Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolání vůči rozsudku S-520


Hemalkod

Hráč

24
16.2.2023 09:13

Podatel: Giacomo Marian

Věc: Odvolání vůči rozsudku S-520 Giacomo Marian


Odůvodnění:

Vážený soude, tímto bych se chtěl odvolat vůči mému rozsudku S-520, vůči 4. body obvinění, ublížení na zdraví.

Já jsem proti nikomu nejednal násilně. A nikomu jsem taktéž nedával svolení proti komukoliv jednat s násilím, taktéž pro to nejsou jakékoliv důkazy, že bych proti komukoliv násilně jednal. Proto žádám o stáhnutí 4. body obvinění.

Dále bych požádal soud, aby přihlédl, na mé zaplacené pokuty, které převyšovali částku 1,250,000, které jsem zaplatil hned po skončení mé vazby v CPZ, a bral to jako důkaz pokusu o nápravu.


Záměr: Stáhnutí 4. body obvinění v rozsudku S-520, a přihlédnutí, na zaplacené pokuty, jako pokus o nápravu.

19.2.2023 21:32

Adresát: Giacomo Marian (( @Hemalkod ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Marian,

na základě tohoto podnětu zahajujeme trestní řízení, ve věci Vašeho odvolání vůči rozsudku S-520. Předvolání k trestnímu řízení naleznete v soudním dokumentu - S-520. V případě, že nemáte svého advokáta a včas nás o této skutečnosti informujete, bude Vám přidělen veřejný advokát. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný zbytek dne. 


Mgr. Elizabeth Hawkins
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~34