Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Môj pohľad na danú RP akciu

1 2



mariox

Hráč

31
22.2.2023 09:06, naposledy upraveno 22.2.2023 09:14 uživatelem mariox

Ako som sľúbil, tak aj vykonávam..

Pozdravujem všetkých čitateľov samozrejme pekne slušne krásne.. Chcem sa s vami podeliť o môj pohľad celej RP akcie, učinenej na moju lásku - @SilveR

Vopred upozorňujem, že ozaj mi nejde o to niekoho uraziť, len chcem podotknúť, na na celú RP akciu a zvýrazniť dané body, ktoré sa mi nepáčili.

Rozdelíme si to na zasa moje obľúbené body:

  • Presunieme sa kus do minulosti.. Ako som už spomínal pod topicom Silvera (klik), tak vlastním ICčkovo S500 Meďoura, o ktorý mal Silver dlhodobý záujem, čož mi zo začiatku ozaj nevadilo, no časom to preniklo v otravovanie až mimo IC svet, takže vypisovanie na môj osobný instagram, či discord. Teraz otázka pre tých, čo si toľko chránia Silvera: Príde Vám normálne vypisovať človeku kvôli autu v IC svete?

No.. a takto nejak to pokračovalo až do danej chvíle, kedy sa na mňa asi usmialo šťastie a skončilo to.

Ďalšiu vec k tejto téme som spomínal v spojení s @knappzter, ktorý mal kedysi dávno so Silverom IC vzťah a zažíval niečo podobné, ako s Mercedesom. Možno Vám tu dole bude aj on schopný doložiť nejaké screeny.

Každopádne toto bolo len niečo také na začiatok, nech si na Silvera spravíte možno aj iný názor. Tieto veci prebiehali aj IC, takže Mário bol IC pod vplyvom nátlaku predaja Merca a taktiež zachránenia je kamarátky od vzťahu so Silverom, takže áno tieto veci sa zmotali ako do IC sveta, tak aj do OOC, takže tieto dve veci môžeme brať ako prvé dva body, ktoré Mária donútili ísť po Silverovi.


  • Už by som tu asi nejak viac nerozoberal moju minulosť so Silverom, ale presunul by som sa k samotnej akcii. Ako @Schitzu spomínal v jeho vyjadrení pod príspevkom Silvera, tak áno ja osobne za moju postavu akciu mám v hlave a spomínam najbližším priateľom už pekné týždne, ale žiaľ som OOC dosť vyťažený človek a čas na túto vec som si našiel až teraz. Každopádne samotná príprava spočívala v tom, že som si zvolal pár ľudí, ktorý prišli ku mne na villu, kde sme mali nahromadený arsenál, ktorý sa podelil medzi ľudí a išlo sa na vec. Upresním Schitzuovu poznámku o zbraniach: Glock som mal ozaj len ja a @Dukkynko, všetci ostatní mali automatické zbrane s muníciou. Takže po tom, čo sme záverečne nasadli do áut, sme sa vybrali na sídlo Black Angels, pretože sa nám na samotné číslo Silvera nedalo dovolať. Ako sme tam prišli, Silver akorát prišiel a vyšiel na svojom Subaru schody? Tiež prosím vyjadrenie niekoho z admin teamu, keďže toto je na tej danej firme vec častá a Silver autá parkuje priamo pred vchodom do firmy, ku ktorému sa žiaľ dostaneme len po schodoch.. Každopádne späť k veci. Zašli sme do tmavej uličky, kde sme vystúpili z áut a poslali Dukkynka, nech samotného Silvera naláka. Ano, tam nastala chyba z našej strany, o ktorej som ja žiaľ nevedel a preto nastalo naše podozrenie na metu zo strany Silvera. Takže za toto podozrenie sa ti férovo ospravedlňujem. 
  • V tejto chvíli si zašiel teda dovnútra svojej firmy, kde si mal údajne cez department zavolať pomoc. Well.. toto všetko chápem, ale odpojenie sa z hry pre výhovorku ranného vstávania a toho, že tvoj brat chce ešte hrať? To mi nedáva zmysel. Ak nepoznáš pravidlá alebo ich teda nechápeš, tak si ich buď nechaj vysvetliť od nejakého Helpera alebo prestaň kaziť hráčom naokolo RP, hej? Po upozornení Keksíka si zázračne napojil a bolo ti totálne jedno, či ten tvoj brat chce hrať alebo či musíš ráno vstávať. Strach? Asi hej, nechcel si dostať ban. K tomuto sa viaže aj "Hranie na WIN". Nižšie máš priestor na to, aby si ukázal aj mne, aj ostatným hráčom, kde sme mi ako skupina hrali na WIN. Naopak tvoje zabehnutie do budovy bolo zahratie na WIN, ale k utekaniam do budovy sa ešte vrátime, necháme si to v pamäti a pokračujeme. 
  • V tomto bode teda prišli policajné hliadky a my sme sa museli troška rozutekať, pri čom teda chytili jedno vozidlo od nás, čož bola klasická A8. Bolo nám povedané, že náš Raptor stojí na samotnej hore s vysielačom, kde keď som išiel, tak sa mi na riť zavesilo ZT, v ktorom sedel samotný @zeldinko a ten môže povedať, že sme z W12ky nevypálili ani jeden náboj a počas celej akcie vlastne ani nebolo za úmyslom kropiť, pretože vieme ako sú na to ľudia veľmi náchylní. Vydali sme sa teda na útek, pretože sme mali istotu, že moje auto policajné ZT nemá šancu chmatnúť. Po chvíľke sme zmenili vysielačku, zhromaždili sa znovu u mňa v garáži a povedali si, že keď sa nám ho nedarí uniesť, tak mu aspoň dáme firmu do plameňov, pretože v tu chvíľu narobil ozaj moc problémov a padlo kvôli nemu plné auto našich ľudí.
  • Teraz nasleduje moje podanie reportu, ktorý mi primul Dzardys. Ten nám teda povolil vypálenie, no v ďalšom bode, ktorý si rozoberieme nám ho zamietol. Po pri tom, ako samotný Dzardys so mnou riešil report sme sa IC bavili o vypálení jednej garáže, takže mám to brať tak, že sa zahral na Dzardys na slepého, nech nám nenahráva je proti nám?

  • Po tomto celom sme teda nakúpili alkohol, spravili z toho molotovy a zastavili kus od miesta, kde už som si zavolal Dzardysa na spect.
  • Tu prišla chvíľa, kedy ma Dzardys chytil za slovíčko a povedal, že žiadne vypaľovanie nebude, pretože som hovoril o opekačke. Well.. si asi prvý, čo značne nepochopil moje slovíčkovanie, preto u teba začnem používať odborné slová, aby sme do budúcna už nemali nejaké nedorozumenia. A teraz sa držte!: Vypaľovanie nám bolo zamietnuté, kvôli tomu, že bolo málo hasičov.. Keď mi toto povedal, tak som pozeral ako puk, pretože ak ide o PSA, či autonehodu, tak passive ZZS funguje, tak prečo nefunguje passive HZS? Aj keby ta firma zhorí na popol, tak čo sa stane? Nalejme si čistého vína, nie je moc rozumné, zo strany ilegálnej skupiny vypaľovať počas dňa a to, že večer už nebola aktívna HZS, tak čo.. Mne tiež zhorel IC dom na popol a nikto s tým nemal problém. 
  • V tomto poslednom bode sa teda vrátime k tomu Silverovemu zabiehaniu do interiéru a vlastne s tým spojím jeho non-rp fear. Zistili sme, že Silver stojí pred firmou, nabehli sme tam v autách a vyskočili všetci so zbraňami, pri čom sme mierili na SIlvera a on si spokojne odkráčal späť do interiéru. Ďalšia vec čo sa nerieši? Ale to, že mám ban ja a Schitzu, to je v poriadku, pretože vlastne my dvaja sme tí, ktorí narobili zlo.
  • Schitzuova Perma?: Akože sám do dnes neviem za čo ju má, pretože nemám pocit toho, že by odhováral, naopak moja teória je, že mohlo nastať ďalšie Dzardysove nedorozumenie a to také, že si myslel, že nejdeme uniesť Silvera, ale zapaľovať tu jeho firmu. Ale aj tak si myslím, že to by sme dostali bany všetci. Jeho vyjadrenie pod Schitzuovu na rýchlo žiadosť o UB? Ozaj úbohé, stále sa snažím nájsť chybu vo mne, ale po posledných problémoch s Dzardysom som spravil záver, že ja asi ta chyba nebudem.
  • Môj ban: Toho som si vedomí, hej. IC som Dzardysovi povedal, nech mi ide radšej riešiť sťažnosť a navrátiť mi autá, pretože v tu chvíľu som mal nervy, z toho všetkého a moje autá zatiaľ nikto nerieši.
  • Záver: Už neviem, čo viac povedať, ozaj mi to je všetko smiešne, mohla byť totálne kľudná RP akcia, bez problémov, ak by sa tu z môjho pohľadu nenadržovalo hráčom a pardón, ale ak vám tu niekomu vadí ilegál RP, tak ste divní, pretože celé to je v spojení s reálnym životom, ľudia sa unášajú, zabíjajú a tak to je. Ak sa máme hrajkať na reálny život, tak sa treba s týmto zmieriť. Berte toto len ako môj pohľad, ani neviem, či som sem zahrnul všetko, každopádne ak nie, určite to sem dopíšem. Budem rád za vyjadrenie hoci koho, pretože si myslím, že k tejto veci sa môže vyjadriť každý, kto hráva na Skime totálne otvorene.

 

Za mňa ozaj všetko, užívajte Skimo zakiaľ môžete, pretože vidíte ako to je, no a ták. S prianim pekného dňa mariox. <3

Ricardoo

Hráč

7
22.2.2023 10:31

Dobrý a kľudný deň prajem, dovoľte mi aby som aj ja mohol mať priestor sa vyjadriť.

Takže už ako úcastník samotnej RP akcie si dovolím jednoznačne súhlasiť s Mariovim prejavom a to moje súhlasenie sa nejedná kvôli tomu, že som bol v partií ale naopak preto, lebo to je čistá pravda. Aj keď ostatný majú na to iný pohľad, tak toto je môj.

Jak už Mario spomínal na "WIN" sme nehrali. Viacmenej nám išlo aj o zážitok RP než o WIN. Teraz to nemyslím tak, že sme sa zobudili a išli sme dať CK Silverovi kvôli zábave. Nie ak to niekto pochopil takto tak sme sa pochopili zle. Čo sa týka strielania. Nemali sme ani vpláne, že sa budeme kropiť, nuž ja som bol pasažier spomínanej A8 ktorú chytili. V momente keď nás chytili sme vystúpili z auta a začali utekať, nuž ja som vystúpil ako posledný a jediné čo už som mohol vidieť je strielanie zo strany PSA na mojich priateľov. Nuž tak som si vytiahol zbraň a začal som strielať. Nuž v tej strelbe a panike mi bolo celkom tažké vytiahnúť si zbraň a omylom som si vytiahol mobil a z toho môjho strielania za účeľom niekoho trafiť sa stalo strielanie do holého neba. Čiže opäť, strielanie sa nezačalo z našej strany, jednoducho som chcel pomôcť priateľom. Takže, možno to bolo aj prvé a posledné "kropenie" z našej strany.  Samotnú akciu som aj natočil a zostrihal tak aby tam boli iba tie najpodstatnejšie veci. (( https://www.youtube.com/watch?v=IS-hazNoexk&ab_channel=D1fficult )) Nejde mi o propagáciu môjho kanálu ale o poukázanie na RP akciu ktorú som zostrihal a uploadol na ytb, začína v 0 minutúe a končí 2:18.

Tož je všetko odomňa, viacmenej už sa ktomuto nedokážem vyjadriť, kedže Mario to všetko pekne zhrnul a opísal.

Prajem vám krásny a pokojný zvyšok dňa, s podzravom, 

Ricardoo alias Richard.

Matejos

Hráč

36
22.2.2023 14:35

Už neviem či mám plakať alebo sa smiať,

Tu je práve vidno to, kto tu na niekoho niečo hroti.

vytahujes veci čo sú skoro rok staré, koľko takých ľudí je na skime čo tieto veci riešili, neverím že ty niekedy nie. Ak si tam náhodou nedal len screenshot ktorý možno tebe vyhovuje…. Nesúhlasím s chovanim ani môjho brata v niektorých veciach ale, ja beriem CK súčasť RP, áno ale ty si robil také bullshity IC že to až boli. 

Vychádzanie po schodoch je povolené v ľavej časti kde sú ZaRpene výjazdy a je tam na to administrátorska poznámka.

Vyťahovať rok staré veci a hovoriť kvôli hre že si pod nátlakom. On ti nedal auto ktoré si chcel tak to tu vytiahnem tzv. Výmena S500 za Challangera . Nepokladám to za správne. 

Taktiez tu IC priateľku ktorá si nevymýšľala hlúposti a vy ste jej to zjedli. Ale rozoberať zo tu moc nebudem keďže to hranici s pravidlami, ale stále tu nevidím dôvody na to dávať niekomu CK.

typu prestreliť kolesa na autách pred firmou a pod.

Nasledne zapájať do toho konflikty vo firme za to že tá vyhodil, tvojou vlastnou vinou. Občas treba mať nejaké znalosti. Čo sa týka aj IRL ako robiť “frajera” v IC a trepať totálne nezmysli.

Nasledne tu vznikol veľký problém, trollenie firemnej vysielačky Black Angels a podobne.  

Ja nemám proti tebe nič ale tvoje chovanie sa mi zdá cez hranu či IC či OOC v niektorých momentoch. @mariox

 

A berte ľudia v potaz to že stále je to len hra. Ku ktorej si človek príde odreagovať niekto žije viac a počítačom lebo mu tam je lepšie ako v spoločnosti. Pre niekoho je to útek z reality lebo proste v niektorých životných momentoch dá tak človek cíti lepšie. 

Ľudia su k sebe zlý už v realite a celá táto kauza o tom svedčí, zaťahovanie IC a OOC konfliktov čisto do IC. Ale poznáme sa len  že hru. Osočovať tu niekoho že je taký a taký mi nepríde vhod. Nekazme si pôžitok z toho čo mame radi. Dáme niekomu CK budete sa cítiť dobre, vaša IC postava bude frajer alebo vás znenávidi 1/3 komunity. Robí da tu trash a podobne. 

A keď už mi ako ľudia čo tvoríme komunitu či už @SilveR @mariox @Schitzu s aj nemenovaný    Hrajme tu hru na prestrelky ktoré majú zmysel ale nezabijajte si postavy a už vôbec nie main charaktery. Načo, veľa z nás tak isto aj ja keby mi zabijú Main idem zo skima natrvalo preč((je to nejaký únik z reality ale keď strávite na tom servery na jednej postave cez 1500-2000h dosť pravdepodobne čistého času čo je 70-80 dni čistého času z roka ktorý ma len 365 dni a z toho ďalší čas prespite tak by to bolo ľúto Asi aj vám)). Nie že by som ho nemal rád ale dosť v poslednej dobe to je len kto koho zabije kto ma viac majetku a to špeciálne “sociál rp” zaniká. 

Tak ako Máriox aj SilveR a aj JA a mnoho ďalších z nás prišli na skimo s tým že pochytali bany, nerpili všetko správne ale svoje RP máme na dosť vysokej úrovni a práve my mozme tvoriť to sociál RP ktoré mnohým z nás vytvorili členovia admin Teamu pretože si neskutočne dobre robia svoju prácu. Akurát jej majú mnoho krát toľko že tým novým hráčom to RP až toľko robiť nemôžu tak sa to snažia robiť kvalitný helpery čo tak im pomôcť a tvorili by sme ho MY

neviem kolo tu mate rokov či už 13 alebo 18 buďme natoľko k sebe inteligentný a priateľsky aby sme sa jedného dňa mohli spolu stretnúť podať si ruky a povedať “to si ty, ten blázon čo ták dobre a haluzne rpi” tak “ty si frajer” nehľadajme tu silou mocou jeden na druhého kde kto čo pokazil pri RP napomenme sa,  a tiež rátajme s tým že niekto ma desync, budeme mať  lepší pocit z hry a taktiež uľahčíme prácu A-Teamu a budú si aj oni môcť zahrať. Buďme inteligentný, a nie ako niektorý politici. 

To je z mojej strany všetko, ak sa tento článok dostane čo k najviac hráčom budem rád. 
Majme jeden druhého radi aj keď sa moc nepoznáme a nebuďme “namyslený tínedžeri” 

Matejos.

 

 

Krpcekiss

Hráč

13
22.2.2023 15:10

@Matejos neoplatí sa ti niečo im hovoriť. Vysmejú to lebo sa nevedia správať ako ľudia. Sú to opice bez rodných listov. Komunikujú pomocou "xDDDDDDDDDDD" a ďalších kktín. Ale pekne napísané a pravdivo. 💪 A nezabudnite chlapci vysmiať aj mňa, aj každého kto je proti vašej kinder groupke. Lebo keď má jeden svôj názor, máte ho každý taký istý. Lebo to je 100% Vás pravdivý názor a nie jednoho člena kinder groupky a vy ho len vezmete a napíšete znovu akurát vašimi slovami. Keď sa vysvetlilo všetko čo SilveR porušil, začal si vyťahovať z pred roka veci. To som sa dosť pobavil, že keď nemáte slov, tak už priamočiaro sa nehráte na nič a len viete nadávať a priamočiaro škodiť niekomu, aj keď za toto čo robíš/robíte by som sa hanbil. Ale extrémne. Si myslíte že keď sa vyjadrí k Vám len ja, SilveR a max tak 2 další ľudia, že to nieje proti Vám 6 či koľko členov sa tu dohadujete s nami dosť? Vy máte svoju pravdu, s ktorou skoro nikto mimo vašej groupky nesúhlasí. Dobre, chovanie SilveRa je také aké je. Aj vaše chovanie, aj chovanie nemenovanej osoby v SZ so mnou na Discorde. A teraz tu mám tie SZ postovať a ukazovať Súkromné správy bez jeho povolenia? 😂 A škodiť mu? Vy máte normálne riešenie problémov jak 5 ročný. Len hádzať špinu, žalovať, potom vyprávať že jaké je to nefér. A teraz kľudne napíšte aj A4 jaký som kokot že som si dovolil otvoriť ústa a povedať svoj názor a nezobral som to kamarátovi z papule jak Vy. 💋💋

 

Diky, ale hádať sa už nemienim.

Krpcekiss.

 

AdReXL

Hráč

26
22.2.2023 15:14

@Krpcekiss 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ToTum

Hráč

17
22.2.2023 15:15

@Krpcekiss 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ricardoo

Hráč

7
22.2.2023 15:15, naposledy upraveno 22.2.2023 15:19 uživatelem Ricardoo

Ahoj @Matejos dovoľ mi aby som sa na tvoj "prejav" mohol vyjadriť.

Začneme pekne od začiatku. 

Začal si riesiť , že vyťahujeme rok staré veci, nuž týka sa to IC sveta a pevne verím, že každý má nejakú nepeknú minulosť ktorú si pamatá až do teraz. Čiže nevidím dôvod čo je na rok starých hádkach zlé kedže si Mario spravil taký svoj názor na Silvera a zrejme ak sa IC-čkovo nezmenil tak sa nezmení ani Mariov názor na Silvera.

Áno, samozrejme je to len hra ale kedže tá hra má svoje pravidlá ktorých sa musíš držať. To, že teraz niekto hrá skimo za účelom odreagovania sa, neznemená, že teraz sa nebude držať pravidiel a vyhýbať sa CK čo sa tiež týka RP-čka. Samozrejme každý ma svoju IC postavu kde máte veľa hodín, veľa majtelku, ale keď si ju zakladáš a bojíš sa o jej strátu, tak sa chovaj tak aby si nenaštval 1/3 hráčov ktorý ti následne chcú dať CK. 

Takže nevidím vôbec pointu tvojho prejavu. 

Nikoho som týmto nechcel uraziť, len som poukázal na tvoj prejav.

Toľko odomňa, maj sa.

22.2.2023 15:41

Předem upozorním, že nejsem ani na jedné straně - se SilveRem i Mariem jsem kdysi měl nějaké dlouhodobější RP, ale s ani jedním se teď aktivně nebavím.

Jediné co z celé akce vím, jsou věci z videa (kde řidič předvedl fakt ukázkový RP Driving, to je skvost tybrďo) a něco málo co jsem vyčetl z vašeho hádání o tom, kdo co porušil a neporušil, takže k tomu se vyjadřovat nebudu. Nemám celé informace, můj názor by nemusel sedět s dějem samotné akce. Jediné co, tak si nemyslím, že by zamítnutí podpálení byla Dzardysova chyba, Mario to specifikoval dost nepřesně.

K čemu bych se ale rád vyjádřil je prakticky celý Matejosův komentář.
1) "Hrajme tu hru na prestrelky ktoré majú zmysel ale nezabijajte si postavy a už vôbec nie main charaktery. Načo, veľa z nás tak isto aj ja keby mi zabijú Main idem zo skima natrvalo preč" - Tohle nedává ani trošku smysl, s každým menším přešlapem musím počítat i s následky, které mohou býti i trvalé a to právě ve formě CK. O to více pokud dělám nějaké ilegální činnosti, ať už to jsou obyčejné převozy zbraní, či velké únosy. Takové činnosti vykonává snad každý, kdo byl v akci zapojen.
2) "Vychádzanie po schodoch je povolené v ľavej časti kde sú ZaRpene výjazdy a je tam na to administrátorska poznámka." - nevím, několikrát odtamtud byl odstraněn elevator, protože to nedávalo smysl (ostatně jako celá ta nemovitost, prostě dílna v kostele, wtf). Vím, že tam tu poznámku máte už delší dobu, ale je jen otázkou času kdy někomu dojdou nervy a tu poznámku smaže i s tím interiérem.
3) K věčně omílanému tématu SocialRP se netřeba vyjadřovat. Od nikoho ze zúčastněných jsem snad neviděl žádnou SocialRP akci, když pominu pár tuning srazů jednou za půl roku.

 

Poslední k čemu se vyjádřím je vaše neustálá potřeba se k té akci vyjadřovat. Věřte mi, že si tímhle ničemu nepomůžete a lepší světlo to na vás taktéž nehodí, obzvlášť, když s danou RP akcí nemáte nic společného a jediné vyjádření je urážení toho a tamtoho.

SilveR

Hráč

34
22.2.2023 15:52

,,Samozrejme každý ma svoju IC postavu kde máte veľa hodín, veľa majtelku, ale keď si ju zakladáš a bojíš sa o jej strátu, tak sa chovaj tak aby si nenaštval 1/3 hráčov ktorý ti následne chcú dať CK. "

 

Niečo k tomu. Je to moja prvá RP postava, začínala úplne u všetkého prvý krát, majetok som ako tak ani nemal do určitého momentu, ja sa chovám dobre, ani neuveríš koľko ľudí ma má rado iba kvôli RPčku, ja sa ho snažím viesť ku kvalite, snažím sa prijemne privítať nových hráčou, ale čo si budeme, nemám rád aroganciu, a tu začína vaša stránka alebo aspoň niekoho určite z vás, napríklad postava Benito Arez, založená len na aroganciu a robenie si z ľudí srandu atď..dokonála postava na to aby vyprudil človeka (( Samozrejme, bol taký iba na toho, čo mu ľudia v okolí povypravali )) do takého štádia kedy človek začne robiť doslova pič*viny a vytvárať negativné RP, napriklad moment kedý som sa pokusil autom zratiť Benita, každy z vás si myslím že dobre pamätá, @mariox ty vieš že ja som sa vždy s tebou snažil jednať v kľude, ale  ty... ty si  začal byť arogantný začalo tam hrať tvoje EGO a extremné sebavedomie že tebe nikto nemôže nič, ty vieš  že ja si nenechám srať na hlavu, a koľko krat som ti daval šancu, ty mi ideš hovoriť že zakaždým som to ja posral, to je názor tvoj a tvojích ľudí ktorým si to natrepal, DOKONCA 2krát som ťa dal do firmy obydva krát si začal byť toxicky, arogantný, neznesitelný človek po stranke ICčkovej aj OOC, sám vieš že ja si ťa nevšímam do momentu kedy mi nerobíš predomnou chujoviny s tvojími kumpánmi, občas to vo mňe buchne, aj @Krpcekiss to zažil aj @kendi, @Smaylo a ďalší, ale oni(@Krpcekiss a @Smaylo) sa ku mne postavili s empatiou a pochopením čim to bolo spôsobené. Niesom typ človeka čo sa dokáže dlhodobo na niekoho hnevať, áno, aj ja to nekedy prepisknem, áno aj ja som XXX krát porušil pravidla lebo som nevedel čo robiť tak som sa nejakým štýlom "zabavil" cez to že som porušil pravidla a neprišlo sa na to, myslím si že urobil to každý... ale nikdy som nechcel cielene niekomu kaziť RPčko napríklad ako SDčko na plážovej party, čistá arogancia trolenie po IC stranke... nešlo nič, verím že najdeš v tomto štípok rozumu čo ti tým chceme povedať, nejde tu len o CK ale ide tu o chovanie, sebareflexí a ďalších veciach, ja nikomu RP kaziť nechcem, ale bohužial niekto musí byť otrasne arogantný a ty si si toho vedomí, prípad na Poisne. Chcel som riešiť problem, odj**al si ma, nemál som žiadnu šancu sa s tebou udobryť, pretože vy ste proste BANDA, nemám proti nikomu nič, ale buďme si uprimný sami viete že mate svoje hlavy a ste z väčšiny arogantný ku tomu čo sa vám nepačí.

 

Chcel len pokoj, normálne tvoriť RP pomocou Mika keď už tam mám aspoň nejakú "moc" a peniaze na vytvorenie kvalitného SocialRP, ďakujem mariox ak nád tym CKčkom porozmyšlaš, nepomôže to nikomu, a ver že si tým ani nezväčšíš ego ani nič podobne, ja viem že si rozumný chalan a obvlivňuje ťa určitá skupinka ľudi.

 

ďakujem ak už skončíte z doťahovaním sa, nebaví to mňa a myslím si že ani vás, proste buďme v kľude, zastrčte svoje ega a uživajme si života normalným spôsobom a nie takým že si tu budeme davať CK keď to jedná strana nechce, CK patria do ilegalu a postaví ktoré su na to, na Mikovi fakt nemám potrebu robiť zlobu, proste PEACE děkuju. <3

 

AdReXL

Hráč

26
22.2.2023 16:10, naposledy upraveno 22.2.2023 16:18 uživatelem AdReXL

@SilveR Tak ty si teda frajer, najprv napíšeš, že nemáš proti nikomu nič a hneď potom napíšeš, že sme arogantní a ovplyvňujeme Mária. Tým ovplyvňovaním Mária si môžem hneď domyslieť tvoj názor a to taký, že sme sprostí debili. Rozmýšľaj čo a ako napíšeš prosím, pomôžeš si tým.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~152