Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

- Žádost o sundání / zkrácení Permanentního Banu od @SovietDog -


kendi

Hráč

25
16.4.2023 19:03

Zdravím všechny. 

Jsem tu zase s novou žádostí o unban, konkrétně Permanentní ban. Dnes jsem odhodlal zase zkusit svojí naději o tom že se na skimo ještě někdy vrátím. Chtěl bych vyjasnit pár věcí které se událi. Dne 25.3.2023 jsem dostal jeden z nejvyšších trestů co vůbec jde a to je právě již zmiňovaný Permanentní ban. A vlastně proč..? Odpověď je jednoduchá, bohužel jsem držel v tajnosti něco co je porušovaní pravidel. Jeden človíček jménem K3vin , Saguarek opravdu obcházel ban. Ted už přesně nevím jestli Permanentní nebo nějaký jiný. V hlavní věci jde o to, že jsem i s držením této věci byl bohužel přichycen. Admin jménem @SovietDog se s námi nemazal. Nejdříve dostal úplně stejný trest @craftingclone a poté já. Nějak jsem nevěděl jak reagovat na tuhle situaci. Nejdříve jsem se pokoušel lhát na discordu Sovietovy ale zjistil jsem že tak hloupej není (toto nemá být urážka na Administrátora). I přes několik marných zpráv jsem nebyl úspěšný a jak napsal Soviet " Celou dobu jsi věděl, že to je on, nenahlásil jsi to a spíše s ním hrál. Můžeš děkovat jak jemu tak sobě. " Což měl pravdu nedocházelo mi jak moc jedu proti pravidlům. Ano moje neznalost pravidel mě neomlouvá. Což jsem už napravil, přečetl si jak Herní tak Globalní  pravidla tohoto serveru a spoustu věcí se přiučil. I přes možná až moc velkou Historii  si myslím že bych mohl dostat šanci. Nemyslím si, že bych nějak hráčům bral požitek ze hry nebo tak něco. Prostě jsem normální hráč co jen trávil čas na své oblíbené hře. Vždy jsem se těšil na každé nové RP co ho počast hraní potká . A i proto se chci vrátit mezi vás. Byl a je to můj takový malý sen který doufám ,že se vyplní. Tímto bych to ukončil děkuji všem  čtenářům a tímto se loučím... - kendi -


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo