Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban @SovietDog


SilveR

Hráč

34
24.4.2023 19:22

| Žiadosť o unban |

Ahoj @SovietDog, vzal som si od teba pár slov, ktoré by som chcel prebrať a potom sa vrhnem na žiadosť a tak.

Slova znejú ,,Dokud se nenaučíš chovat, tak se na server nepodíváš." Uznávam že moje vystupovanie na LeoSighte celkovo nebolo práve najlepšie, a snažím sa na tom pracovať. Neviem čo presne si predstavuješ pod slovom chovanie, každopádne za svoje toxické chovanie v niektorých prípradoch sa ospravedlňujem, a snažím sa v chovaní furt posúvať, aj keď cez internet to nemám ako ukázať ale v reale som popravde iný ale už mi Skimo liezlo v niektorých prípadoch hore krkom. Takže ti aj ďakujem za Permu ktorú si mi udelil a mohol som premýšlať nad vecami čo zlepšiť v svojom živote. V momentalnom príprade to bolo moje chovanie ku vám tým myslím celok LeoSight a budem sa snažiť napraviť komunikovať s rozumom, "nevyskakovať" a podobé kravinky ktoré by mohli znejpríjemniť hru ostatným hráčom. Teraz si prejdeme na tu žiadosť čo a ako...

Ban za Zdravý rozum + Historia

Zdravý rozum, netušil som že práve blokovanie dolov  bude brané ako zdravý rozum. Každopádne beriem to ako chybu s mojej strany a už sa táto chyba opakovať.

Moja väčšia historia banov.

Ku nej nemám moc čo povedať, myslím si že práve tento dôvod bol zväčšiny ten dôvod na udelenie mi permabanu. Pokiaľ sa nemýlim.

Moje bany nebolí ani až tak vážne, skôr také maličosti, jediný taký veľký ban som mal za Alt2Alt(336h). Ktorý som si vlastne ani neodpykal keďže som v tu dobu nemal počítač takže mi to bolo v celku jedno, každopádne, moja chyba.

Čo odomňa očakávať? Ak dostanem druhú šancu.

- budem komunikovať s rozumom a zprijemnovať komunikáciu medzi hráčmi

- nebudem arogantný a nebudem komunikovať unáhlene medzi A-Teamom, Hráčmi a na Discorde

- budem sa snažiť priniesť kvalitné RP s príbehom ktoré bude pre mňa lepšie a aj pre hráčov

- nebudem robiť chyby ktoré by mi mohli priniesť novy ban do mojej historie

Nejaký textik

Budem rád ak sa budem môcť vratiť na Skimo medzi mojích ľudí a vymýšlať nové adekvátné RP pre všetkých hráčov. Pristup na Skimo mi strášne chyba, koľko krát mi to pomohlo v tom že som nemyslel na negativné veci v svojej hlave. Proste Skimo pre mňa bol taký útek od reality a od problemou. Ano potom som ich začal tvoriť aj na Skime a už to pre mňa nebolo tak pokojné miesto, každopádne tento krát sa pokusím ukázať všetkým aký vlastne som človek a nebudem pre nich iba to toxické decko čo urýchlene premýšla a arogantné sa správa. Budem rád ak dostanem druhu šancu a budem môcť ukázať hráčom že novú šancu si fakt vážim.

Dúfam že tento krát som to napísal aj s hlavou aj s pätou a nejak sa už cez to prenesiete s porozumením.

Ďakujem všetkým čo ste si toto prečitali, budem rád ak si zase budem môcť s vami zahrať a pozabávať sa. <3

KONIEC.

 

 

 

 

30.4.2023 20:31

To co máme od tebe očekávat mi přijde jako lež, už jenom kvůli toho, jak jsi se prezentoval v minulosti. Jak jsi s lidmi mluvil. Jak jsi se choval a tak podobně. Nemám důvěru v to že se něco změní ani nejmenší. Takže bohužel tvojí žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~58