Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UB/zkrácení |Opakované Porušováí Pravidel (NonRP Injuries,Pravidlo 13.15) Permanent @Pakandza|


neznamy#5854

Smazaný účet

5
26.4.2023 21:58

Ahoj, touto žádostí bych chtěl požádat o unban případné zkrácení trestu.

Za co jsem dostal BAN?

Částečné Vysvětlení:

Začlo to tedy tak, že jsem se rozhodl jít vykrást banku s kamarády, zajeli jsem s motorkami dovnitř zadním vchodem. Začli jsme vrtat Sejf, po chvilce dorazily na místo hlídky PSA. Původní plán byl že budeme i vyjednávat, ale to se nestalo jelikož jsme už měli pytle v motorkách a inventáři. Tak jsme se rozhodli nasednout na motorky, jak jsme na ně nasednuli tak jsme se rozjeli a každý se rozdělily v té uličce, já to chtěl vzít přes takovou tu prázdnou restauraci. Jenže to se mi nevyplatilo a stál tam už připravený Gerard_Laroy (Pokud je to jméno špatně napsané omlouvám se.) s jeho KAC PDW. A jak jsem tam chtěl projet tak do mě začal střílet (Měl jsem vestu blue bullet), a jelikož nevím z jakého důvodu jsem vystoupil z motorky, tak jsem se vrhl na útěk pěšky, jenže již zmiňovaný Gerard mě doběhl a snažil se mě tazerem trefit. To se mu podařilo ale díky vestě mě to neshodilo k Zemi. Tak pak vytáhl zbraň a zabil mě s ní. Dal jsem Respawn, a dal jsem F10 a šel na druhou postavu (Nevím co to do mě v ten moment vjelo.) no a následně mi přistála Perma od Pakandži.

Omluva Všem Hráčům U Té RP Akce,Pakanždovi.
Tenhle odstavec věnuji @Pakandza
Moc se omlouvám za mé chování, je mi jasné že to je nepřípustné chování a byl jsem právem potrestán.
Omlouvám se i všem hráčům co byly u té RP Akce za mé chování.

Závěr:
Budu rád za každé přečtení této žádosti, a jakýkoliv feedback na ní. 
Přeji Všem hezký zbytek dne/večera.

2.5.2023 10:12

Ahoj, máš 23 banů a minulou permu máš z Března, mezitím si dostal několik banů a následovala perma ode mě. Další žádost napiš tak za dva měsíce, teď není na místě se o tom vůbec bavit. Trest nemáš ani 2 týdny.


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
130 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: StruX (130Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
StruX

130Kč dnes v 03:07

Michalekbroski

170Kč včera v 18:32

kocvin

200Kč včera v 18:03

Nejnovější uživatelé
Cafce

Registrován 30.4.2024

Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024