Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zdravim Ziadal bi som o unpermu ked sa to da povedat tak


Dafcus

Hráč

5
19.4.2023 20:48, naposledy upraveno 19.4.2023 21:44 uživatelem Dafcus

zdravim mam permu uz si nepametam uplne za co ale milim ze tam bolo o vtipkovani z A2A a druhe  navadzanie na porusenie pravidiel hadam no takze jak to zhrnut                                                                                                                                

  1. A2A : alebo alt to alt som nechcel nikdy spravit len som kamaratovi napisal z dovodu toho ze mi rozkazoval co mam robit a dost mixoval ale to je ini clanok A2A som nikdi neplanoval a ani nechcel spravit max som stim mohol vtipkovat jak mam aj teraz zaznam kde mate dokaz dobre neberem vam ho ale tipek zabudol ze na dis som s nim volal a povedal som mu ze som vtipkoval a aj moj kamarat o tom vedel boli sme v calle a hovorili o ooc vecoch a potom aj mixoval z ooc do ic ale to je nic to dam na ini rep chcel som len povedat pochopil som chibu co som spravil a ospravedlnujem sa za to a je mi to hrozne luto
  2. Navazanie na porusenie pravidiel : nechcem nikoho zneuzivat a nikoho som nikdi nezneuzil poslem vam celi chat s tim tipkom ze nikdi ale ze nikdi som ho na nic nenavadzal a ani nikoho ineho som rad za to co mam a aj to ze mam kamaratou ale ja ich zmeuzivat na vlasnu volu nebudem neviem presne ci sa to tikalo A2A ale nie tipkovi som nehovoril nic ze musis to urobit alebo ze to nejak spravime nikomu som nic nepisal ani nic take lebo som to nechcel ani max co som chcel tak na to upozornit a postrasit ho nic ine ale berem za chibu ze to bola blbost a ospravedlnujem sa za to a velmi som si toho vedomi
  3. ospravedlnenie :  Ospravedlnujem sa za kazdu chibu v tomto tématu no hold gramatika neni moj domou a nebavi ma , plus sa ospravedlnujem celemu AT Majitelovi a ostatnim clenom ked som daco zle spravil alebo nieco zle povedal
  4. vopred dakujem za odpoved a prajem pekny zvisok vecera
19.4.2023 23:25

Ahoj, rád bych ti pomohl, bohužel pořádně nevím, co vlastně chceš. Nerozumím pojmu "unpermu", toto jsou prosím pěkně žádosti o unban, tak sem adresuj pouze ty. Díky. 😁


Powered by LeoSight IFS
LT~42