Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vymazání trestního rejstříku.


DaveReekular

Hráč

17
11.4.2023 22:29, naposledy upraveno 11.4.2023 22:48 uživatelem DaveReekular

Podatel: Victoria De Bertolucci

Věc: Žádost o smazání trestního rejstříku.


Odůvodnění: Zdravím, když jsem přijela sem do státu San Andreas tak mi kamarádka našla super práci u jedné kamioňácké firmy (Walker & Carlsson) a musela jsem mít ŘP skupiny C abych se tam dostala. Ten jsem si udělala. O nějakou dobu později mi kamarádka dala dárek v podobě auta (2002 Ford Focus ST) a já si v tu dobu nevzpomněla že si musím udělat další řidičský průkaz. Když jsem jednoho dne jela z Montgomery do Blueberry po hlavní silnici tak mě zastavila hlídka PSA s Unmarked Raptorem. A když zjistili že nemám Řidičský Průkaz skupiny B tak mě vložili do cely čímž se mi vytvořil 1. Trest v mém trestním rejstříku.

Tímto žádám o smazání téhož záznamu. Vím že sem udělala chybu ale napravila sem se. Trest jsem si odbyla a zaplatila, chci mít také šanci jít do nějaké lepší práce než je v kamioňácké firmě. Podělala jsem to a za to se omlouvám a doufám že ve své duši najdete trochu smilování nad "mladou" holkou.

Děkuji za přečtení

- V . D .Bertolucci

 


Záměr: Tuto žádost směřuji na Policii San Andreas a Soud San Andreas za záměrem Smazání Trestního Rejstříku.

Přílohy: Přikládám výpis z trestního rejstříku.

17.4.2023 14:22

Adresát: Victoria De Bertolucci (( @DaveReekular ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážená paní Bertolucci, 

Váš podnět byl vyřešen prostřednictvím ZSP. Rozsudek ZSP můžete nalézt v soudním dokumentu S-561


Mgr. Elizabeth Hawkins
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~21