Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o zkrácení,či zrušení trestu David Jefferson


DejviiX

Hráč

8
5.2.2023 11:04

Žadatel: David Jefferson

Věc: Žádost o zkrácení,či propuštění z vězení 

Odůvodnění: Vě vězení jsem už něco přes rok a půl mám doživotí,a za tu dobu jsem si uvědomil co je a co není správné,začal jsem věřit v boha,ve svého boha.Rok a půl ve vězení není málo.Chyb jsem udělal hodně,čas ale už nevrátím, a to bych ho rád vrátil.Rád bych se podíval ještě na světlo do normálního života a začal žít normální pohodový život.bez problému násilí a podobných věcí.Nejsem typ člověka co by toho hodně napsal.Ve zkratce vás prosím o popřemýšlení zkrácení či zrušení doživotního trestu.Aby jste mi dali druhou šanci

Záměr: Zkrácení trestu,či zrušení trestu s podmínkou dohledu PSA.či domácího vězení

Vím že mě město nemá rádo ale druhé šance si myslím že by se měli dávat,snad nademnou popřemýšlíte a dáte mi druhou šanci,předem děkuji

Hezký zbytek dne,Jefferson

16.2.2023 22:27, naposledy upraveno 16.2.2023 22:27 uživatelem Kolpanek

Adresát: David Jefferson (( @DejviiX ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Jefferson,

rozhodli jsme se Vaší žádosti v momentální chvíli nevyhovět z důvodu, že ve věznici neprokazujete žádné polepšení. Děkujeme za pochopení. 


Mgr. Elizabeth Hawkins
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024