Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Neadekvatné riešenie reportu - SovietDog

1 2



SilveR

Hráč

34
19.3.2023 17:35, naposledy upraveno 19.3.2023 17:58 uživatelem SilveR

Ahojte, väčšina z vás vie, že som dostal permanentný ban, tak som sa rozhodol riešiť ho, lebo mi to nepríde ako správné riešenie, možno sa dozvieme toho viac, a možno aj tým zabraním ďalším banom za tuto stupidnosť. :)

Takže, kde začať...

Písal sa deň 12.3.2023 o 1:02(v noci) kedy som napísal @magovec do PMky otázku ,,magi, je zakazané zablokovať teleport vozidlom ? Samozrejme, došlo mi že toto nebolo úplne správne písať Magovcovi do PMky, takže som si hneď na to napísal report. Report som mal celých 30minut, s tou istou otazkou, a to je že či smiem zablokovať teleport alebo dol vozidlom. 

Ukončil som ho z dôvodu že nikto mi na neho nereagoval, chcel doťažiť dol, odložiť material a isť spať. Ano, spať :) zase ten spánok, budem dúfať že tu nebude premúdrelec a zase si vymyslí že sa chcem niečomu vyhnúť, ako to bolo naposledy. 

Prečo som zablokoval dol ? 

Túto vidíme, že SovietDogovi sa to nepačilo, JEMU sa to nepačilo, neviem z jeho riešenia ide arogantnosť, a možno nejaký dôvod na to mi dať PB, kto vie. :)

Vlastne sám nevedel, čo mi má na to povedať, následne mlčal 3minuty a 35 sekund(podľa logu), ak počítam správne, medzi tým som sa dohadoval s Alexey Kucherov pretože sa mu nepačilo že ťažím o 1:15 doly s narazenými rebrami a že blokovovanie dolov je hranie na WIN podľa Alexeya Kucherova, a zdravý rozum podľa SovietDoga.

Najprv si preberieme to "hranie na WIN".

Kde je hranie na WIN ? Je to skoro to isté ako keby tam príde Ilegalná skupina a proste zablokuju všetky vchody raptormi a postavia sa za nich ľudia s HKčkami, človek pochopí že aha, sem chodiť asi nemám, teda ak by tam išiel, to je Zdravý rozum, FearRP a FailRP. Nevidím nikde že by to bolo v pravidlách že sa nesmie blokovať doly, z IC pohľadu to zdravý rozum není, a ani nikdy nebude, a pokiaľ je toto zdravý rozum, tak dobre, idú sa banovať kamióny v protismere, ľudia čo jazdia 200+km/h v obytných zonách, okrádači kámionov, okradnúť kámion pod podmienkov že chcú peniaze tak okradnú kamioňáka, a nájde sa ďalších X,Y Zdravých rozumov. Ktoré sa jednoducho netrestajú. 

Prejdeme na ten "zdravý rozúm".

Zdravý rozum ? Vážne Soviet ? Kde v tom vidíš zdravý rozum, to mi vysvetli ? Pokiaľ viem, teraz sa zbierá ten material 24/7, niekdo si dokonca aj zablokuje dol, nebudeš veriť nenapadlo má to jediného však @Holub podľa neho to taktiež nieje zdravý rozum keď to robí/robil. @Rataj chcel proste aby sa o ten material bojovalo presne tak, toto je jedná z možnosti. To tam mám zablokovať dol, zobrať HKčko so sebou a keď tam niekto príde tak ho vyhnať ? Nebude to, to isté v inom rozpoložení ? Presne tak, bude, tak prečo potom by som mál dostať PB ktorý nemá logiku, podľa mňa, niesom problemový hráč čo sa týka pravidiel, naposledy som tuším dostal ban na 8hodin od Phobiosa, po komunikací mi do dál iba na 4 hodiny pretože tam jedna sťažnosť nebola úplne jasná, každý admin vie že sa so mnou dá komunikovať, občas dokonca aj nahlásím hráča, keď je možnosť, komunikácia so mnou je úplné v pohode čo sa týka adminov, takže neviem čo máš za potrebu byť na mňa arogantný a odmeraný. Toto riešenie reportu bolo úplné nevhodné až smiešné čo si vykúzlil.

Ďalšia vec, napisal si mi dokopy 12 sprav, a pritom si hneď naznačil že mi chceš dať ban, doslova mi stačilo povedať, ,,odparkuj si to" upozorniť hráča, to ti asi nič nehovorí. Zrejme si mál dôvod na to mi dať hneď PB, čož nechápem, ak to má niečo spoločné s Alexikom, tak tlieskám to taktiež nechápem, čo si začal TY riešiť, @Dzardys to vyriešil, tak potom nechápem, ak ti to Dzardys nakázal, tak nehovorím nič, ale nepríde mi to. On dostal všetko čo po mňe vyžadoval, neviem prečo si sa ty do toho miešal, možno že si s ním kamarát ? Kto vie. :) Keby Dzardys niečo po mňe chce, isto by má kontaktoval on. :)

 

Týmto žiadam o UPB pretože mi to nepríde úplné klasické riešenie reportu, na tvojej pozicí by som čákal dosť profesionalnejší prístup napríklad tak ako má Dzardys.  Predom ďakujem za vyhovenie @SovietDog @SedliX

((Príspevok nemá nikoho urázniť ani poškodiť predom sa ospravedlňujem za svoje mierne arogantné písanie))

Prajem pekný zvýšok dňa, možno sa aj zajtra na narodeniny(20.3) napojím na server. :D Pápa lásky. <3

EDIT: "Blokoval" to Hummer H2 dal sa bezproblemovo preskočiť, takže aj keby je človek neaktívny a vozidlo furt "blokuje" dól tak sa tam dá aj tak dostať.

SilveR

 

 

 

 

 

Shade

Hráč

49
19.3.2023 19:02

Možná zde riskuji Warn ale co už..Chtěl bych zde podotknout že to měla být stížnost na Admina..Avšak zde žádáš o Unban. Zkusil bych teda promyslet co doopravdy chceš..Protože jednou si zde povídal, jak si žádost o Unban psát nebudeš a najednou zde vidím Žádost/Stížnost. Příště si prvně rozmysli co nám zde povídáš a poté čiň. PS. Je hezké že máš zítra narozky a přeji ti vše nejlepší ale myslím si, že ti to moc v tom Unbanu nepomůže. Nicméně k tomu nemám co říct, přeji ti pevné nervy. See ya. 👳‍♂️

SilveR

Hráč

34
19.3.2023 19:13

Ahoj Shade, presne tak, je to sťažnosť, v ktorej dokonca žiadam aj o UPB, neboj sa ja viem, ale ak správne čítaš je to dajme tomu bezdôvodný PB, nemám dôvod písať slohovú pracu do sekcie Žiadosti o UB, pretože furt nevidim kde som urobil porušenie pravidiel, Soviet to zrejme vidí ale zrejme sa sám k tomu vyjadriť nevie, preto žiadam o to aby sa to riešilo, väčšina ľudí ktorý sa zamyslia nad tým, tak vedia že celý dôvod na danie PB je úplná blbosť. PS : Narodky s tým nemajú nič spoločné iba by som sa aj cez ne rád dostal na server.😅 

Colek

Hráč

56
19.3.2023 19:23

Jako nepřijde mi moc v pohodě zablokovat doly když jsou veřejný, už jsme tam strávil nějaký ten čas v dolech a zatím jsem viděl jenom tebe zablokovat vstup :D 
To je jako kdyby jsi přijel do Penny pro máslo a zablokoval dveře aby ti to nevzaly důchodci.
Prostě to není vůči hráčům spravedlivé aby jsi zablokoval doly pro sebe, a důvod že jsi nechtěl aby ti to někdo bral materiál ,tak to je jak argument ze školky aby ti někdo nebral kamínky :D

jak jsi psal že chtěl RATAJ aby se bojovalo o ten materiál tak za cca 20-30h tak se mi nestalo že bych byl o materiál obrán :)

SilveR

Hráč

34
19.3.2023 19:36

Spravodlivé, nespravodlivé doslova to je úplne jedno, doslova som tam bol 30minut, je to furt IC vec, furt je to istota že tam niekdo možno nepôjde lebo mu dôjde že tam niekdo je, príde ti že je to dôvod na to dostať PB, pochybujem, keby máš taky istý problem tak to taktiež riešiš, nerob že ne, je to úplná stupídna vec, stačili by 3slova od admina ,,odparkuj si to" a bolo by všetko v pohode, asi mal väčší "dôvod " ma potrestať, ja viem svoje. :)

Keby tam pride ilegalka to zablokovať a strážiť, budeš im hovoriť že to je nespravodlivé? Pochybujem. :)

Matbrok

Hráč

113
19.3.2023 19:47

No už to tam několikrát zablokovali i mě, takže v rámci okrádání to bylo vždy v pohodě aspoň z jejich strany, mě to přijde naprd. Ty to udělat nesmíš, ale když ti zablokuje vjezd do dolů ten kdo tě okrádá, aby si nemohl ujet, tak je to v pořádku, tak proč si nezablokovat vjezd do dolů aby tě nikdo nemohl okrást. To se máš nechat okrást? Když oni tam přijedou a ten vstup bez žádného postihu zablokují? I don´t get it. 

See ya.

 

19.3.2023 20:00, odstraněno 20.3.2023 17:48 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

VajkoChlpko

Hráč

58
19.3.2023 20:21

Neustále tu omielaš to, či si sa dopustil niečoho tak hrozného, aby si dostal permanentný ban. Očividne áno, keď si ho dostal. Myslíš si, že by ti dal hocijaký admin permanentný ban iba tak ? Admin sám rozhoduje o dĺžke banu, a v tvojom prípade, sa absolútne Sovietovi nedivím. Si neustále arogantný, veci sa s tebou absolútne nedajú riešiť s chladnou hlavou a presadzuješ si v jednom kuse iba svoju pravdu.

Kritizuješ Sovietov prístup pri riešení reportov, ale sám na seba sa nepozrieš. Baj očko máš nejakých 20 banov, pohybuješ sa v komunite nejaký čas, tak by človek čakal, že sa na teba niečo nalepí, a zo svojich chýb sa poučíš. Ale ty nie, ty budeš kritizovať a spochybňovať iba neustále ľudí okolo seba, ale na svoje povýšenecké a sebecké správanie sa nepozrieš. Z celého topicu cítim pasívnu agresiu aj skrz tvoje plytké ospravedlnenie, žiadna pokora ani sebareflexia.

na tvojej pozicí by som čákal dosť profesionalnejší prístup napríklad tak ako má Dzardys

Toto mi úplne postráda zmysel.

 niesom problemový hráč čo sa týka pravidiel

Nebudem sa vyjadrovať k tomu, či to bolo alebo nebolo porušenie pravidiel. Ide mi tu skôr o to, že aj keby to nebolo porušenie pravidiel, tak to môže byť úplne jedno. Prečo ? Pretože by si pohorel zasa pri nejakej ďalšej veci, pri ktorej by ti praskli tvoje tenké nervy, a opäť by tu bola nejaká preveliká aféra, v ktorej by si bol zapojený.

Podľa mňa je permanentný ban vcelku na mieste. Aspoň si za ten čas premyslíš to, ako sa budeš rozprávať s hráčmi v komunite, ako budeš riešiť s adminom reporty, ako bude vyzerať tvoj štýl RP a celkovo zmeníš svoje správanie. Pozri sa na mňa. Dostal som permanentný ban, za tých zopár mesiacov som si uvedomil to, že moje správanie asi nebolo úplne v poriadku s tým, čo odomňa komunita očakávala, a teraz hrdo zaučujem cez pol roka nováčikov, ktorí prídu k nám zahrať si, a nevedia ako začať. To ale nemyslím zle. Keby si si dal prestávku od skima a po čase by si sa pozrel na svoje predošlé správanie, isto by si si trochu vstúpil do svedomia, a začal sa správať slušne. Preto som ešte radšej, že ti dal ten ban tak striktný admin, ktorý si potrpí na poriadok, preto budeš mať času na premýšľanie oveľa viac. Viem že budeš mať potrebu okomentovať aj moje vyjadrenie, ale spravíš lepšie, pokiaľ sa budeš iba ticho prizerať, dokým naozaj neprídeš s pádnym argumentom, ktorým by si sa dokázal obhájiť v tom, že Soviet podľa teba neodvádza svoju prácu vzorovo.

Na záver by som chcel poprosiť komunitu, aby tu zbytočne nerozvíjala bezpredmetnú debatu. Je to sťažnosť a nie diskusný klub. Svojim komentárom som chcel iba prispieť k názoru a pohľadu na teba a plus ti niečo vzkázať, pretože tu má väčšina ľudí z teba iba srandu.

Matejos

Hráč

36
20.3.2023 08:43

@VajkoChlpko ban na mieste ? 

Žiadne problémy s ním niesu.

RP ma na úrovni vyššiej ako 90% hráčov skima.

A to ze vybudoval firmu ktorá ma asi najvyššie zárobky zo všetkých momentálne to bude asi o niečom svedčiť.

a ďalšia aféra? Po tej afére skončilo 6 hráčov s permananom. 

takže nevidím dôvod tvojho chytania sa aféry na fórum.

A zo zdravým rozumom tu tak hraničí. To počutie na základe skriptu lebo to je v chate “facepalm”

Sovietdog, deň predtým už naznačil jeho reakciami “že rozoberal Alexovu permu ktorú dostal za obchodný podvod a okradnutie hráča o 25.000.000kč. A povedal niečo na štýl kde naznačil ze by rád SilveRa zabanoval.

A na druhý deň si našiel dôvod banu.

A ban na mieste to rozhodne neni keďže sa to chytá IC sveta, vozidlo je stále možné odtiahnuť. Aj keby tam dam 3 boxtrucky stále je možné ich odtiahnuť a môže to byt každému úplne jedno keďže je to IC. A miešať do toho zdravý rozum na základe toho ze ísť v normálnom čase do dolu bez HK je nemožné pretože tak nonstop niekto je. Tak to riesil spôsobom bez zbraní takýmto :).

Tvoj styl RP rozoberať nebudem každý ho ma nejaký.

 

Schitzu

Hráč

26
20.3.2023 11:48

Doslova si dal rozlučku z Skima jak velice už neprídeš back a ajstak si žiadaš o unban, doslovva k čomu si dávate rozlučenie ked si žiadaš o unban, sa trochu uvedom a zobuď čo píšeš furt. Poť si RP pašteko. Ale jak kdybych to už nepsal žejo

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné a nevhodné vyjadřování

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~177

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024