Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vyvlastnění garáže patřící k mému domu


Kaizen

Hráč

32
4.2.2023 23:10

Podatel: Natalya Kovalijova

Věc: Žádost o vyvlastnění garáže, patřící k mému domu.

Odůvodnění: Vážený soud, touto cestou bych vás chtěla požádat o pomoc při vyvlastnění jedné garáže která leží u mého domu a již je obsazená jedním majitelem. Garáž leží přímo na pozemku kde já vlastním svůj dům, tudíž já tu garáž nemohu nijak využít, ačkoliv bych ráda. Číslo popisné garáže je Rockshore West 3751 a číslo popisné mého domu je Las Venturas 1290. Majitele je sehnat nemožné, proto zkouším tuhle cestu.

Záměr: Proč chci vyvlastnit garáž? Jednoduše, garáž má vždycky patřit tomu kdo vlastní dům, protože majitel domu si chce svoje auta parkovat v garáži hlavně kvůli bezpečnosti svých vozidel. Takže bych se ráda stala majitelem garáže ja, jelikož jsem i majitel daného domu. Budu ráda když mi s tímhle vyhovíte.

Přílohy: Fotografie garáže a domu.

8.2.2023 23:25

Adresát: Natalya Kovalijova (( @Kaizen ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážená paní Kovalijova, 

situací jsme se zabývali v rámci ZSP a jeho výsledek naleznete v dokumentu S-514.

Na základě tohoto rozsudku je majitel povinen předat vlastnictví garáže na Vás, zaplatíte-li mu cenu, za kterou garáž původně koupil.

Nedošlo-li k satisfakci záměru Vašeho podnětu, máte právo se odvolat podáním nového podnětu.


Mgr. Elizabeth Hawkins,
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024