Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Paradoxxe a Nescafexe


neznamy#5

Smazaný účet

25
1.7.2020 23:45, naposledy upraveno 2.7.2020 00:23 uživatelem neznamy#5

Dobrý večer, velectění lidé, 
tuto stížnost sepisuji kvůli tomu, že její zařazení do hierarchie řešení problémů na LS je... no, nelze ji kvůli tomu, že nejsem součástí Artheon AT, zařadit do interního řešení věcí. No, to jen pro úvod, proč vůbec něco takového řeším skrze fórum. 
Moje stížnost je vedena na Paradoxxe a na NescafeXe, a to kvůli na první pohled stupidní věci - unban. Konkrétně jde tedy o žádost o unban, neboť druhé ze zmíněných osob byl udělen ban za alt-to-alt. 

Co je tedy na této žádosti o unban tak speciálního a pohoršujícího (krom toho ČAU LIDI!), že zde sepisuji stížnost? Well, v první řadě si musíme uvědomit, že tato žádost o unban byla zamítnuta. Konec příběhu?

V žádném případě. Je tam víc než jasně uvedeno, že daná žádost o unban je zamítnuta z víc než evidentních důvodů s tím, že tam je doslova a do písmene uvedeno, že si má později podat novou žádost. NOVOU ŽÁDOST, PO ČASE. 
A to mě přivádí na otázku - kde je tady žádost o unban? Nebo vyjádření k té předchozí, že k unbanu došlo (to bych bral jako menší zdvižený prostředníček vůči členům komunity)? Celé tohle chování mi připomíná Patrika Ger... SeeGyho a jeho krytí kamarádíčků. A to, že je NescafeX člen LeoSight AT (pozor, nejde o totéž jako Artheon AT!)? Pravidla a řešení problémů by mělo fungovat pro všechny stejně, bez ohledu na známosti či pozici v komunitě. I když na druhou stranu už jen podle negativních hodnocení (a těch čtrnácti trestů) vidím, že zde se komunita ohledně chování a unbanu NescafeXe opravdu shodla. I SkyForcer, který ban (taktéž jako NescafeX) dostal oprávněně, měl tu čest a požádal si o unban PO MĚSÍCI (!), když jeho neúspěšná žádost o unban ztroskotala. 
 Co tedy ve výsledku v tomto vlákně požaduji? Transparentnost a otevřenost. Když už si chce někdo zažádat o unban, tak ať to udělá přes fórum tak jako ostatní a tak, jak se sluší a patří. Soukromé zprávy a brečení ohledně unbanu v PM mi přijde nejenom krajně zoufalé a pod úroveň někoho, kdo si o ten unban skutečně žádá, ale také i jako zdvižený prostředníček vůči hráčům a vůči komunitě, která na serveru do dnešních dnů na serveru hraje bez ohledu na to, z čeho dalšího se stal so-called easteregg. A jako člověka, který do této skupiny spadá, mě to mrzí o to víc, že se zde děje něco, co bych očekával od albánskoslovenské opice začínající na P. 

EDIT: Opraveny dvě chyby v textu. 

2.7.2020 01:00
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Wallysak

Hráč

11
2.7.2020 10:56

Přidávám se ke stížnosti, ještě nemám frakci na MTA.

Kenny15

Hráč

19
6.7.2020 18:04

Také se přidávám, poslední dobou jde Artheon do kytek, i tím, že je v A Teamu Sandler.

sandlerino

Hráč

39
6.7.2020 18:39

@Kenny15 pokud se mnou máš neustálý problém a myslíš si, že tahám server dolů, tak si sepiš stížnost do nového témata. Tady moc nevyřešíš. A pokud si myslíš, že celkově jde Artheon do kopru, vyjádři se zde: KLIK

11.7.2020 18:28, odstraněno 11.7.2020 18:45 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.7.2020 12:53
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.7.2020 14:44, naposledy upraveno 28.7.2020 14:50 uživatelem Paradoxx

Stalo sa čo sa stalo. Ďaľšie žiadosti o unban budú riešené cez  fórum

A krátko k tvojej druhej sťažnosti. Pokiaľ ti takáto správa príde a si proti nej, tak ju odignoruj a v prípade, že nechceš, aby ťa daná osoba kontaktovala, tak si ju zablokuj. Nie je zatiaľ žiadne pravidlo, ktoré by takéto správy cez discord či iné platformy zakazovalo.

Zamykám.

 

 

#WeebsOutNaDruhou

neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.10 - Spam je na fóru přísně zakázán (přílišné úpravy textu)

Powered by LeoSight IFS
LT~102

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024