Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban


fannelic6005

Hráč

7
2.5.2023 16:28, naposledy upraveno 2.5.2023 18:43 uživatelem fannelic6005

dobrý deň rád by som si zažiadal o unban/skrátenie trestu. dostal sem ban za neadekvatni injuries, non rp driving, non rp fear

 

 

z suv sem išiel na kopec kde bola cesta- zaerpil sem ze sem to nezvladl a vozidlo padalo zrazil som cajta čo po mne strielal a padol som asi o 1 ulicu nižšie po vysvetleni sem pochopil ze to auto by to nevyjelo asi

 

non rp injuries- zaerpil sem lechký otras mozgu,poranenie ruky a bezvedomie potom sa prebral a odkráčal takze tak nevivem co som tam mal doplnit- chapu ze to nebolo dokonalé

 

a fear rp- niesom si vedomý že by som porušil.. za každú odpoveď ďakuejm    

- neviem asi to ze strielali do kolies a ja nezastavil je to mozne

+ nechápem prečo ma puding ktorý mi ban udelil ma nenechal ani obhájiť a vysvetliť ako to bolo som tu síce nový ale no....

ak som sa niečoho dopustil tak sa chcem ospravedlnit som tu nový a rp sa len učím

 

 

u pánov policajtov som ani nevidel či na mňa mierili dlhými zbranami 

2.5.2023 17:27, naposledy upraveno 2.5.2023 17:28 uživatelem typecek

Ahoj,
Jako jeden z těch policajtů, který u celý situace byl ti to tu objasním.

Nechápeš ban za FearRP - odpověděl sis sám, stříleli jsme po tobě (přesněji do kol) glockem, to už je snad automatický že při takový situaci bys měl zastavit ne, nezáleží jestli jsme měli dlouhé nebo krátké zbraně.

Co jsem tak pochopil ohledně NonRP injuries, tak podle kolegy který u tebe byl do minuty, si hned odjel (s rozstřílenými koly dodávám), ke všemu si se klouzal celou dobu po boku, spadl si jednu ulici a pak hned druhou kdy to bylo ještě z dost velkýho svahu, nevím úplně jestli by ses hnedka probudil z bezvědomí a v pořádku pokračoval dále.

Jinak, C-K Cheyenne Utility úplně není SUV, also nechápu co si zaerpil že si to nezvládl, když si viditelně jel na zpátečku a nabořil mě, doporučuju přečíst pravidla a pokud si nový tak se úplně vyvarovat illegal rp.

fannelic6005

Hráč

7
2.5.2023 17:34, naposledy upraveno 2.5.2023 17:38 uživatelem fannelic6005

ja sem autom nepokračoval to tam zostalo zničené ja sem odkračal a erpikl sem si zranenia

ale ďakujem za odpoveď

+ tam to bol zraz to by sem nevyjel a auto zastavilo tak sem dal spiatočku a sklzol som dole no a tam sem pak padl dole zaerpil si zranenia a patrne odišiel po pri čom som si erpil ošetrenie 

fannelic6005

Hráč

7
2.5.2023 17:39

nezdá sa my ze fear sem porušil aml sem zbran a chcel sem ujet a tam uz nebola moznost tak sem jel do zadu i tak nechapu proč ban na 24h a nie na hod ked 50 percent bolo zaerpeních

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

fannelic6005

Hráč

7
2.5.2023 18:09

o ulicu dalej som si aj sadol na zem zaerpil znovu zranenie a dokonca sem si erpil e mi aj ruka krvacala auto zostalo tam kam padlo takze ja si uz nejsme vedomy ziadneho porušenia ale ban na 24h mi prijde prehnané.

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
2.5.2023 19:27

Ahoj, vzhledem k tvojí nedočkavosti ti tedy odpovím. Můj názor znáš - na DC jsem ti jej napsala. Když na tebe začali střílet, měl jsi stát, měl  jsi rpit fear a obecně to mělo být úplně o něčem jiném.
Po tom co jsi spadl na toho od PSA si podali report a já se šla prakticky instantně podívat o co jde. Ty jsi tam už ale normálně stál a chodil, ačkoli jsi právě spadl s autem několik metrů dolů po zadku. Injuries podle mě nebyly dostatečné.
Ban mi nepřijde nijak dlouhý, alespoň máš čas na pročtení pravidel - pokud je chceš zaslat, není problém ti je dát na DC do dmek.
Jinak ti ale žádost zamítám. Mimo to..příště nespamuj x postů za sebou, stačí čekat na odpověď.
Jakejkoli zbytek si myslím že shrnul typeček dostatečně.


Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
0 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Kdo je online?
Michalekbroski

170Kč včera v 18:32

kocvin

200Kč včera v 18:03

Dominickillhead

20Kč včera v 14:40

Nejnovější uživatelé
Cafce

Registrován 30.4.2024

Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024