Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolání proti rozhodnutí kongresu 43/2023


Artistiques

Hráč

32
31.3.2023 08:57

Podatel: Frederik Benett

Věc: Odvolání proti rozhodnutí kongresu o odvolání vrchního komisaře LKRC


Odůvodnění:

Vážený soude,
rád bych projednal rozhodnutí kongresu 43/2023 o odvolání mé klientky z pozice vrchního komisaře LKRC. Nestabilita vedení je absurdní. LKRC neporušuje zákon 5/2020, jelikož se jedná o klub a neručím za trestní záznamy členů klubu a jediný zaměstnanec jsem kvůli limitaci certifikace CFI pouze já, tudíž žádný zaměstnanec neporušuje zákon 5/2020. LKRC je aktivní, v příloze zasílám seznam posledních vydaných pilotních průkazů za poslední měsíc a dále mám tři žadatele v řešení. Dále jsou absurdní podmínky na výběrové řízení nového vrchního komisaře, konkrétně požadavky, cituji "Vlastníctvo minimálne jedného certifikátu či licencie výhodou". Je nutné aby měl instruktor i vrchní komisař certifikát CFI, o čemž zřejmě kongres neví. Žádám o řádné prošetření rozhodnutí kongresu a navrácení pozice vrchního komisaře LKRC mé klientce, která svou práci vykonává více než dobře.

 


Záměr: Zrušení rozhodnutí kongresu 43/2023

Přílohy:

zaznamy_lkrc.pdf

Marco Paul - ARC, AGC, ROT - 26.2.2023
Smokey Hasya - Typerating News Chopper - 27.2.2023
Adrian Jameson - ARC, AGC, ROT - 3.3.2023

4.4.2023 15:16, naposledy upraveno 4.4.2023 15:16 uživatelem Kolpanek

Adresát: Frederik Benett (( @Artistiques ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Benett,

situací jsme se zabývali v rámci ZSP a jeho rozsudek naleznete v soudním dokumentu S-550.


Mgr. Elizabeth Hawkins
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~39