Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ahoj chtěl bych podat stížnost na @LadaZednicky7 a @FilipOGSCR2

1 2



Filipdesetro

Hráč

8
2.2.2023 22:40, naposledy upraveno 2.2.2023 22:49 uživatelem Filipdesetro

Ahoj chtěl bych podat stížnost na @LadaZednicky a @FilipOGSCRodcizili mi můj učet kde jsem měl hromadu věcí napřiklad auto na které jsem šetřil tři dny a @LadaZednicky společně s @FilipOGSCR přihlasili se k mému učtu a @FilipOGSCR Auto přepsal na @LadaZednicky jedna se o auta Nissan Skyline, předem upozornuju že nevím jak se dostali na můj učet asi lehké heslo nevím, a smazaly mi i postavu na jmeno FilipJencik tak jsem si udělal novou kde jsem začal od znova a nechtěl riskovat to že se mi zas připojili na učet, tímto vás prosím o návratu auto či je to možné (mám screenshot kde se přiznal) přeji pěkný zbytek večera 















Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Duplicitní téma

LadaZednicky

Hráč

7
2.2.2023 23:15, naposledy upraveno 2.2.2023 23:16 uživatelem LadaZednicky

Chtěl bych jenom říct že heslo jsi dával Filipovi a to jsi tu nezmínil takže za to si můžeš sám a navíc nevím proč to tu řešíš teď když Už to je 3,4 roky zpátky

Filipdesetro

Hráč

8
2.2.2023 23:17

Žádné heslo jsem nikomu nedával a jak jsi psal *můžu tě hacknout jak na minulém účtě*

LadaZednicky

Hráč

7
2.2.2023 23:18

Hele Filip má screenshot jak jsi mu ho posílal tak tady laskavě nelži 

LadaZednicky

Hráč

7
2.2.2023 23:21, naposledy upraveno 2.2.2023 23:22 uživatelem LadaZednicky

A ten hack to jsem si vymyslel doslova jsi posílal heslo Filipovi a tu stížnost tam úplně lžeš nic stoho se nestalo Filip to jen potvrdí screenshotem kde je vyfocené heslo jak si ho posílal

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

Filipdesetro

Hráč

8
2.2.2023 23:22

Tak at ho sem zašle (heslo jsem měnil a stejně bylo vše pryč)

FilipOGSCR

Hráč

3
2.2.2023 23:27

Heslo jsi mi posílal do WhatsAppu a všechny auta atd si říkal že ti smazali admini takže tady nemel hovna že jsem ti něco udělal atd. Reálně jsem ti tam pomáhal atd když jsi měl permu a ty uděláš tadyto ? Mám důkaz že jsi mi to posílal 😉t

Úplně to dole je heslo, začmárál aby to nešlo vidět.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování
2.2.2023 23:27, odstraněno 2.2.2023 23:28 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Filipdesetro

Hráč

8
2.2.2023 23:41

Našel jsem screenshoty jak @FilipOGSCR Je na mém účtě 

FilipOGSCR

Hráč

3
2.2.2023 23:48

kamo nelži, admini ti smazali auta protože jsi měl dlouho permu tak nelži. a sám jsi říkal že se ti mám podívat na účet když jsi dostal unban a neměl jsi pc jestli máš všechny auta atd.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~79