Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolání k věci [S-553] ZSP za firmu H&K Torex a.s. (I.Č. 27)


Peli

Hráč

27
6.4.2023 16:04

Podatel: Alexey Kucherov

Věc: Odvolání k věci [S-553] ZSP za firmu H&K Torex a.s. (I.Č. 27)

 

Vážený soude,

Rád bych se odvolal vůči rozhodnutí Vrchního soudu San Andreas u věci [S-553] ZSP. Nikde jsem nenalezl žádné dokumenty o odebrání koncese na pronájem nemovitostí. Má firma má sepsané smlouvy o pronájmu pozemku a jednoho domu v Montgomery na pozemku č. 40,dokonce mne i navštívila místopředsedkyně kongresu San Andreas Victoria Eloise Lytton od které jsem se dozvěděl že je vše v pořádku, rozšířil jsem i nabídku obytných prostor k pronájmu, nevidím jediný důvod proč by mi měla být koncese odebrána.

 

záměr: Řádné přezkoumání a zrušení dané pokuty

 

                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Alexey Kucherov- majitel společnosti

6.4.2023 16:57

Adresát: Alexey Kucherov (( @Peli ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Kucherov,

velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Došlo totiž k chybě ze strany soudu. Brzy bude sjednána náprava. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se velice omlouváme.


Mgr. Elizabeth Hawkins
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~26