Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[39/2023] Rozhodnutie Kongresu o vyhlásení výberového konania na pozíciu riaditeľa Správy parkov San Andreas


zeldinko

Hráč

45
23.3.2023 22:43, naposledy upraveno 23.3.2023 22:53 uživatelem zeldinko

KONGRES SAN ANDREAS


Rozhodnutie Kongresu San Andreas

o vyhlásení výberového konania na pozíciu riaditeľa Správy parkov San Andreas

zo dňa 23.3.2023


I. Kongres San Andreas vyhlasuje výberové konanie na pozíciu riaditeľa Správy parkov San Andreas odo dňa 23.3.2023, s termínom ukončenia 27.3.2023 ((odpoveďou pod tento príspevok))

II. Uchádzač o pozíciu riaditeľa Správy parkov San Andreas musí splňovať požiadavky uvedené nižšie.


Požiadavky:

  • Absolútna trestná bezúhonnosť,
  • Úplné stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou,
  • Vek 21 rokov a viac,
  • Vodičský preukaz skupiny B, 
  • Aktívny a komunikatívny prístup,
  • Skúsenosti na podobnej pozícií výhodou.

Prihláška musí obsahovať:

  • Štrukturovaný alebo rozprávací(beletrizovaný) životopis

Prihláška môže obsahovať:

  • Motivačný list

 

 

 

Victoria Eloise Lytton
predsedníčka Kongresu San Andreas

TheGamerCZ

Hráč

24
24.3.2023 00:30, naposledy upraveno 24.3.2023 00:31 uživatelem TheGamerCZ

Výběrové řízení na ředitele Správy parků San Andreas


Curriculum vitae


Jméno: Isabell

Příjmení: Baylor

Titul před jménem: Bachelor of Science (B.S.)

Datum narození: 18.12.1994

Místo narození: Casper, Wyoming, United States of America

Trvalé bydliště: Glen Park 309, Los Santos, San Andreas

Emailová adresa: isabell.baylor@post.ic

Telefonní číslo: 769734


Nejvyšší dosažené vzdělání:

University of Wyoming at Casper - Biology Bachelor Degree program


Pracovní zkušenosti

2017 - 2022: Strážce parku v Yellowstonském národním parku ve Wyomingu

2023 - 2023Policie San Andreas

2023 - současnost : Vězeňská služba San Andreas


Jazykové znalosti 

Angličtina - C2 (mateřský jazyk)

Čeština - C2

Španělština - C1


Licence 

Řidičský průkaz sk. A

Řidičský průkaz sk. B

Řidičský průkaz sk. C

Lodní průkaz


Motivační dopis

 

Vážené kongresmanky a vážení kongresmani,


dovolte mi, abych Vám představila svoji vizi pojetí Správy parků San Andreas a proč si myslím, že jsem vhodnou kandidátkou na pozici ředitele této instituce.


Mým cílem by bylo vést tým odborníků, kteří se zaměří na ochranu a udržitelný rozvoj parků a přírodních rezervací. Postarám se o to, abychom naše kulturní dědictví ochránili a zachovali i pro budoucí generace. Touto oblastí se zabývám již mnoho let. Mohu nabídnout zkušenosti, pracovitost, rozvahu a vedoucí schopnosti.


Ochrana přírody je mojí vášní, v této práci jsem se našla. Proto jsem sepsala návrh na zřízení této instituce i tady v San Andreas a proto se také ucházím o tuto pozici. Místní příroda mě okouzlila a zamrzel mě fakt, že taková instituce tu už dávno není. Proto se chci tohoto úkolu ujmout. Nebojím se výzev a vím, co tato práce obnáší. Mám zkušenosti z jednoho z nejprestižnějších parků v USA a tyto zkušenosti chci uplatnit při ochraně zdejších parků a při vzdělávání nováčků do tohoto oboru.


Mám dobré vůdčí, komunikační a organizační schopnosti, což mi umožňuje efektivně řídit projekty a koordinovat týmy. Jsem schopná motivovat a inspirovat své kolegy. Budeme fungovat jako jednotný a pevný tým. Zasadíme se nejenom o ochranu přírody ale i o zvýšení zájmu občanů o kulturu a naše památky.


Díky mým znalostem se cítím připravena na výzvy, které řízení této instituce přinese. Mám znalosti o ekosystémech, ochraně druhů, přírodních vodách, biologické diverzitě a udržitelnosti. I to jsou důležité předpoklady pro tuto pozici, které nepostrádám.


Závěrem bych vám chtěla poděkovat za zřízení této instituce, za možnost ucházet se o tuto pozici a doufám, že vás mé zkušenosti přesvědčí, že jsem vhodnou kandidátkou na pozici ředitele Správy parků San Andreas.

 

S úctou,

Isabell Baylor

24.3.2023 17:00, odstraněno 30.10.2023 15:59 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

zeldinko

Hráč

45
28.3.2023 14:48, naposledy upraveno 28.3.2023 14:49 uživatelem zeldinko

KONGRES SAN ANDREAS


Oznámenie Kongresu San Andreas

o výsledku výberového konania na pozíciu riaditeľa Správy parkov San Andreas


Vážení uchádzači,

ďakujeme za prejavený záujem v tomto výberovom konaní. Na základe výsledku hlasovania Kongresu pri vyhodnocovaní prihlášok bude na pozíciu riaditeľky Správy parkov San Andreas vymenovaná Isabell Baylor.


 

Victoria Eloise Lytton
predsedníčka Kongresu San Andreas

((Oznámenie bolo vyvesené na stránky Kongresu a v listovej podobe odoslané uchádzačom @TheGamerCZ @laceyabysss))


Powered by LeoSight IFS
LT~48