Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban(odvolanie) @SovietDog


SilveR

Hráč

34
1.5.2023 17:48, naposledy upraveno 1.5.2023 17:55 uživatelem SilveR

--:> Žiadosť o unban(odvolanie) <:-- 

Ahoj, SovietDog s tvojím rozhodnutím nesúhlasím a skúsim tu rozobrať úplne všetko čo sa bude dať ešte raz a možno budeš inak uvažovať. Toto píšem na základe nepriameho povolenia od Dzardysa cez ticket. Takže nebudem momentálne čakať ďalší mesiac jak by sa po správnosti málo.

1. Komunikacia

Som si vedomí mojej chybnej komunikácie s niektorými hráčmi, s tým že počas permy som sa snažil zmeniť štýl komunikácie voči nim a začnem úplne odznova čo sa týka z mojej strany, nebudem si robiť nepriateľov, ten kto bude chcieť zostať nepriateľom tak nech zostane, ale ja si ho nebudem všímať a nebudem sa znižovať na úroveň iného človeka. Takže týmto chcem povedať to, že moja komunikácia bude vždy vedená správne a nebudem OOC robiť blbosti a ani žiadne podobné veci, nervy budem nechávať tento krát v sebe aby som niekomu nezpríjemnil pocit z hrania, alebo neurobil som sám sebe blbú "reklamu".

2. Moja "zmena" chovania

Toto je z veľkej časti kvôli tebe SovietDog pretože si mi v jednom z Topicov napísal ,,dokud se nenaučíš chovat, tak se na server nepodíváš." Áno, toto sú tvoje slova ktoré som si vzal k srdcu a snažím sa s tým niečo robiť. Keďže ma nepoznáš ani 3hodíny svojho života tak moc nevieš posúdiť aký som vlastné človek. Mrzí ma že si ma zastihol pri situáciach kedy som mal nervy a podľa toho si urobil celkový obraz o mne

1. ,,To co máme od tebe očekávat mi přijde jako lež"

2. ,,Nemám důvěru v to že se něco změní ani nejmenší." 

Toto si napísal ty, máš ma zrejme o pohadkara aj cez to že ma poznáš krátký čas, neviem čoho podľa súdiš ale nemám ti to za zle, pretože ako hovorím, stretol si ma iba pri sitúaciach kedy som mal nervy ( čo sa týka OOC). každopádne, môžem ti ujasniť že správať sa viem pekne ku tomu, kto sa pekne správa ku mne. U koho si to môžeš overiť je napríklad Phobios, Puding, Radekfil. Oni vedia že sa dokážem pekné správať a aj vedia že občas mi hrabe to vie prevažne Puding, Potom tu sú ľudia ktorý si ma nejakým štýlom furt doberajú a vidia vo mne iba to zle, ale to taktiež chápem, každý sme nejaký a nie každý nám sadne povahou. Tak ako som ja asi tebe nesadol keď máš na mňa taký názor.

3. Moja komunikacia na discorde po tom čo som dostal Permu

Uznávam toto bola úplna blbosť čo som urobil, choval som sa ako úplne toxické decko, málo to z malej časti dôvod, a to prevažne situácia za to čo si mi dal ban ,,zdravý rozum" tento ban ma neskutočne naštval pretože to nemálo dajme tomu hlavu ani pätu takže to bola menšia komédia, ale už mi to je jedno, stalo sa. Moje chovanie bolo nevhodné, a všetko ostatné taktiež, takže rozumiem. A priznávam si chybu.

4. Moja "Skromná" historia banov.

Musím uznať, mám velice veľkú historiu banov. Presnejšie -

Počet | čas

2x1h | 4x2h | 1x3h | 1x4h | 3x5h | 3x6h | 1x8h | 1x10h | 1x13h | 3x24h | 1x336h | 1xPERMA | 

Dokopy 22 banov, väčšina z toho sú maličkosti kedy som porušil max 1 pravidlo, ale ano, je to porušenie takže nemám moc k tomu čo povedať, niesom síce pyšní na tuto širokú historiu každopádne, táto historia ma dostala sem. Ľudia ktorý pri mne stoja tak vedia že moje RP je dosť na úrovni, občas srandičky atď... proste snažím sa koľko krát aby sa zasmiali atď.. Budem sa snažiť aby do tejto krásnej historie už nič nepribudlo a už to necháme doslova v mojej historií. 

5. Otázka na SovietDoga

Prečo by som nemal dostať ja druhu šancu po prvej perme? Ničoho tak strašného som sa nedočinil momentálne komunikujem s každým prijemne atď.. Ćo chceš ešte viac po mne ? Povedz mi to úprimne a môžem ti prisahať na to, že s tým niečo budem robiť. 

6. Tvoj rýchli pohľad 

Tu by som ti chcel iba povedať, a možno ťa menej poučiť, už je na tebe či si to vezmeš k srdcu.

Prestaň prosím veci/ľudí súdiť podľa obalu, kniha môže byť úplne iná, skús viacej komunikovať s A-Teamom keď sa rozhoduješ pri tom komu zrúšiš permu a komu nie. Ja tu nakládam usielie s tebou komunikovať ale furt si ideš svoje, neviem prečo... 

Mňa máš za klamára na základe toho že ma nepoznáš ani 3hodiny. (( to máš hore v 2. )) 

Moje RP súdíš podľa jedného videa (( https://youtu.be/BJLhOXSaq9M )) ktoré ti niekto zaslal, alebo si sa  k nemu dostal cez Black Angels discord. Tvoje slova ,, A vůbec tvé RP neznám ale co se ke mě dostalo, tak ani znát nechci " na základe tohoto súdiš že moje RP je úplny Trash, nechápem tvoj pohľad admina v tejto chviľke... Nevadí, každý je nejaký.

7. Zakončenie

Rád ti ukážem na akej úrovni je moje RP a chovanie, len mi músiš dať šancu, keď mi neveriš teraz, nebudeš už nikdy, s tým ja nič neurobím. To je tvoja vec.

Čo odomňa očakávať som napísal tutok (( https://leosight.cz/forum/topic/14333 )) Za svoje chovanie sa ešte raz každému ospravedlňujem, a rád vám ukážem že som iný taktiež tebe Soviet. Porušovanie banov sa v tejto chvíli skončilo a budem si dávať na všetko pozor. Ďakujem všetkým ktorý mi dáte šancu učnikovať ešte na Skimo komunite. 

 

SovietDog, ty ber toto ako odvolanie z tvojej predošlej reakcie. Ak by si sa rád o niečom porozpraval nápiš mi na Discord, budem ti reagovať.

S láskou SilveR. 

(( Tento Topic je neutralný takže niesu v ňom použíte žiadná arogancia alebo zlosť voči niekomu ))

(( @SovietDog @Dzardys )) 

 

(( Ospravedľnujem sa za to že som to dal do zlej sekcie, nevšimol som si, málo to isť do ,,Žiadosti o unban" ))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.5.2023 11:43, odstraněno 2.5.2023 13:38 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
18.5.2023 14:23

No, vzhledem k tomu, že bylo tvým přáním, aby si žádost převzal globální admin, here we go.

Abych byl upřímný, moc váš spor se Sovietem nechápu, a v rámci zachování alespoň špetky racionality do toho ani nebudu rýpat. Vypisuješ nám zde několikátý sloh a v odpovědíchna ně vidím převážně protiřečení.

Za ban si každopádně můžeš jen ty sám, a upřímně nechápu, že ještě 9. května jsi vypisoval na Discord, jak na Skimo "sereš", že tě ta žádost nezajímá, chvíli poté jsi však žádal o globálního admina. Takže je to 1:1.

Máš obsáhlou historii a upřímně se divím, že perma přišla až teď. Potkala tě štěstěna, že žádost řeším já, protože beru ohled na první permaban, na další však jen zřídkakdy. V době, kdy sepisuji tuto odpověď, bylo tvé žádosti vyhověno, přesto na tebe apeluji, aby ses několikrát zamyslel nad tím, co hodláš udělat nebo napsat, má to své následky.


Powered by LeoSight IFS
LT~47

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024