Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o unban


pekarek

Hráč

1
17.4.2023 14:38

Dobrý den moderátoři a admins píšu tady zduvodu že jsem dostal před rokem ban za: asspuling na masivní dm car a dm nonrp.

Co se stalo?: hral jsem si za toho postiženého chlapa s palkou takže vzal jsem si palku a začal jsem mlatit auta bezduvodně i taky lidi (hrače)

Co bylo dal?: dal ke mně přišel admin a řekl mi přesně co jsem udělal a ten ban jsem si zasloužil bohužel protože ja jako trouba jsem nevěděl že se tohle nemá dělat.

ALE POZOR ted jsem se už spamatoval právě jsem čet vaše pravidla pokyny skimu jak se ma přesně erpit a naučil jsem se je skoro bezpaměti

Proč chci unban?: chci unban protože skimo je moje oblíbena hra hral jsem to vždycky když jsem neměl ban jezdil jsem s bavorakem a měl jsem praci že jsem byl poštách¨

Prosení o unbanu: takže moderátoři a admins přečetl jsem si všechno od vas a slibuji že se budu chovat normalně a používat roleplay věci jako např /me  /do

Budu rad za unban dekuji moc 😊

Podpis: karel pekarek

 

 

Holub

Hráč

46
17.4.2023 16:53, naposledy upraveno 17.4.2023 16:54 uživatelem Holub

Snad tohle Sovietovi usnadní práci (se shrnutím toho, co je zde uvedeno od dotyčného), i když věřím tomu, že ohledně tohoto úkazu již má delší dobu jasno. Berme tuto odpověď i jako odpověď sloužící pro vzdělávací účely dotyčného proto, aby už se svými žádostmi sakra nespamoval na denní bázi. Inu, něco pro vyšší dobro.


"ja jako trouba jsem nevěděl že se tohle nemá dělat."
Vstupem na server dáváš automaticky najevo, že jsi seznámen s pravidly serveru. To, že jsi si je nepřečetl je skutečně jen a pouze tvoje chyba.

"ALE POZOR ted jsem se už spamatoval právě jsem čet vaše pravidla pokyny skimu jak se ma přesně erpit a naučil jsem se je skoro bezpaměti"

Ne, teď vážně... píšeš, že ses vzpamatoval? V druhé žádosti za tenhle den? V asi dvanácté ((//EDIT - v desáté) za poslední dva týdny? Oh boy, tvůj přístup a celkový nezájem k tomu DÁT TOMU ČAS POTÉ, CO TI ŽÁDOSTI BYLY ZAMÍTNUTY(!), jsou spíš další a další hřebíky do tvé rakve. Ano, ban padnul dlouhou dobu zpátky, což by pro tebe bylo evidentní plus, ale dost úspěšně to zabíjíš tím, že tvé žádosti jsou skutečně na denní bázi. To se na mě nezlob, ale takto nevypadá jednání člověka, který se vzpamatoval. Jakože vůbec.

K počtu žádostí o unban...
Aktuální žádost(i)
Žadost o unban (17.4.2023 14:38) << aktuální
Prosím o unban dekuji (15.4.2023 20:26)

Archív
Dobrý den prosím o unban (15.4.2023 20:24)
prosim o unpermu ;( (11.4.2023 16:54)

prosim o unpermu :( (11.4.2023 16:52)
prosim o unpermu (9.4.2023 23:36)
unperma prosím píšu to naposledy (9.4.2023 22:43) - KÉŽ BY JSI TO PSAL NAPOSLEDY...
Prosím unban (8.4.2023 18:56)
prosím o unpermu dneska (9.4.2023 15:06)
UNBAN PLSKY (6.4.2023 19:52)

"chci unban protože skimo je moje oblíbena hra..."
V tom případě by sis dal mnohem víc pozor a přečetl pravidla, ne..? Also England is my city moment.

"...hral jsem to vždycky když jsem neměl ban jezdil jsem s bavorakem a měl jsem praci že jsem byl poštách"
Z tohoto popisu nevidím nic, co by vypadalo jako RP přínosné pro hráče, komunitu... no, vlastně pro kohokoliv. Tohle je spíš popis činností hráče na freeroamu, ale to je jen můj skromný názor.

"přečetl jsem si všechno od vas a slibuji že se budu chovat normalně a používat roleplay věci jako např /me /do"
Normálně ses měl chovat už předtím, ne? Nebo teď, ne? Protože jestli své stávající chování vnímáš jako normální a že jsi se vzpamatoval, tak to by v případě (krajně nepravděpodobného, dle mého skromného názoru) unbanu dopadlo tak, že by jsi do 48 hodin byl zpět na banánových ostrovech. Also /me a /do patří mezi skutečně základní věci, které by měl hráč RP znát. Proč sis tedy tehdy nepožádal o zaučení? A pokud jsi jim prošel, měl jsi možnost jsi se optat na celou řadu věcí v helpchatu. Minimálně to mohlo zamezit problémům z tvé strany...

Ještě jedna rada na závěr - neuváděl bych své osobní údaje v žádostech. Ale tak to už je jen a pouze drobnost.

pekarek

Hráč

1
17.4.2023 17:30

ty žadosti o unban jsem psal furt protože me nepsali a moderator mi furt rekl at si udelam o zadosti o unban praci :))

 

18.4.2023 21:34

V žádném případě jsem nepsal aby sis zakládal stále nové a nové žádosti. Jasně jsem ti tam napsal že si se žádosti máš dát víc práce než na předešlých žádostech. Ani tady to není jiné, takže bohužel příští žádost si podej nejpozději za měsíc, s tím že si na ní dáš víc záležet.


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024