Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


xyzxd

Hráč

9
26.4.2023 23:02

Zdravím dostal unpermu a po unperme som mal pravidlo alebo skor unban za učelom tým že keď ešte raz porušim znova nejake pravidlo tak že  sa to bude trestať nejak prisnejšie alebo čosi take a ja som dostal znova permu za TrashRP, nonRP na 48 hodin a po ukončeni trestu teda toho 48 hodinoveho banu mi SovietDog to dal na permu to chápem lebo som mal tu podmienku po unperme a celkom rád by som si zahral je to prísne dosť to chapem ale nič s tym neurobim bola to moja vina možem si za to sám a neviem čo mam robiť alebo ako  vam mam ukazat že sa snažim ale kedže hned po perme par dni som dostal znova ban tak to moc nieje polepsenie alebo cosi ale ban podla mna dostal kazdy a ja sa snazim ten ban nedostat len niekedy si tie pravidla neuvedomim preto by som bol rad za unban ale bez tej podmienky lebo ban určite znova dostanem za niečo podobne ako  je napriklad nonrp ono to bolo tak že dialnica alebo co to je s MG do LS a tam nejaky typek mal autonehodu a ja som do neho nabural a nie moc dostatocne som zaerpil injuries takže ano ban je pravom ale zamna az moc prisne že som hned dostal tu permu ten 48 hodinovy ban ano to je pohode ale ta perma za to podla mna je az moc bol by som mega rad za unban je to už len na vas asi no.
Ďakujem prajem krásnu nedeľu všetkým ktorí čítate tuto žiadosť o unban.

28.4.2023 09:57

Trochu mě bolelo to číst a ne protože to je slovensky ale protože tam chyby rozlišovaní vět. Také nechápu tvůj požadavek s tím že by se ti nedala podmínka, to prostě nejde. Podmínku dostávají všichni co dostanou po permanentním banu unban. Ty už jsi svou šanci dostal a já ti jí znovu dávat nebudu. Bohužel tvou žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
130 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: StruX (130Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
StruX

130Kč dnes v 03:07

Michalekbroski

170Kč včera v 18:32

kocvin

200Kč včera v 18:03

Nejnovější uživatelé
Cafce

Registrován 30.4.2024

Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024