Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadam unban o perma ban


SebinoJeFrajer

Hráč

4
16.4.2023 00:29

dobry večer ešte raz a posledny krat tu pišem chcem to skusit ešte raz si daz umban lebo nemam de teraz hrat ked ste my dali permaban a nikde ide ma to nebavi druhe serevery su napiču ale skimo je dobre a ja by sem vam aj robil reklamu a kludne možem aj dovet na vaš server nakych luti z mojeho serveru ale ked my nedete  unban nevadi a jebem na to už aj ked viem že my nedate unban ale skusim to ešte tak ked budete taky dobry a date te my unban davam vam ešte jednu šancu naky dobry admin dakujem za pochopenie ♥

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování
17.4.2023 08:29, naposledy upraveno 17.4.2023 08:29 uživatelem Dzardys

Já opravdu nevidím jediný důvod k tomu, abych ti ban zrušil, ve své podstatě je to pořád dokola jen "už se to nestane, už budu hodný" a pak povídáš něco o nějakém serveru, no, mám v MTA scéně celkem přehled a o tobě jsem nikdy neslyšel, tolik k tomu, jak moc by ti pomohli "lidi z tvého serveru".


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo