Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Paradoxxe a Nescafexe


TheToast

Hráč

1.7.2020 23:45, naposledy upraveno 2.7.2020 00:23 uživatelem TheToast

Dobrý večer, velectění lidé, 
tuto stížnost sepisuji kvůli tomu, že její zařazení do hierarchie řešení problémů na LS je... no, nelze ji kvůli tomu, že nejsem součástí Artheon AT, zařadit do interního řešení věcí. No, to jen pro úvod, proč vůbec něco takového řeším skrze fórum. 
Moje stížnost je vedena na Paradoxxe a na NescafeXe, a to kvůli na první pohled stupidní věci - unban. Konkrétně jde tedy o žádost o unban, neboť druhé ze zmíněných osob byl udělen ban za alt-to-alt. 

Co je tedy na této žádosti o unban tak speciálního a pohoršujícího (krom toho ČAU LIDI!), že zde sepisuji stížnost? Well, v první řadě si musíme uvědomit, že tato žádost o unban byla zamítnuta. Konec příběhu?

V žádném případě. Je tam víc než jasně uvedeno, že daná žádost o unban je zamítnuta z víc než evidentních důvodů s tím, že tam je doslova a do písmene uvedeno, že si má později podat novou žádost. NOVOU ŽÁDOST, PO ČASE. 
A to mě přivádí na otázku - kde je tady žádost o unban? Nebo vyjádření k té předchozí, že k unbanu došlo (to bych bral jako menší zdvižený prostředníček vůči členům komunity)? Celé tohle chování mi připomíná Patrika Ger... SeeGyho a jeho krytí kamarádíčků. A to, že je NescafeX člen LeoSight AT (pozor, nejde o totéž jako Artheon AT!)? Pravidla a řešení problémů by mělo fungovat pro všechny stejně, bez ohledu na známosti či pozici v komunitě. I když na druhou stranu už jen podle negativních hodnocení (a těch čtrnácti trestů) vidím, že zde se komunita ohledně chování a unbanu NescafeXe opravdu shodla. I SkyForcer, který ban (taktéž jako NescafeX) dostal oprávněně, měl tu čest a požádal si o unban PO MĚSÍCI (!), když jeho neúspěšná žádost o unban ztroskotala. 
 Co tedy ve výsledku v tomto vlákně požaduji? Transparentnost a otevřenost. Když už si chce někdo zažádat o unban, tak ať to udělá přes fórum tak jako ostatní a tak, jak se sluší a patří. Soukromé zprávy a brečení ohledně unbanu v PM mi přijde nejenom krajně zoufalé a pod úroveň někoho, kdo si o ten unban skutečně žádá, ale také i jako zdvižený prostředníček vůči hráčům a vůči komunitě, která na serveru do dnešních dnů na serveru hraje bez ohledu na to, z čeho dalšího se stal so-called easteregg. A jako člověka, který do této skupiny spadá, mě to mrzí o to víc, že se zde děje něco, co bych očekával od albánskoslovenské opice začínající na P. 

EDIT: Opraveny dvě chyby v textu. 


Cosmmo

Hráč

2.7.2020 01:00

Když to tak vezmu, tak já mám v historii nějak čtyři tresty - jeden jail, jeden swarn a ostatní jsou kicky za afk. Porušil jsem jedno pravidlo - multiacc. Nescafex jich porušil tuším 3. Historii má 4x delší jak já, čekal jsem na vyjádření asi 20 dní, zamítnuto. Nescafex čekal den, zamítnuto. A asi o týden později dostal nescafex unban? Lehce mi tu nevychází nestrannost od paradoxxe.

Wallysak

Hráč

2.7.2020 10:56

Přidávám se ke stížnosti, ještě nemám frakci na MTA.

Kenny15

Hráč

6.7.2020 18:04

Také se přidávám, poslední dobou jde Artheon do kytek, i tím, že je v A Teamu Sandler.

6.7.2020 18:39

@Kenny15 pokud se mnou máš neustálý problém a myslíš si, že tahám server dolů, tak si sepiš stížnost do nového témata. Tady moc nevyřešíš. A pokud si myslíš, že celkově jde Artheon do kopru, vyjádři se zde: KLIK

TheToast

Hráč

11.7.2020 18:28, naposledy upraveno 11.7.2020 18:45 uživatelem TheToast

A zdá se, že i tak tomu nebude konec. Přidávám do této stížnosti Mixing a navádění k Mixingu (Mixingbaiting). 
Proč? Začneme samotnou skutečností, že Discord není dle pravidel serveru uvedený jako médium k provádění a řešení IC věcí. Samozřejmě, potom by nastal problém s IC Discordy jako ten vládní, nebo od záchranky, takže by si to zasloužilo doplnit, že nejde o IC prostředek ke komunikaci, pokud daná místnost či daný server není pod dohledem kohokoliv z Artheon AT. Soukromé zprávy zahalené jako maily? Vtipné, že na serveru je stále funkční systém emailů ještě ze starých skriptů, takže zde nevidím žádný důvod, proč by to měl řešit takhle a otravovat mě skrze Discord s "IC" věcí. Do jisté míry lze tohle brát i jako navádění k Mixingu. Tím tuplem, když má x různých prostředků ke komunikaci, které jsou legitimní a dají se tolerovat či chápat (IC sekce na fóru, kde pro tohle má přímo vyhrazený(!) formulář, kontaktovat přes telefon, kontaktovat přes NPC...). Discord? No, thanks. Co je OOC komunikace to má zůstat jako OOC komunikace. 
 Dalším bodem je pak samotný poskytovatel emailové adresy a to konkrétně leosight.cz. Minimálně mi to přijde jako krajní zhovadilost, dále tohle vnímám jako další formu porušení pravidel, neboť server a to, co se na něm děje, není 100% dle reality a to, že server běží v rámci LSSH na tomto portálu by jen utvrzovalo v to, že všechny postavy žijí v simulaci, kterou by tady Nescafex právě tímto zničil. Rovnou si pak v tom případě můžu IC říkat Rataj, provozovat IC server, na kterém běží Artheon a totálně tím všechno rozbít. Proto beru celou věc jako porušení pravidel...
Jak sami vidíte, problémy s tímto člověkem nekončí, spíš naopak pokračují dále...

  

TheToast

Hráč

28.7.2020 12:53

Krásně se to tu neřeší, když jde o kamarádíčky.

#LidlZoneNaDruhou

28.7.2020 14:44, naposledy upraveno 28.7.2020 14:50 uživatelem Paradoxx

Stalo sa čo sa stalo. Ďaľšie žiadosti o unban budú riešené cez  fórum

A krátko k tvojej druhej sťažnosti. Pokiaľ ti takáto správa príde a si proti nej, tak ju odignoruj a v prípade, že nechceš, aby ťa daná osoba kontaktovala, tak si ju zablokuj. Nie je zatiaľ žiadne pravidlo, ktoré by takéto správy cez discord či iné platformy zakazovalo.

Zamykám.

 

 

#WeebsOutNaDruhou

TheToast udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.10 - Spam je na fóru přísně zakázán (přílišné úpravy textu)

Toto téma právě čte 1 uživatel:


Powered by LeoSight IFS
LT~122