Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban za pravidlo 21


jan38

Hráč

41
12.2.2023 23:48, naposledy upraveno 13.2.2023 00:09 uživatelem jan38

Dobrý den dneska jsem dostal ban za pravidlo 21 na 5 hodin abych se vyjádřil nepopírám to ale když dělám traffic stop a vezmu mu doklady a když je zkontroluji dá sice do /do ano okay napíšu mu do localu že se když tak píše /do S pak se semnou hada v pmkach že to tak není, potom jsem chtěl aby tahačem zacouvá a proto musel zacouvat tak aby naboural do PSA auta a když najel spravne na Item (Poznámka mobilní vahy) tak od ní odjede.

ano napsal jsem mu do localu dement jelikož už mi z toho ruply nervy. a ještě to tak hrotil v ooc že jsem misto ic chatu mel popsaný OOC chat. Tohle je moje vyjádření zda dostanu unban nebo ne nevadí mi to ban mám sice zasloužěně ale erpit s někým kdo hrotí /do Ano nebo /do S atd je přehnane 

Příloha k tomu do PM me poučoval o tom že /do S není podle pravidel 

https://imgur.com/hlLXsvR

Dále urážka na mne že jsem polohráč se netrestá? + to ooc a nepsal jsem že je nutne používat /do S

https://imgur.com/4B3M45v

z toho vyplývá že ban by jsme měli mít oba

@Phobios

 

KrysCZ

Hráč

30
13.2.2023 00:20, naposledy upraveno 13.2.2023 00:20 uživatelem KrysCZ

Ahoj Honzo,
hráč kterému jsi bezdůvodně nadával jsem byl já. Důvod Tvého banu je jasný, sám jsi se k porušení pravidla č.21 přiznal, takže k tomu už nemám důvod se vyjadřovat. Abych Ti řekl pravdu, tak mě doopravdy pobavila ta omáčka okolo. 😀 Já hrál za úplně novou postavu, Ty jsi kvůli tomu měl už od začátku potřebu se ke mně OOC chovat povýšeně, zpochybňoval jsi moje RP zkušenosti a mimo to jsi i napadl to, že jsem v /do užil jinou alternativu pro /do S. 😃 Dementem jsi mne nazval po tom, co jsem IC couval na váhu a omylem Ti má postava nacouvala do hloupě zaparkovaného ORka. 😂 Proč máš vůbec potřebu si o UN-BAN žádat? Je půlnoc, ban máš na pár hodin, takže až se zítra vrátíš ze školy, můžeš poklidně pokračovat v nadávání hráčům na Skimu. 😉

Pic a Krys! 😘

jan38

Hráč

41
13.2.2023 00:31

Nechodím do školy ale do práce zahraji si zítra ve 23:00 hodin jdu n odpolední takže nebude ani na hru příští týden čas takže reálně si zahraji až v sobotu.

o Unban si nežádam nepíšu tam žádam o unban ale jen vysvětlji situaci jen mi z tvé postavy ruply nervy oocčkově. 


Powered by LeoSight IFS
LT~50

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024