Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přidání remapu na pár vozidel


Jackal

VIP

46
13.4.2023 14:39, naposledy upraveno 19.5.2023 15:58 uživatelem Jackal

Ve svém volném čase jsem vytvořil remap na Cadillac a Taurus + texturu "doplňků" na A8, do dnešního dne se mi však nedostalo odezvy, zda modely budou přenahrány, či nikoliv. Proto jsem se, na základě Holubového topicu rozhodl na toto taktéž založit samostatný topic, neboť Holub se dočkal odpovědi během dne, plus zde bude vidět odezva a názory hráčů.



Taurus - remap
A8 - chromy se spojenou texturou kol, tj. pokud budete chtít černé chromy a kola, stačí jeden item, ne jako například u MB S500
Cadillac - remap


Samostatné modely jsem ochotný zaslat do PM na DC Jackal#9124 (případně by asi měly být ještě v ticketu #9148), nebudu riskovat, že to nějaký konkurenční server ukradne a bude se chlubit tím, že má modely od Rataje, ale ke všemu ještě vylepšené o remap.


CHANGELOG 19.5.2023

Úprava remapu RX-7, textura karosérie má defaultně dvoje dveře, avšak v UVčku jsou jenom jedny, které se zrcadlí i na druhou stranu.  S tímto modelem by tedy bylo možné vytvářet polepy na RX-7, které budou mít na dveřích nápisy, problém však nastává u aktuálních polepů, neboť druhé dveře zůstanou prázdné, proto možné nahrání nechám na Ratajově posouzení a nebudu prosit o nahrání, ač si myslím, že nejsem jediný kdo by to uvítal.

Jackal

VIP

46
8.6.2023 15:48

CHANGELOG 8.6.2023

(ano, dávám to jako koment z důvodu topnutí topicu, myslím si ale, že to splňuje všechny podmínky pro udělení výjimky dle pravidel fóra)

-Fix 2018 Chargeru a Camara.


TODO

-Fix 540i a E-350 Extended Van
-Přidání remap textury na CLS500
-Přidání podpory remapu na Hummer H2


Upřímně už snad ani nedoufám v nahrání, ale i tak bych poprosil o vyjádření někoho kompetentního, jestli se zvažuje možné nahrání, či to dělám naprosto zbytečně. Myslím si, že souhlasů je tu dost a tak je jasné, že by to komunita uvítala. 

Holub

Hráč

46
23.7.2023 11:45, naposledy upraveno 23.7.2023 12:53 uživatelem Holub

Zjevně jeden z nejužitečnějších návrhů za poslední dobu. Ostatně není nic příjemného mít fajn služebák, který ale nepodporuje tohle. 


Powered by LeoSight IFS
LT~77