Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN na mé IP Adresse.


2.3.2023 16:39, naposledy upraveno 2.3.2023 16:45 uživatelem Smoky

Zdravím , nevím za co jsem dostal ban či IP Ban ale chtěl bych si zde zažádat o jeho zrušení , jelikož mám nový PC a nemohu se dostat na server Skimo Roleplay. Na starým PC mi to šlo normálně a tedkon mi to vubec nejde . Děkuju moc.

Omlouvám se i těm hráčum co jsem něco udělal v RP a chtěl bych tak slíbit i celé komunitě Leosight.cz že se nic opakovat nebude podobného. 

 

Ban jsem dostal asi za toto od @Dzardys a proto bych se chtěl omluvit a slíbit že už to víckrát neudělám.

Prosím aby jsi zvážil mojí omluvu , chtěl bych po několika měsících si zahrát  děkuju moc

2.3.2023 16:45

Pročpak máš na IP i serialu vedený i účet Farby, DeeZy?

2.3.2023 16:46, naposledy upraveno 2.3.2023 16:48 uživatelem Smoky

Mám jelikož se nemohu dostat přes ty dva učty či se normálně přihlásit a sepsat si žádost o Unban .
Jak říkám , chci aby jsi přijmul mou omluvu a klidně si zahraju za ten stálý učet co mám i nějaké hodiny tady na Skimu.

mxtej

Hráč

5
2.3.2023 16:51

Tak si ten účet smaž a nevytvářej jiný, když pořád ten tvůj starý účet existuje, já jsem to tak měl a bralo se to jako multiaccount

2.3.2023 16:51

To ano ale nemohu se přihlásit vubec .

 

mxtej

Hráč

5
2.3.2023 16:52

Tak napiš někomu z A-T do zpráv, ať ti je smažou. Nebo je ještě možnost že @Dzardys bude tak hodnej, že ty účty nechá smazat, pokuď na to má teda permissions

2.3.2023 16:53

Jakoby měl jsem historii to ano , ale to jsem se ponaučil prostě.

Ted nevím jak se mám přihlásit na svuj učet starý, měl jsem na postavě přes 100hodin i víc.

2.3.2023 16:55

Tak vzhledem ke skutečnosti, že tvůj účet obsahuje tresty závažného charakteru a současně s tím evidujeme multiaccount Farby, který patří DeeZymu, upřímně tomu nedávám moc šancí.

2.3.2023 16:56, naposledy upraveno 2.3.2023 16:57 uživatelem Smoky

Tak mohl bych dostat aspon poslední šanci si u vás zahrát ? 
Klidně ti zde odpřísahám , že se nic takového dít nebude. Ponaučil jsem se za těch měsícu dost co smím a co nesmím. Byl by jsi tak hodný prosím @Dzardys
Mužeme to spolu vyřešit.

Klidně mi pak střel permu navždy když něco poruším , ale mohu ti zde slíbit že nic neporuším jelikož mě nebaví dělat už žádné servery , chci hrát zde na skimu. Mohl by jsi prosím ?

2.3.2023 16:57

Bohužel, skrze mě ti cesta na Skimo již nepovede. O poučení jsi hovořil nesčetněkrát, vždy to dopadlo katastrofálně. Já si to na triko nevezmu, je mi líto.


Powered by LeoSight IFS
LT~82