Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení trestu


nEscafeX

Hráč

26
23.6.2020 00:02, naposledy upraveno 23.6.2020 00:04 uživatelem nEscafeX

ČAU LIDI! 

Dnešním den jsem dostal permanentní ban na serveru Artheon, konkrétněji za ALT to ALT, Metagaming, Pravidlo č.17 a pravidlo č.34. Konkrétněji došlo k porušení především pravidla číslo 34, kde jsem napsal IC SMS mé druhé postavě. Došlo k tomu, že jsem už v České Televizi byl téměř od začátku serveru a mám v ČT nahráno asi nějakých 500hodin, takže je celkem pochopitelné že jsem nechtěl, aby Českou Televizi vedl někdo jako je například s prominutím Deamon (Thomas_Jewly | Max_Puskin). Takže jsem vymyslel s prominutím totální hloupost, že budu třetí nejvyšší pozice ve vedení České Televize za jinou postavu, abych mohl dohlížet na to jak to funguje. Uvědomuji si, že jsem blb co si neuvědomí že jeho postavy se neznají. 

 

Tímto příspěvkem bych chtěl požádat  o zkrácení permanentního banu například na 14dní, což si myslím že je celkem přijatelné s tímto porušením. Samozřejmě to nechám na vás

 

KrysCZ

Hráč

30
23.6.2020 00:04

Obsolutně proti! Hráč je jeden velkej (s malym) problém! Čus na TSku Romane!

Sorbo

VIP

42
23.6.2020 00:08

Můj názor na tohle je, že trest je dost přísný. Tohle dle mého názoru není na permanentní ban a nepíšu to jen kvůli tomu, že se známe. Byly tu mnohem horší porušení pravidel a "nejmenováný" hráč dostal také trest na pár dní a né permanentní ban. A není to první ani poslední případ takového porušení pravidel. A navíc zbytečně server přichází o dobré a aktivní hráče kteří se umějí chovat. Každý udělá chybu,ale pokud jí člověk umí přiznat a je si vědom toho čeho se dopustil. Tak dle mého názoru si zaslouží další šanci to napravit. 

S pozdravem Sorbo.

sandlerino

Hráč

39
23.6.2020 00:09, naposledy upraveno 23.6.2020 00:09 uživatelem sandlerino

Proti - máš bohatou trestní minulosta tento permaban je dle mého oprávněný. 

 

Lofanek

Hráč

31
23.6.2020 00:10

Ahoj,

na základe tvojej admin histórii som zásadne proti. Ban by som v tomto prípade nechal nejmenej mesiac.

S pozdravom Lofánek.

Kubby

Hráč

57
23.6.2020 00:11

Ahoj, 

jsem zásadně proti, jelikož neustále Metuješ, a nebo děláš nějaké problémy, také to jde vidět na tvé historii. 

MG už je u tebe na denním pořádku, jak jsem tak zjistil. 

Myslím si, že ban je zcela oprávněný, a zasloužíš si ho. 

S pozdravem, 

Kubby [Heavy]

23.6.2020 00:12, odstraněno 23.6.2020 00:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

nEscafeX

Hráč

26
23.6.2020 00:17

Poprosím, aby se k tomuto příspěvku vyjadřovali pouze adminstrátoři tohoto serveru. Aby v tom byl nějaký přehled

23.6.2020 00:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 19

arciCZ

Hráč

32
23.6.2020 00:56

Ahoj dle tvé zprávy cituji: "Uvědomuji si, že jsem blb co si neuvědomí že jeho postavy se neznají.". By jsi si měl uvědomit určitě že v tuto chvíli určitě nebude udělen unban z tohož důvodu že je na to velice brzo. Navíc u osoby jako jsi ty když se hlásíš do Artheon AT je očekáváno že k ničemu takovému nikdy nedojde. Zkus se nad tím zamyslet a časem si požádat o unban. Navíc od spuštění serveru ti bylo uděleno 14trestů. Z těchto důvodů se žádost ZAMÍTÁ.


Powered by LeoSight IFS
LT~137