadenia s prípadným domácim väzením na kauciu.

Přílohy: -

Ďakujem za odpoveď, s pozdravom

Ortega, Arlo.

16.2.2023 22:27

Adresát: Arlo Ortega (( @Poison ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Ortega,

rozhodli jsme se Vaší žádosti v momentální chvíli nevyhovět z důvodu, že ve věznici neprokazujete žádné polepšení ba naopak, prokazujete své neadekvátní a velmi agresivní chování vůči dozorcům věznice. Děkujeme za pochopení. 


Mgr. Elizabeth Hawkins
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~46

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024