Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Skrátenie banu Neadekvátní rp injuries @Puding (60h)


starky1549

Hráč

36
28.2.2023 12:40

Prajem pekný deň všetkým, ktorí to čítajú. Včera o 23:09 mi bol udelený 60h ban za Neadekvátní rp injuries od @Puding Popravde ani neviem kvôli čomu mi ten ban bol udelený, pretože v spomínanom čase som, ani na serveri nebol. Tudiž naozaj neviem z akého dôvodu mi bol ban udelený.

        Napadá ma jediný dôvod a to, že okolo 16:00 bol hlásený pursuit, na ktorý som reagoval. Počas pursuitu všetko prebiehalo v poriadku pokým sa vozidlo, ktoré unikalo nedostalo na Mount Chiliad. Po ''zničení'' vozidla, ktoré unikalo osoba vystúpila a dala sa na peší útek, následne zastavila pri kraji a ja som omylom do neho vystrelil taserom. (Taser som mal v ruke a mieril na neho a stlačil tab) Osoba následne ''spadla'' z hory a ja kvôli nejakému bugu alebo chybe textúry taktiež. Po spomínanom páde sa začali riešiť injuries. (Taktiež tam bol jeden missnutý bind na spútanie osoby) Osoba, ktorá unikala tak do OOC navrhla: Neznámý E2: (( takže jdeme /selfck oba )). S tým som nesúhlasil, pretože sa mi to nezdalo ako adekvátne k situácii a nechcel som takto zbytočne prísť o postavu.. Je pravde, že zo začiatku som mal injuries celkom zlé, ale po premyslení som si to upravil, aby to nebolo non RP injuries. Počas toho, ako sa riešili injuries ku nám prišiel SovietDog. E2 si dal CK a mňa následne som si podal report o port do NMG (passive ZZS). Po prevezení som v nemocnici zotrval nejakých 10-20 minút a následne pokračoval v RP. Aj po PK sa čaká nejakých 10 minút a pokračuje sa v RP. Nechcem túto situáciu porovnávať s PK, ale prišlo mi to aspoň kus vhodné. Podotýkam, že SovietDog nemal žiadny problém s injuries, ktoré som si po upravení dal. Možno nepozeral môj status alebo riešil niečo dôležitejšie a nevšimol si ho.
        Týmto žiadam aspoň o zdvôvodnenie banu, poprípade skrátenie alebo jeho úplné odobratie. Logy z tej akcie viem po vyžiadaní doložiť.  Prajem pekný zvyšok dňa 

28.2.2023 12:49

Ahoj. V logu jsem nikde neviděla, že by jsi se omlouval za to, že výstřel nebo "bind" byl miss. Místo toho jsem slyšela jen to, že osoba která si dala CK "brečí".
Ptala jsem se na to několik lidí, injuries jsi měl dost slabé. Obecně mi celá akce přišla hodně hloupě sehraná.
Osoba co si dala CK dostala ban 30h za neadekvátní injuries během pursuitu.
Myslím si, že ban je adekvátní vzhledem k situaci a taky si myslím, že tam padlo naprosto zbytečný CK. Ber v potaz to, že jsi sletěl dolů asi 50m. Po skále takhle příkrý by jsi fakt nedoslidoval dolů bez újmy.
Pokud chceš poskytnout logy a probrat to více, napiš mi na DC - Puding#3378.
Prozatím zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo