Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Moje pocity z RPčka a tak

1 2



SilveR

Hráč

34
21.2.2023 15:16

Ahójte, chcel by som tu nejak zaujmavejsie rozobrať moju aktivitu na Skime, moje pocity, chovanie a ďalšie veci.

 

Možno to niektorý viete, stretol som sa s nepríjemnou situaciou že moja postava Mike Silver, skoro dostala CK. Chcel by som to nejak objasniť, neviem čo v tom popravde je, ale je tu možno nejaký problém medzi OOC a IC komunikaciou a ďalšími faktormi s tými ľuďmi ktorý to majú na starosti.

S @mariox sme sa niekoľko krát škaredo pochytili IC aj OOC, možno je práve problem ta OOC komunikácia, veľa krát som z našej komunikácie mal aj pocit že z tvojej strany to ovplivňuje tvoje chovanie ku mojej postave.

Chcel by som objasniť včerajšiu/dnešnú situáciu čo sa stalo.

@Schitzu -

Sami viděli že na tu akci se čekalo dlouho, a nejdřív nám povolil podpálení a pak nám ho zamítl. Což celou akci posralo lehce. Taktéž proč pak nemá ban za odpojení z akce Mike Silver z vyhnutí se CK a zamykáni se a nonrp fearu když na něj míři někdo zbraní.

Chcel by som sa vyjadriť k tvojej "žiadosti o unban", Naozaj nikto ani ja som nevedel že sa niečo na mňa chystá, @Dzardys vám povolil vypálenie a náhle vám ho zamietol, pýtate sa možno prečo...Môj užasný brat @Matejos sa k celej situací taktiež nejakým štýlom krásne vyjadril v tejto diskuzí - https://leosight.cz/forum/topic/13487 tam sa dočítate prečo vám vypálenie bolo zamietnutie, teda ak som to správne pochopil, jednoducho neerpili ste Passive RP s NPC, taktiež sme mi na ich reakciu nedali možnosť zareagovať do  /rdo  keď že som sa skrýval v interieri. Chcel by som upresniť na vonkajších priestoroch sa nachádza 5 ochraniek a v interieri ďalší 2 ochrankári.

Vaše podozrenie na metu a náhle odpojenie počas RP akcie, na metu som nemal ani prístup ani nič podobné keď sa s vámi nebavím ani OOC. tú mate časť logu z danej situácie, @mariox nemúsiš ma z každej veci podozrievať že porušujem pravidla. Viem akú mám minulosť a sám sa svoje RP snažím posúvať hore taktiež sa snažím dodržiavať všetký pravidla.

20.2.202322:10:50[Čeština] Dylan Saisuke vysílačka: Nahned prostě zajedeme tam autama vyskáčeme a bereme ho

20.2.202322:10:57*Mike Silver zamknul dveře.*

Moje odpojenie z "RP akcie" - chcel by som iba zdôrazniť že po prvom zamknutí sa do budovy som to po chviľke leavol, prečo ? Pretože za 1. Brat chcel isť ešte hrať za 2. som taktiež človek, a mál som školu, áno hádaš správne, na tento deň som sa absolútne nevyspal namiesto toho tu rieším ďalší problém lebo vaša skupinka sa nevie ani OOC chovať, každý vie svoje. :) Za 3. žiadne RPčko v tom momente nebolo. Po tom čo som si išiel už lahnuť, som zapol Discord a videl som správu od Keksika za váše podozrenie za moje vyhnutie sa CKčku atď.. Tak som musel isť zase na počítač a riešiť vaše RPčko, ktoré vám opäť nevyšlo lebo očividne neviete pri tom ilegale rozmyšlať a váš ciel je hrať na WIN, to sa mi osvedčilo keď som sa díval na akciu pri ilegalenej kupe Benitovej M5ky, ty vieš :) Všetko vykropiť a ďalej nič neriešiť, to je najlepšie neboj sa je mi to jasne. :) táto sprava je z väčšiny pre @mariox.

 

Môj pohľad na toto RPčko atď.. chcel by som iba podotknuť ICčkovo už rieším celý tyždeň okradanie a blbosti okolo toho, je to OOCčkovo vyčerávajuce, @Phobios som písal a nejak mu vysvetlil celu situáciu, vaše chovanie celkovo mňe totálne kazí pocit z kvalítneho RPčka, ja potrebujem kľud a nie riešiť vašu Trash-Ilegal chcel by som vám iba povedať fakt mi robí zle keď vy robíte hentaké povedzme TrashRP iba za cielom niekoho vyprovokovať doslova mi skáče tep minímalne na 120, neviem čo mate na moju CK podmienku a kto vám to schválil ale chcem podotknuť že zakáždym ste začali vy potom sa to už iba posúva lebo si nenechám skákať po hlave, to vy viete veľmi dobre. Ja ťa IC ani OOC nerieším pokiaľ nerobíš blbosti a neriešite mňa atď...

 

Niektorý ľudia v mojom okolí si určite všimli že sa dokážem aj pekne chovať pokiaľ sa oni chovaju normálne ku mne na vlastnej koží to zacítil sám @kendi možno ešte niekto kto má momentálne nenapadá, žiadam po vás aby ste ma OOC neriešíli, to už ako budete riešiť ICčkovo veci nechám na vás, ale skúste sa zamyslieť nad vašou CK podmienkou a či som ju vážne vyprovokoval ja alebo to je z vašej strany, budem rád keď mi zostáne živá moja prvá postava na ktorej som sa naučil všetko, ďakujem ak si to niekto prečítal, snažil som sa to nejak pekne vysvetliť aj keď mi to popravde moc nejde, mám vás rád aj napriek všetkému, 

 

| tento príspevok nemá nijak poznemiť IC situáciu ani nič podobné, slúži to len na zamyslenie sa niektorých ľudí, budem rád ak sa nebudem musieť stresovať fakt mi na tej postave zaleži, komu by nie. Snažím sa tvoriť ako tak SocialRP...ďakujem všetkým čo ma nejak podporia alebo sa taktiež vyjadria k celej situacií alebo tak |

 

(( tento prispevok nemá nikoho pošpiniť, uraziť ani nič podobné ))

predom sa ospravedlňujem Mariox za viaceré označenia, ale chcem aby vedel čo smeruje na neho alebo na iných ľudí z jeho okoliaa

 

Ospravedlňujem sa ak nieje niečo nejasné, moje vysvetlovanie atď.. sú na bode mrazu. :3

Lásku a mier v duší, s láskou SilveR. <3

 

 

 

Krpcekiss

Hráč

13
21.2.2023 15:32, naposledy upraveno 21.2.2023 15:34 uživatelem Krpcekiss

Noo joo. Dosť trash nebrať v potaz ochranku a len tak nebojácne lietať niekam kde vedia že je ochranka. Samozrejme metagaming nesmie v takej skupinke chýbať. Dôkazy nemám ale keďže spolu volávajú, pochybujem že nemetujú ako každý illegal. ❤ Za to že vy máte len ručičky na klikanie do myšky a kropenie, to je Váš problém. Ale nemusíte ničiť Social RP ktoré sa dosť vyvíja v celom Black Angels. Akože chlapci díky za RP ktoré mám so Silverom ale tak každý deň strielať pri BA, priamočiaro ísť Silverovi po krku za cieľom "vyhrať" je trošku na zamyslenie. Čo je pre Vás výhra? Vykropiť niekoho? To je srabosť. Víťaztvo by malo byť zaslúžené dobrým RPčkom. ❤

AdReXL

Hráč

26
21.2.2023 16:15

Som súčasťou podľa Vás uvedenej ilegal skupinky. Začal by som prvým bodom, kedy hovoríte len o kropení, ničení nejakého Vášho social RP, ktoré som zatiaľ nikde nevidel. O kropení to určite není, je to súčasť RP, ak sa s tým vysporiadať neviete tak žiaľ, nič sa robiť nedá. Žiadne to kropenie není určené na uškodenie, ale na pomoc pri RP, ktoré sa ako jediní z mála snažíme vytvárať aspoň pre seba, keďže samotné Skimo umiera a zapadá. Žiadne RPčko sa ti nesnažíme skaziť, snažíme sa ti ho zveľadiť nech sa na tom Skime nenudíš. Myslím si, že sme partia hráčov, ktorá ma niečo viac odohrané a vieme, čo to RP znamená, nie sme po našom povedané vagabundi. 
Druhý bod je to tvoje odpojenie, ktoré bolo nepekné. Zavolať si na vysielačku posily a odpojiť sa a napíšeš tu, že si sa musel ísť vyspať, sa mi nezdá ako dostatočná výhovorka, jednoducho si sa zľakol. Ale neboj, robieval som to kedysi aj ja, možno keď si ešte trochu poRPíš, prídeš na tú správnu vlnu a nebudeš sa obhajovať zbytočne. Posledne sa vyjadrím k tvojmu bratovi a NPC securiťákom. Tvoj brat si dal krásnu prácu s príspevkom, ale znovu si nemyslím, že by spravilo niečo päť securiťákov proti desiatim ľudom s automatickými zbraňami a vestami. Snažili sme sa RPiť všetko podľa pravidiel, no očividne je niekto v AT prispatý. Prajem ti veľa ďalších krásne odohraných hodín a dúfam, že sa čoskoro IC stretneme.

SilveR

Hráč

34
21.2.2023 16:23, naposledy upraveno 21.2.2023 16:25 uživatelem SilveR

Ahoj, čo sa týka RP, ja mam moc rád nové RPčko, ale nemám rád štyl takéhoto RPčka, za cieľom niekomu uškodit, som typ človeka, čo sa vie extrémne a rýchlo vystresovať, takže pri takomto RPčku mi býva viac než zle a tep taký že doslova vídim jak sa mi cele telo trasie, nie moc prijemný pocit.... ja som sa snažíl tvoriť RP aj s Marioxom, on to sám vie, ale zakaždým to arogantne ofrflal lebo on ma svoju hlavu. A taktiež ja si výhovorky hľadať nemusím všetko hovorím uprímne ako je, a samozrejme že som sa zľakol, ale z mojím odpojením to nemá nič spoločné, ver tomu, že sa tak skoro IC nestretneme. 

mariox

Hráč

31
21.2.2023 16:25

Tak okej.. nemal som síce ešte čas si napísať vlastný topic, ale rozpíšem sa tu. 
Milý ti Silverko, ačkoli nie som doma a píšem to z telefónu, tak to síce bude žiaľ vyzerať gýčovo, ale objasním ti tu pár vecí. 

Nezhody IC a OOC:

Dlhý príbeh áno.. v skratke dal som ti pár šancí a každú z nich si pokazil svojím správaním. Vieš, kedy si mi preukázal, že sa fakt chováš ako malé dieťa? Vtedy keď si chcel môj Mercedes S500. Áno milý čitatelia, vlastním za moju postavu Mario Arez Mercedes Benz S500 s VIN: 2125, po ktorom Silver túžil tak, že mi celé dni spamoval správy na instagram a discord. Nemyslíte si, že to je trošku cez čiaru? A nie je to jediná vec, napríklad hráčovi @knappzter spamoval taktiež sociálne siete, keď IC mali vzťah a vyslovene sa mu snažil nakázať, nech sa nenapája na server, ak tam on sám nie je.. Na toto si spravte sami svoj názor. 

Teraz k ťahaniu OOC vecí do IC. Silver.. mám na Skime dokopy už cez fajných 2000 hodín a keby toto ozaj robím, tak už mám dávno za sebou permu. Tvoje správanie OOC je fakt na limite nevychovaného chlapca, ako by povedal Dzardys. Takže tu ťa uisťujem, že IC spory, ktoré sme kedy mali vznikli čisto IC, nikoliv neboli prenesené z OOC. 

Osočenie za metu:

Označil si tam mňa.. Prečo? Áno samozrejme aj ja som mal dané podozrenie ale prepáč, už len vďaka tomu, že tu si ma označil ako jediného dávaš najavo to, ako sa snažíš trafiť všetkú špinu na mňa. Keby som fakt nasilu egoista, tak si pýtam ospravedlnenie ale od človeka ako ty sa taká vec nedá ani čakať. K tomuto už ani viac nedám. 

Odpojenie z RP akcie:

Prepáč.. ale teraz mi je ozaj do smiechu. Zasa len tag mňa? Podozrievali sme ťa zas a znovu všetcia a očividne aj správne. Pri vyššie vzpomenutom “osočení za metu” si v svojom príspevku udal log Dylana a z hry si sa odpojil až po tom, čo teda toto samotný Dylan povedal. Takže znovu sa pýtam.. Určite nebola žiadna RP akcia? 

Ak to teda berieme tak, že bola, (pretože ak by nebola, prečo by si sa na poslúchnutie Keksíka napojil späť….), tak nikoho z nás nezaujíma, že ideš do školy alebo chce hrať brat. Si na RP, žiaľ tu sú nejaké pravidlá. ak sa ti nepáči, tak tu hrávať nemusíš, týmto požitok z hry kazíš všetkým. 

Záver:

Nechcem si tu nejak vylievať srdiečko a povedať týmto, že ja alebo niekto z ľudí vzpomenutých v tvojom príspevku sme svätý, len prosím sa zamysli nad správaním. MY NA WIN NEHRÁME. Jediný kto včera hral na WIN si bol ty.. (a psa, ktorá hraje na win furt, takže to je zahodený prípad). 

Viac už fakt k tomu nemám, myslite si každý čo len chcete, odo mňa môžete ešte samozrejme vyjadrenie očakávať, pretože ja mám v obľube sa deliť s komunitou o vec, ktoré sa na servere dejú. Za mňa dnes všetko, užívajte dník a ták. S pozdravom mariox. CMUQ

brbezme

Hráč

25
21.2.2023 16:28

Můj vážený Silvere, z celého srdce tě miluji. (Kappa)
To co tady píšeš za blbosti🙈.. nejradši bych se k tomu nevyjadřoval, ale chci.

OOC ani IC tě rozhodně nikdo z nás nemusí, to je pravda. 
K tomu co si napsal Máriovi nebo Schitzuovi nic psát nebudu, určitě se ti zde též rozepíšou.

Ne, opravdu tam kde něco napsal tvůj bratr není důvod náhlého zamítnutí vypálení, důvod byl jiný.. a to takový - 
[GA] Dzardys: (( Nebudu vám dělat rozsáhlej požár v jedenáct večer, aby to tu hořelo celou noc, když nejsou aktivní HZSka )) Sice v tu dobu bylo aktivních 5 HZS, ale s tím už my nic neuděláme.. prostě nám to zamítl.
Napsal jsi tam krásnou větu " Chcel by som upresniť na vonkajších priestoroch sa nachádza 5 ochraniek a v interieri ďalší 2 ochrankári." Je super že tam máš dohromady 7 securiťáků, ale myslím si že securiťáci co mají obušky neudělají nic proti deseti lidem s automatikami, naopak.. je tvá chyba že si nevyužil toho /rdo a nezavolal si skrze NPCčka PSA, ikdyž si je přece jen zavolal přes /dep.

Teď už k tomu odpojení, je super že si tvůj bratr chtěl jít zahrát a taky že si chtěl jít spát, já taky na druhý den vstával do školy, s tím nic bohužel neudělám, ale stále jsou na serveru nějaká pravidla, která si porušil ale stejně si nebyl potrestán.

No, vyjádřím se i k tomu že "hrajeme na win"
Akce ohledně M5 byla taková, že se nám do této akce nejspíše připletla další skupinka, která měla dát Character Kill (CK) jednomu od nás, chtěli jsme u té M5 udělat dobré a kvalitní RP, ale to bohužel nevyšlo jen díky této skupince. Ale auto jsme tak či tak měli zpět, čož byla nejdůležitější věc. Takže ne, na WIN opravdu nehrajeme.. Nejspíše neznáš kontext celé akce. 

Trash-Illegal ? K tomu se ti radši ani vyjadřovat nebudu. 🙈🐵
No, nic dalšího důležitého co by stálo k vyjádření nevidím, brbezme out

Ničím co jsem tady napsal, nikoho nenabádám k metagamingu!

Adrian

Hráč

4
21.2.2023 16:36

To je úplne divné ako sa niekto vyhýba tomu CK a boji sa ho. Je úplne normálne že nejaká postava dostane CK z akéhokoľvek dôvodu, či z vážneho, mega vážneho alebo len za nejaku úplnú blbost, kľudne aj keď si dá selfck napríklad autonehodu.. proste CK je súčasť RP a ty ho berieš strašne vážne, aj keď chapem, pravdepodobne si si nagrindil na svojej postave majetky, máš niečo rozbehnuté a nechceš o to prísť, ale tak keď sa chceš vyhnúť CK, tak sa nezapájaj do problémov a nevytvaraj ich, veď kto nič nerobi, tak nič nepokazí a nedostane ani CK. Podľa toho čo si napísal v tomto článku tak mi to príde, že si sa ozaj odpojil len zo strachu o to, že prídeš o svoju postavu keď na konci to sám dlhými vetami opisuješ.

21.2.2023 16:41, naposledy upraveno 21.2.2023 16:42 uživatelem Dzardys

Abych uvedl věci na pravou míru, mé zamítnutí vypálení nemá s NPC nic společného. Hráči si podali report, že chtějí založit oheň na opékání, což si u normálního hráče představím tak, že chce hodit jeden oheň na položené dřevo. Poté, co dorazili na místo, začali hned RPit něco ve smyslu, že hážou molotovy. Tak naše dohoda však nezněla a vzhledem ke skutečnosti, že bylo jedenáct večer v pracovním týdnu, kdy sice bylo pět hasičů online, nicméně dle departmentu nebyl žádný z nich ve službě, je mou poslední starostí, abych veškeré ohně pak chodil hasit, aby nehořely celou noc.

Kdyby je totiž nikdo neuhasil, následující 5.5 hodiny by kolem požáru projížděli hráči, kteří by jej neustále hlásili skrze 911, a zdlouhavě vysvětlovat hráčům, že se o tom ví, ale že to nemá kdo uhasit... Kromě toho považuji rozsáhlejší ilegální akce (vykrádání interiérů, CK na základě významné smrti, vypalování interiérů) za výsadu bezproblémových hráčů, jejichž RP něčím přispívá do rozvoje našeho RP světa.

Zbytek topicu ani komentáře jsem nečetl, pouze uvádím věci na pravou míru.

SilveR

Hráč

34
21.2.2023 16:42, naposledy upraveno 21.2.2023 16:45 uživatelem SilveR

@Adrian ja sa do problémov nezapájam IC ani OOC, to by ti mohli povedať ľudia s ktorými sa aktívnejšie bavím(sám nemám rád problémy) všetko začal vyprovokovávať Arez, ja si ho nevšímam dokým si nevšíma on mňa. Ale ako som povedal Mariox má vlastnú hlavu, a samozrejme že sa snažím vyhnuť CK ale určite nie tym že sa budem odpájať, v ten moment čo som to leavol, odišla jednotka ktorú som zavolal, zrejme naháňať skupinku, čakal som nejaký čas na firme, či sa niečo bude robiť a až potom som znova zaliezol a po chvilke leavol a ďalšie RP bolo dajme tomu až po ďalších 20minutach čo som sa odpojil, to vám Mariox nepovie. :) 

čas medzi odpojením a znova napojením sú cca 5minut

mariox

Hráč

31
21.2.2023 16:50

Oh.. Ty ma neustále osočuješ Silver, že ti nie je sprosto. Všetky hroty boli vytvorené tebou.. bla, bla, bla. Toto keby hovorím, tak je tvrdenie, proti tvrdeniu, takže preto sa posnažím nájsť dôkazy, ktoré objasnia toto všetko a pridám ich večer do môjho topicu. @SilveR

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~157

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024